Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Justyna

4 godziny przerwy powinno być pomiędzy poszczególnymi porcjami jednego spalacza, natomiast możesz stosować dwa w jednej porcji. Stosuj 1 kapsułkę Claw i 1 kapsułkę Slim Factor przed śniadaniem, przed obiadem lub przed ćwiczeniami oraz trzecią porcję przed kolacją. 

assa

Przejrzyj sobie dokładnie pierwszą stronę rankingu gdyż masz tam naprawdę sporo cennych informacji i odpowiedzi na Twoje pytania. Jeśli jak wspominasz nie masz żadnych problemów zdrowotnych i do tego ćwiczysz to moim zdaniem śmiało możesz sięgać po Fenix Ground Zero. Jest to na dzień dzisiejszy najlepszy spalacz tłuszczu jeśli chodzi o realny wpływ na utratę kilogramów i poprawę sylwetki. Jeśli zmagasz się z nadmiarem wody to dodatkowo warto byłoby również dorzucić Diuretic Complex który poza usunięciem wody doda solidnej dawki motywacji po szybkim utracie kilku kilogramów :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Ja jestem właśnie po zestawie Ground Zero z Alphaburnem i Erase Fast. Był to mój pierwszy kontakt ze spalaczami, więc proszę się do końca nie sugerować moimi odczuciami. Zaczynałem redukcję ze 107 kg przy 182 cm wzrostu "na sucho" bez żadnych suplementów. Po 3 miesiącach przy 95 kg zatrzymałem się i mimo zmniejszenia ilości spożywanych kalorii waga nie spadała. Być może spowolnił się metabolizm, nie wiem. Zakupiłem ww. spalacze tłuszczu i po 4,5 tygodnia waga spadła o 6-7 kg przy tym samym żywieniu, ale dodałem jeden trening więcej (w sumie 4 razy w tygodniu po godzinie). Podejrzewam, że trochę w tym było wody podskórnej po pierwszy raz pojawiły się na bicepsach żyły. Libido na plus (nie wiem czy to efekt uboczny któregoś z produktów, ale nie narzekam). Najwięcej odchudziłem się w pasie co mnie bardzo cieszy, bo tutaj było najwięcej tłuszczu. Chciałbym zrzucić jeszcze 4-5 kg bo marzy mi się plażowa sylwetka, pytanie co wziąć na kolejny raz? Czy ten sam zestaw jeśli dobrze na mnie podziałał, czy organizm się "przyzwyczaił" i lepiej wybrać co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam rozważam taką opcję, bo obecnie treningi mam od 21:30 i jak wezmę klasyczny spalacz termogeniczny z pobudzaczami to potem ciężko o głęboki sen, dobrą regenerację. Z tym, że dorzucę jeszcze jakiś booster metabolizmu (Cannibal Claw lub Lean Xtreme) bo bardzo dobrze reaguje na tego typu suplementy (mam ogólnie wolną przemianę materii). Ten Assassinate to moim zdaniem najlepszy termogenik bez stymulantów, na forach zagranicznych zbiera bardzo dobre opinie, w połączeniu z Alphaburnem mamy komplementarne działanie. Jeśli chodzi o stosowanie to 2 kap. Assassinate przed śniadaniem i 2 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami. Natomiast Evolab Alphaburn 1 kap. przed śniadaniem, 1 kap. przed treningiem lub po południu między posiłkami i 1 kap. przed ostatnim posiłkiem. Jeśli trenujesz rano, wtedy pierwszą porcję spalaczy tłuszczu stosujesz przed treningiem, a drugą ~6h po pierwszej porcji między posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowidź.
Czy oba oba suplementy lepiej stosować bezpośrednio przez treningiem czy między posiłkami? Ma to znaczenie?
Bo trening mam ok 19:00, ostatni posiłek ok 21:00. Trochę mała przerwa przy Alphaburn.

