Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, szybkie pytanie czy połączenie Fenix Ground Zero z Liporedux będzie dobrym połączeniem, żeby zrzucić tłuszcz głównie z brzucha i ud?

O mnie: 24 lata, zajęcia na siłowni 4 razy w tygodniu (cycling, trampoliny, pumpy) o intensywności małej do średniej, bez problemów zdrowotnych.

 

I jeszcze pytanie z innej dziedziny, czy jest na forum osoba układająca indywidualne diety?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Witam serdecznie, mam jedno pytanie potrzebuje spalacza dla siebie sporo tego tłuszczu do spalania jest :). 

Jednak jest jeden czynnik blokujący to problemy z tarczyca - obecnie biorę euthyrox (50) - jak rozumiem to wszystkie boostery metaboliczne i termo mi niestety blokuje :/?

Nie mam problemów z nadciśnieniem ani z układem krążenia - ale nie chciałbym dowalić czegoś od czego serce mi siądzie za 2 lata : D.

Co z tej listy ewentualnie byście mogli polecić? (poza burn24) ;).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę o mnie:

-Mężczyzna

-30 lat

-170cm

-98kg

-Endomorfik

Od kilku tygodni stosuję dietę, 3 razy w tygodniu ćwiczę na domowej siłowni, biegam również 3 razy w tygodniu. 3 lata temu udało mi się zrzucić 28kg przez 3 miesiące w ten sam sposób, do tego zażywając Hyperlean FX7 z T2. Produkt ten powodował u mnie duże pobudzenie, obecnie jednak wolałbym tego uniknąć z powodu nadciśnienia, za którego leczenie się ostatnio zabrałem. Powróciłem po pół roku do tej samej wagi, a teraz znowu się zawziąłem. Jem 5 razy dziennie, dużo białka, dużo błonnika. Piję tylko wodę. Jem obiady na bardzo ostro bo lubię, poza tym czytałem, że kapsaicyna wspomaga termogenezę.

Szukam jednego spalacza do powiedzmy 160 zł, myślałem również o jakimś diuretyku, bo mam sporo wody podskórnej, przez co mam bardzo duże boczki. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poproszę o doradzenie zestawu spalaczy. Cele: redukcja wody podskórnej, redukcja tłuszczu z brzucha i boczków, zwiększenie energii plus ogóny spalacz nie kolidujący z pozostałymi.

Jeśli chodzi o booster metabolizmu to jaki wybrać? Brawn Nutrition Thyro-Lean, CANNIBAL CLAW czy jeszcze jakiś inny?

Co myślićie na początek o połączeniu:

Clinical Burn+ Alphaburn + Amix Diuretic Complex

a w kolejnym cyklu

JetFuel Superburn+ Alphaburn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

również proszę o dobór spalacza, pomocnego w zwalczeniu tłuszczu/wody podskórnej głównie z brzucha i klatki.

Wzrost 177 cm, waga 75. Pomimo sporej aktywności fizycznej (bieganie 4 x w tygodniu, siłownia 2/3 x w tyg) waga od dłuższego czasu nie spada jak również nie polepsza się wygląd sylwetki na brzuchu i klatce. Dieta ok 2100 - 2200 kcal. Obecnie stosuje VPX Redline (tylko przed aktywnością fizyczną 1 tab). Co warto dołączyć na poprawienie sylwetki w ww. miejscach, ograniczenie wydzielania kortyzolu i przyspieszenie metabolizmu, które według objawów mogą być przyczyną trudności w zrzuceniu zbędnego fatu. Erase czy może Brawn Nutrition Thyro-Lean byłby lepszym wyborem? Po odstawieniu tych środków może pojawić się efekt zwrotny (np. zwiększone wydzielanie kortyzolu + znaczne zwolnienie metabolizmu)?

Z góry dzięki za rady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Obecnie stosuje Grund Zero ale chciałbym coś dołożyć co myślicie o takim zestawie (Ground Zero+Alphaburn i Erase Fast.) 

proszę o poradę jak i kiedy to brać .Dodam że trenuje crosfit 3 razy w tygodniu rano ,jeden dzień biegam 10-12 km.