Myślałam o stosowaniu 2 kap Assassinate + 1 kap Alphaburn przed śniadaniem (ok 7:30), 2kap Assassinate + 1 kap Alphaburn między posiłkami (ok 15:00) i 1 kap Alphaburn przed ostatnim posiłkiem (ok 20:30).

Czy lepiej: 2 kap Assassinate + 1 kap Alphaburn przed śniadaniem (ok 7:30),  1 kap Alphaburn między posiłkami (ok 15:00), 2 kap Assassinate przed treningiem (ok 18:30)  i 1 kap Alphaburn przed ostatnim posiłkiem (ok 20:30)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej biore cannibal clow slim faktor i zastanawiam sie czy moge dolaczyc dla wzmocnienia efektu odchudzania jakis koktajl białkowy tak jako podwieczorek.moj plan dnia to okolo 10 rano trening do 12 potem obiad i na 14 do pracy a tam to glownie marchewka jakis grepfrut no nie mam pomysłu potem na kolacje twarog chudy ze szczypiorkoem i rzodkiewka. Macie pomysl na cos pomiedzy? Do pozna pracuje stad ten pomysl na cos sycacego czylo ten kojtajl tylko jaki.z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wzmocnienia efektu utraty kalorii dwie (trzy) najważniejsze rzeczy:

- ujemny bilans kaloryczny z diety 300-400kcal dziennego zapotrzebowania (zwiększona podaż białka conajmniej 1-1,2g białka na kg masy ciała)
- regularny wysiłek fizyczny.

Pro forma przypominam żeby nie ucinać kalorii zbyt drastycznie, skutkuje to efektem odwrotnym do zamierzonego.

Lepiej jest dostarczać białko z różnych źródeł - mięso, nabiał, jajka, rośliny strączkowe.
Jeśli nie da się tego uzyskać za pomocą diety to wtedy można dołączyć jakieś białko.
Nie polecałbym nadużywać nabiału jako źródła białka ponieważ mogą wystąpić problemy trawienne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Brak mi z tego wniosek Pomysłów na urozmaicenie diety jak widac:/

DI mam jeszcze pytanie odnosnie tabletek. Mam je zazywac po 3 dziennie kazdego( cannibal clow i slim factor) czyli lacznie 6

Rano biorę jedna cannibal claw po śniadaniu i lecę na trening . potem po 1 kaps tego i tego na obiad potem na podwieczorek jedna slim factor i przed snem kolejna porcja po 1 kaps tego i tego. 

Jest ok czy coś zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia

Możesz śmiało zastosować opcję numer 2 jeśli chodzi o dawkowanie suplementów, chociaż ja osobiście tą porcję wieczorną Alphaburn dałbym razem z Assassinate przed treningiem. 3,5h przerwy pomiędzy porcjami tego spalacza spokojnie powinno wystarczyć, poza tym nie ma on żadnych składników pobudzających itp. więc okres półtrwania z pewnością nie jest bardzo długi. 

Justyna

Tak jak kolega wspomniał najlepiej bazować na dobrych, pełnowartościowych źródłach białka. Jeśli jednak chcesz to odżywkę białkową do uzupełnienia diety śmiało można wrzucić gdyż łatwo ją przygotować i najczęściej dobrze smakuje więc sprawdza się też w chwilach słabości. Od siebie polecam Amix IsoPrime CFM, zdecydowanie najlepszy izolat jaki miałem okazuje używać. Bardzo dobry skład, super rozpuszczalność i jak na izolat to dobrze smakuje. Jeśli chodzi o dawkowanie suplementów to najważniejsza jest poprostu dawka dobowa w tym przypadku i Twój sposób może zostać. Możesz też razem je stosować w jednej porcji by łatwiej to zapamiętywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazam

Dziękuję, zakupiłam Diuretic Complex , Ground Zero i Alphaburn, stosuję prawie dwa tygodnie, treningi nie mal każdego dnia 1 h rowerek stacjonarny i dorzuciłam sobie raz w tygodniu aerobik wodny, zobaczymy po miesiącu stosowania jakie będą efekty. No i oczywiście dieta od dietetyka.

Mam jednak pytanie jak stosować/jakie dawki tych specyfików w dniu kiedy nie mam treningu? są takie dni kiedy jadę z dzieckiem na rehabilitację i w sumie niby kilka godzin jestem w ruchu, ale nie jest to trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assa daj znać o efektach, bo opinie ludzi stosujących są najbardziej wartościowe. W dni wolne od treningu stosuj tak:

Diuretic Complex 2 kap. ze śniadaniem lub z obiadem i 2 kap. z kolacją.
Ground Zero 1 kap. rano i 1-2 kap. po połuduniu między posiłkami.
Alphaburn 1 kap. rano, 1 kap. po po południu między posiłkami i ew. 1 kap. przed kolacją lub przed snem.

Także, jeśli nie trenowałaś rano, to zapewne suplementacja będzie wyglądać podobnie jak w dzień treningowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przemyślane połączenie i zbiera bardzo dobre opinie, chociaż na rynku jest kilka innych ciekawych spalaczy nie zawierających stymulantów, mogących mieć większy potencjał niż Burn24, jak na przykład:

Olympus Assassinate - oparty jesto składniki nowej generacji nie spotykane w innych produktach, jak chociażby dihydromirycetyna, która jest jednym z najskuteczniejszych składników lipotropowych, trans-tilirozyd, który ma potwierdzoną skuteczność w aktywowaniu kinazy 5'AMP, co bezpośrednio przekłada się na proces beta-oksydacji lipidów, oleoylethanolamid, który jest agonistą PPAR-alfa, czyli receptorów mających największy potencjał w utlenianiu tłuszczu brunatnego, czy bardzo ciekawy składnik (nie znam polskiej nazwy) Orthosiphon stamineus, który jest inhibitorem lipogenezy (blokuje transport glukozy do komórek tłuszczowych).Przede wszystkim jest to spalacz działający na zasadzie termogenzy i hamowania lipogenezy, pozbawiony jest jednak stymulnatów w przeciwieństwie to innych tego typu produktów.

Primeval Pyretic - w największym skrócie można go przedstawić jako substytut Burn24, gdyż ma składniki o podobnej charakterystyce lecz oddziałujące na odmienne receptory, przez co może być stosowany wymiennie względem niego.
Za bardzo rozpisywał się nie będę, niech posłuży literatura dotycząca składników w nim zawartych, jeśli kogoś interesują badania