Zalezy mi na zbiciu wagi , może macie inne propozycje .

pozdrawiam 

doktorkamyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzik.k

O berratorze na forum masz sporo opinii, w skrócie produkt który nie ma prawa działać i wszystkie opinie są pisane przez sprzedawców. Jeśli chodzi ogólnie o wszystkie spalacze jakie są na rynku to na pewno Fenix Ground Zero ma najlepszy skład i przede wszystkim masz pewność że płacisz za składniki które mają potwierdzoną skuteczność i utrata wagi jest realna. Jeśli nie jesteś wrażliwa na działanie składników pobudzających takich jak np. kofeina to z pewnością będzie to najlepszy wybór. Jeśli jednak chcesz uniknąć efektu pobudzenia to możesz odpuścić termogeniki i sięgnąć po skuteczny spalacz lipotropowy jak np. Burn24. Oba te suplementy nie wymagają aktywności fizycznej by przyniosły efekt, jednak oczywiście o ile masz możliwość to każda forma wysiłku zadziała tylko na Twoją korzyść. 

sylwiaa.r

Połączenie jak najbardziej bardzo dobre. Właściwie ciężko jest znaleźć coś lepszego w kategorii produktów termogenicznych czy spalaczy dermalnych. Ze spalaczy na problematyczne miejsca można jeszcze polecić takie produkty jak Target A-2 I Evolab Alphaburn.

Adnap

Jeśli stosujesz Euthyrox to tak jak wspomniałeś odpadają suplementy przyspieszające metabolizm. Wiele termogeników ma także takie składniki więc najlepszą opcją będą spalacze Lipotropowe. Najciekawsze na rynku to moim zdaniem np. Assassinate z Olympus Labs który ma bardzo ciekawe składniki aktywne, bardzo rzadko spotykane w innych spalaczach oraz duże dawki wszystkich składników. Ma bardzo pozytywne opinie i realnie spala tkankę tłuszczową z całego ciała, więc dobrze sprawdza się nawet przy wysokim poziomie tkanki tłuszczowej. Nieco bardziej ekonomiczną alternatywą może być ANS Slim factor. Ma on przede wszystkim działanie lipotropowe, jednak posiada w składzie między innymi ketony malinowe które wykazują efekt charakterystycznego grzania i istnieje wielu badań dowodzących że mają duży wpływ na utratę tkanki tłuszczowej.

aifeme

Ze wszystkich diuretyków ziołowych najlepsze właściwości ma Amix Diuretic Complex. Porównując go do innych na rynku to średnio posiada o około 30% większe dawki składników aktywnych. Możesz zastosować sobie go na samym początku redukcji przez co waga powinna pójść w dół, a sam będzie z pewnością lepiej funkcjonował. Jeśli chodzi o spalacz to w tym zakresie cenowym ze spalaczy nie podnoszących ciśnienia możesz zerknąć na Slim Factor tak jak wspomniałem powyżej. Sporo osób stosuje ten spalacz i opinie zbiera bardzo dobre i co ważne ma wszystkie składniki aktywne w realnie działających dawkach. To bardzo dobra alternatywa dla klasycznych termogeników w przypadku osób z nadciśnieniem.

Mav_

W kwestii spalacza termogenicznego Clinical Burn sprawdzi się bardzo dobrze. Przede wszystkim ma on wielokierunkowe działanie, gdyż zarówno bardzo mocno i na długi czas zwiększa poziom energii, hamuje apetyt oraz działa termogenicznie. Jeśli chodzi o stosunek ceny do składu to jest to obecnie zdecydowanie najlepsza opcja na rynku. Są oczywiście produkty skuteczniejsze w redukcji tłuszczu, jednak najczęśćiej w o wiele wyższym zakresie cenowym. Tutaj moim zdaniem bezkonkurencyjny jest Ground Zero. Natomiast zawsze możesz zacząć od Clinicala, a ten zostawić sobie na późniejszy cykl. Co do boosterów metabolizmu to najlepiej sprawdzi się Cannibal Claw jeśli zależy nam tylko na tej kwestii. W połączeniu z termogenikami działa bardzo dobrze. Thyro Lean ma więcej składników dodatkowych przez co lepiej sprawdzałby się gdybyś szukał produktu solo a nie do zestawu. Na tkankę tłuszczową białą Alphaburn działa zdecydowanie najlepiej na rynku i stosuje go bardzo wiele osób. Negatywne opinie się w sumie prawie nie zdarzają, sam stosowałem niedawno jedno opakowanie i jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem wyraźna różnica na plus względem Target A-2 który miałem wcześniej. Moim zaniem to jest bardzo sensowne połączenie i mniej więcej takich założeń bym się trzymał. Powodzenia.