Cytuj

1.     Vermeulen RC, Scholte HR; Exploratory open label, randomized study of acetyl- and propionylcarnitine in chronic fatigue syndrome. Psychosom Med. (2004)
2.     Sachan DS, Hongu N; Increases in VO2max and metabolic markers of fat oxidation by caffeine, carnitine, and choline supplementation in rats . J Nutr Biochem. (2000)
3.     Parnetti L, et al; Pharmacokinetics of IV and oral acetyl-L-carnitine in a multiple dose regimen in patients with senile dementia of Alzheimer type . Eur J Clin Pharmacol. (1992)
4.     Soczynska JK, et al; Acetyl-L-carnitine and alpha-lipoic acid: possible neurotherapeutic agents for mood disorders . Expert Opin Investig Drugs. (2008)
5.     Ando S, et al; Enhancement of learning capacity and cholinergic synaptic function by carnitine in aging rats . J Neurosci Res. (2001)
6.     Sano M, et al; Double-blind parallel design pilot study of acetyl levocarnitine in patients with Alzheimer’s disease . Arch Neurol. (1992)
7.     Boschmann M, Thielecke F. The effects of epigallocatechin-3-gallate on thermogenesis and fat oxidation in obese men: a pilot study. J Am Coll Nutr. 2007;26(4):389S-395S.
8.     Auvichayapat P, Prapochanung M, Tunkamnerdthai O, et al. Effectiveness of green tea on weight reduction in obese Thais: A randomized, controlled trial. Physiol Behav. 2008;93(3):486-491. doi:http://dx.doi.org/10.1016/j.physbeh.2007.10.009.
9.     Hodgson AB, Randell RK, Jeukendrup AE. The Effect of Green Tea Extract on Fat Oxidation at Rest and during Exercise: Evidence of Efficacy and Proposed Mechanisms. Advances in Nutrition. 2013;4(2):129-140. doi:10.3945/an.112.003269.
10.  Lochocka K, Bajerska J, Glapa A, et al. Green tea extract decreases starch digestion and absorption from a test meal in humans: a randomized, placebo-controlled crossover study. Scientific Reports. 2015;5:12015. doi:10.1038/srep12015.
11.  Seamon KB, Daly JW. Forskolin: a unique diterpene activator of cyclic AMP-generating systems. J Cyclic Nucleotide Res 1981;7:201-24.
12.  Allen DO, Ahmed B, et al. Relationships between cyclic AMP levels and lipolysis in fat cells after isoproterenol and forskolin. J Pharmacol Exp Ther. 1986;238:659-64.
13.  Henderson S, Magu B, Rasmussen C, et al. Effects of Coleus Forskohlii Supplementation on Body Composition and Hematological Profiles in Mildly Overweight Women. Journal of the International Society of Sports Nutrition. 2005;2(2):54-62. doi:10.1186/1550-2783-2-2-54.
14.  Godard, M. P., Johnson, B. A. and Richmond, S. R. (2005), Body Composition and Hormonal Adaptations Associated with Forskolin Consumption in Overweight and Obese Men. Obesity Research, 13: 1335–1343. doi:10.1038/oby.2005.162
15.  Godard, M. P., Johnson, B. A. and Richmond, S. R. (2005), Body Composition and Hormonal Adaptations Associated with Forskolin Consumption in Overweight and Obese Men. Obesity Research, 13: 1335–1343. doi:10.1038/oby.2005.162
16.  Tsuda T, et al. Anthocyanin enhances adipocytokine secretion and adipocyte-specific gene expression in isolated rat adipocytes. Biochem Biophys Res Commun. (2004)
17.  Homoki JR, Nemes A, Fazekas E, et al. Anthocyanin composition, antioxidant efficiency, and alpha-amylase inhibitor activity of different Hungarian sour cherry varieties (Prunus cerasus L.). Food Chem. 2016;194:222-229. doi:10.1016/j.foodchem.2015.07.130.
18.  Sales PM, Souza PM, Simeoni LA, Silveira D. alpha-Amylase inhibitors: a review of raw material and isolated compounds from plant source. J Pharm Pharm Sci. 2012;15(1):141-183.
19.  De Bock M, Derraik JGB, Brennan CM, et al. Olive (Olea europaea L.) Leaf Polyphenols Improve Insulin Sensitivity in Middle-Aged Overweight Men: A Randomized, Placebo-Controlled, Crossover Trial. Nerurkar PV, ed. PLoS ONE. 2013;8(3):e57622. doi:10.1371/journal.pone.0057622.
20.  Al-Qarawi AA, Al-Damegh MA, ElMougy SA Effect of freeze dried extract of Olea europaea on the pituitary-thyroid axis in rats. Phytother Res. (2002)
21.  Stough C, Lloyd J, Clarke J, Downey LA, Hutchison CW, Rodgers T, & Nathan PJ. (2001). The chronic effects of an extract of Bacopa monniera (Brahmi) on cognitive function in healthy human subjects. Psychopharmacology. 156(4), 481-4.
22.  Rai D, Bhatia G, Palit G, Pal R, Singh S, & Singh HK. (2003). Adaptogenic effect of Bacopa monniera (Brahmi). Pharmacology, Biochemistry, and Behavior. 75(4), 823-30.
23.  Kar A, Panda S, & Bharti S. (2002). Relative efficacy of three medicinal plant extracts in the alteration of thyroid hormone concentrations in male mice. Journal of Ethnopharmacology. 81(2), 281-5.
24.  Usharani P, Fatima N, Muralidhar N. Effects of Phyllanthus emblica extract on endothelial dysfunction and biomarkers of oxidative stress in patients with type 2 diabetes mellitus: a randomized, double-blind, controlled study. Diabetes, Metabolic Syndrome and Obesity: Targets and Therapy. 2013;6:275-284. doi:10.2147/DMSO.S46341.
25.  Akhtar MS, Ramzan A, Ali A, Ahmad M. Effect of Amla fruit (Emblica officinalis Gaertn.) on blood glucose and lipid profile of normal subjects and type 2 diabetic patients. Int J Food Sci Nutr. 2011;62(6):609-616. doi:10.3109/09637486.2011.560565.
26.  Lin N, Cai D-L, Jin D, Chen Y, Shi J-J. Ginseng panaxoside Rb1 reduces body weight in diet-induced obese mice. Cell Biochem Biophys. 2014;68(1):189-194.
27.  Attele AS, et al; Antidiabetic effects of Panax ginseng berry extract and the identification of an effective component . Diabetes. (2002)
28.  Reay JL, Kennedy DO, Scholey AB; Single doses of Panax ginseng (G115) reduce blood glucose levels and improve cognitive performance during sustained mental activity. J Psychopharmacol. (2005)
29.  Paiva AN, Lima JG de, Medeiros ACQ de, et al. Beneficial effects of oral chromium picolinate supplementation on glycemic control in patients with type 2 diabetes: A randomized clinical study. J Trace Elem Med Biol. 2015;32:66-72.
30.  Roginski EE, Mertz W; Effects of Chromium (III) Supplementation on Glucose and Amino Acid Metabolism in Rats Fed a Low Protein Diet . J Nutr. ()

Co do Alphaburna, to patrząc na skład ma najlepszy pośród spalaczy o działaniu targetowym, natomiast Cannibal Claw to chyba najbardziej chwalony booster metabolizmu. Oczywiście, jeśli pytamy czy jest to najlepszy możliwy zestaw do skomponowania to zawsze można coś dodać, jeśli fundusze pozwalają to np. Erase Fast.
Oparty jest on m.in. o najlepszy ekstrakt mangostanu, który np. według z jednego z badań powodował (względem grupy placebo) że poziom tłuszczu całkowitego w organizmie uległ obniżeniu średnio o 10%, a w innym, w porównaniu z grupą kontrolną, osoby otrzymujące ekstrakt mangostanu nie tylko zgromadziły o 15.5% mniej tkanki tłuszczowej, ale przebiegły również o 9% dłuższy dystans względem grupy placebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za mega profesjonalną odpowiedź!

W takim razie Burn 24 czy Olympus Assassinate?

Dalsza część zostaje bez zmian: Burn 24 lub Olympus Assassinate + Alphaburn + Cannibal Claw + Erase Fast. (dzięki za podpowiedź!) Myślę, że zestaw prawie idealny. Kwestia tylko, który spalacz bazowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona stosowała Burn24 i była bardzo zadowolona, mimo że ma stosunkowo niewielki poziom tkanki tłuszczowej. Ten spalacz tłuszczu ma bardzo dużo opinii i zdecydowania większość jest bardzo pozytywna, dlatego go wybrała, ale jeśli ja miałbym wybierać dla siebie to wziąłbym Assassinate, bo jakoś bardziej jestem przekonany do spalaczy termogenicznych. Ten spalacz jest stosunkowo krótko na rynku, ale w USA na forach zbiera bardzo dobre opinie, zresztą ta firma Olympus Labs robi kozackie suplementy. Miałem od nich Conqu3r bez stymulantów i to jedna z lepszych przed treningówek (za wyjątkiem smaku) jakie stosowałem, podobnie Hydro3. Moim zdaniem co byś nie wybrał będzie dobrze w takim zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

szukam zestawu do redukcji i pomocy w pozbyciu się zbędnego tłuszczu.

Podstawowe informacje:
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Wzost: 194 cm
Waga: 104 kg
Od kiedy trenuję: Kiedyś trenowałem bardzo dużo, jednak przez ostatnie 4 lata bardzo się zapuściłem i wróciłem do treningów nieco ponad miesiąc temu. Pracuję przy biurku i 3-4 razy w tygodniu chodzę na siłownię na 1,5-2h.
Trenuję najczęściej od godziny 20-21.
Zdrowie: wszystko ok

Czego oczekuję? Wspomagania do diety i treningów w zrzuceniu wagi, redukcji tłuszczu na całym ciele (głównie brzuch).

Pieniądze raczej nie są brane pod uwagę, zależy mi na jakości produktów (widziałem kilka propozycji zestawów z Ground Zero, jednak nie jestem który wybrać).

Prosiłbym również o jakąś proponowaną rozpiskę jak przyjmować suplementy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chciałam stosować jednocześnie liporedux ponieważ mam problem z brzuchem i jeden ze spalaczy slim factor,    Evolab Alphaburn, lub target a2 tylko są 2 pure i analyzed nie wiem czym się różnią. Wiem że slim factor nie pobudza natomiast nie wiem czy te dwa pozostałe są odpowiednie dla kobiety. Proszę o radę co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncpy

Jeśli tak jak wspomniałeś nie masz żadnych dolegliwości zdrowotnych to wówczas zestaw z Ground Zero jako spalaczem bazowym na pewno się bardzo dobrze sprawdzi. Jest to na dzień dzisiejszy najbardziej kompletny spalacz termogeniczny na rynku, sam wspominam go np. dużo lepiej niż popularnego Stimerexa. Co do wyboru zestawu to jeśli trenujesz siłowo to śmiało można sięgać po Erase Fast który fajnie podkreśla mięśnie, definicję i usuwa nadmiar zatrzymanej wody. Dużo lepiej się funkcjonuje na siłowni i można też odczuć lepszą regenerację a wspiera redukcję tłuszczu z problematycznych miejsc. Jesteś bardzo wysoki więc Twoja waga jest raczej niewiele przekroczona dlatego jeśli chcesz zrzucać to zapewne spora część znajduje się na brzuchu więc można dorzucić Alphaburn jeśli finanse pozwalają. Jest to sprawdzony, a jednocześnie kompletny zestaw na którym nie jedna osoba już tutaj zrobiła udaną redukcję. Co do przyjmowania to raczej jest ono standardowe w przypadku większości osób. Erase fast 1 kap. do śniadania oraz 1 kap. przed snem. Alphaburn 1 kap. przed śniadaniem, przed treningiem i pomiędzy posiłkami. Ground Zero 1 kap. przed śniadaniem oraz 1-2 kap. przed treningiem. Jeśli masz dzień wolny to wówczas porcja przedtreningowa zostaje przerzucona np. na 20 minut przed obiadem. 

kallyna

Target A-2 produkowany jest obecnie wyłącznie przez firmę Pure Labs. Około 1,5 roku temu połączyła się ona z brandem Analyzed Supplements i jest to dokładnie ten sam produkt, jednak sprzedawany już przez Pure Labs. Alphaburn zawiera ten sam kluczowy składnik w identycznej dawce, a dodatkowo jest wzbogacony o Fukoksantynę oraz Bioperynę. Jest więc suplementem nieco bardziej rozbudowanym. Oba te produkty działają miejscowo na tkankę tłuszczową brzuszną, natomiast Slim factor to produkt wspierający raczej redukcję tłuszczu równomiernie z całego ciała. Wszystko więc zależy od Twoich priorytetów. A-2 i Alphaburn nie pobudzają same w sobie, jednak jeśli połączymy je w jednej porcji np. z kofeiną wówczas mogą nasilić jej działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... od dawna szukam sposobu jak pozbyć się zbędnych kg. Mój problem polega na tym że mam bardzo nieregularny tryb pracy...wstaje czasem o 3:00 a czasem o 9:00, przez co wszystkie diety legły w gruzach. Czas na dodatkowe ćwiczenia znajduje - choć pół godz. Ze str zdrowotnej nie mam żadnych przeciwwskazań do przyjmowania spalaczy tylko pytanie jakie wybrać ??

Mam 167cm wzrostu i ważę 86kg, nie jestem osobą drobnej budowy więc nie chcę szaleć z wagą a osiągnąć 75-70kg. Sądzę, że mój największy problem to nieregularne posiłki, to że lubię słodycze, wolny metabolizm. Chciałabym zgubić zbędne kg z bioder i brzucha bo tam ich najwięcej, a skłonność do cellulitu na udach też jest ;/.

Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaki zestawić "środki" żeby wreszcie efektywnie schudnąć ??  Będę wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do zestawu cannibal clow i slim factor moge cos jeszcze dolaczyc? Oczywiście nic z tych typowych pobudzaczy

Biore juz miesiac prawie i hmmm efekty niby sa ale spodziewałam sie lepszych rezultatow

Trenuje codziennie po 60 min cardio i co 2 dzien cw silowe 

Dieta okolo 1500 kcal czasem mniej.

Od godziny 15 zero węglowodanów 

Nie wiem co robie nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoName88

Przede wszystkim należy dobierać odpowiednią suplementację w taki sposób aby działanie poszczególnych produktów się nie pokrywało i spełniały one nasze oczekiwania uderzając w nasze największe zmory. Z tego co napisałaś można wywnioskować że masz największe problemy z metabolizmem, chęcią na słodkie oraz cellulitem. Moim zdaniem skoro nie ma żadnych dolegliwości zdrowotnych to warto zawsze opierać suplementację o spalacz termogeniczny, największą ilość składników odpowiadających za spełnienie Twoich celów ma Fenix Ground Zero lub w przypadku opcji nieco bardziej ekonomicznej Pure Clinical Burn. Napewno nie ma on aż tylu składników typowo spalających jednak jeśli chodzi o stosunek ceny do składu to wypada najlepiej na rynku. Warto dodać również Diuretic Complex który usuwa zatrzymaną wodę podskórną której możesz mieć sporo przy takim typie sylwetki oraz Hi-Tech Satietrim jeśli nie jesteś w stanie kontrolować apetytu na słodycze.

justyna

Możesz w odpowiednim dziale podać swoją codzienną dietę do oceny, gdyż kalorie nie zawsze są wyznacznikiem. Możesz np. dostarczać za mało białka które jest kluczowe, ale to już w dziale dieta. Co do suplementów to pokusić się o Burn24 gdyż on właśnie bardzo często działa super u osób tzw " opornych " na działanie spalaczy. Ma zdecydowanie inne składniki i charakterystykę działania od większości więc się powinien sprawdzić również u Ciebie.

kallyna

Dla większości optymalna porcja to 1 kapsułka 3 razy dziennie na pusty żołądek np. rano, przed ćwiczeniami i przed kolacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum i szukam porady.

Poszukuję zestawu wspomagającego spalanie tłuszczu. Obecna waga to 90 kg przy wzroście 183. Chciałbym zredukować nadmiar na brzuchu i udach bo tam mi się głównie odkłada. 

Tak czytam wątek i jest duża rozbieżność w polecanych produktach. Ale czesto powtarza się zestaw Groud Zero + Erase Fast. Czy taki zestaw będzie w porządku? 

Dodam że mam umiarkowanie fizyczną pracę i zero problemów zdrowotnych, no może po za lenistwem ;P

Parę lat temu udało mi się zrzucić samą głodówką 33 kg (z 100 na 67) ale obecnie już nie ma takiej motywacji to postanowiłem sie wesprzeć jakimś suplementem ;)

Jak potrzeba jeszcze jakichś informacji to napiszę.

Proszę o ewentualne propozycje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...