Mat84

Redline to obecnie bardzo kiepski produkt, a w głównej mierze właściwie pobudzacz więc jedynie stosowanie przed treningami ma sens tak jak wspomniałeś. Co do opisywanych przez Ciebie problemów to najbardziej pasuje mi tutaj Erase Fast który właśnie ma składniki wspierające redukcję tkanki tłuszczowej i wody z problematycznych miejsc takich jak klatka piersiowa. Wpływa przede wszystkim na obniżenie poziomu estrogenów, ale również kortyzolu a to hormony są źródłem wyglądu Twojej sylwetki. Tempo metabolizmu nie ma z tym nic wspólnego więc na pewno z powyższych produktów Erase Fast będzie lepszą opcją. Po odstawieniu nic złego się nie dzieje ponieważ po zakońćzeniu suplementacji organizm dalej zachowuje korzystniejsze środowisko hormonalne, gdyż suplement ten nie dostarcza żadnych hormonów z zewnątrz, a jedynie pobudza organizm do ich prawidłowej produkcji. 

doktorkamyk

Podałeś właściwie kompletny zestaw na którym mnóstwo osób przeprowadza udane redukcje więc ciężko jest tutaj coś poprawić. Jeśli budżet pozwala to najbardziej warto taki zestaw stosować i nie pozostaje nic innego jak cieszyć się efektami. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rumcajs a co myślisz o JetFuel Superburn? 

Powiem tak, już rozmawiałem na temat tego spalacza i koledzy z forum mówili że w żaden sposób kolidować nie powinien z Euthyroxem (50) :).

Ja ten spalacz już zakupiłem wcześniej czytałem zresztą że tam on przy niedoczynności tarczycy nie ma najmniejszych problemów :). Wiem że np. Canibal odpada w 100% :D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przymierzyłam się do spalaczy. Zadam pewnie głupie pytanie...ale i tak zadam. Kupiłam OXYMAX XT. Po trzech tygodnia nic, żadnej reakcji, również samopoczucie bez zmian (tylko na początku pojawił się ból głowy, ale może nie od tego). Pytanie czy może się zdarzyć, że to jeszcze zadziała? Czy kupić kolejne opakowanie? Jeśli nie zadziała to co kupić? Dodam,  że dieta bez zarzutu, samodyscyplina i zdrowie też, treningi 3-4 razy w tygodniu intensywny fitness i sztangi. Próbuję się wygrzebać z załamania metabolicznego i pomyślałam, że jak już nic nie działa to może spalacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adnap

Jeśli już masz ten spalacz to możesz go stosować, składników które realnie by przyspieszały metabolizm raczej bardzo wiele tam nie znajdziemy. Najlepiej stosuj go sobie w dwóch porcjach 2 kapsułki po przebudzeniu oraz kolejne 2 przed aktywnością fizyczną lub obiadem. Przy swoich dolegliwościach możesz także pomyśleć o spalaczach z innej kategorii które nie kolidują w żaden sposób z Twoimi lekami jak np. te o działaniu Targetowym jak Alphaburn lub kompleksowo działające na wodę podskórną i newralgiczną tkanką tłuszczową jak Erase Fast.

AnnaDM

OxyMax jest raczej spalaczem średniej klasy, a moim prywatnym zdaniem nawet bardzo przeciętnym. Jeśli jedno opakowaniu nie przynosi absolutnie żadnych rezultatów to wówczas nie ma sensu stosować kolejnego bo na pewno nic z tego nie będzie. Jeśli chcesz stosować spalacze to warto sięgnąć po coś opartego o całkowicie inne składniki i przede wszystkim skuteczniejszego. Najlepszą opcją byłby Fenix Ground Zero który ma o wiele większą objętość składników, substancje o potwierdzonej skuteczności i niemal wyłącznie znakomite opinie więc raczej jeśli chcesz coś stosować to poszedłbym w takim kierunku gdyż nie ma sensu sprawdzać dziesiątek produktów które mogą zadziałać podobnie jak OxyMax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphaburn EvoLap to nic innego jak johimbina ,lecz nikt nie wie co tam naprawde jest.To tak jak Ground Zero dużo dali kofeiny, i dlatego boli głowa po nim.Czy warto dopłacać do Alphaburn ,czy kupić 2 razy tańsza johimbine hcl na końcówke redukcji?Ktoś ma porównanie Alphaburn .a sama johimbina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wobec tego zestaw pt. "ostatnia szansa", a składzie Get JetFuel SuperBurn + Cannibal Claw + Evolab Alphaburn + Amc Duretic Complex będzie ok i nie spowoduje np. zatrzymana akcji serca? 

Trochę żartuję, ale pytam zupełnie poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rados, co ty za bzdury pleciesz, jak nikt nie wie co tam jest skoro skład jest podany i każdy ze skłądników ma podają gramaturę, Alphaburn to alkaloidy rauwolscyny, kartenoidy fukoksantyny i bioperyna, czyli na dobrą sprawę jedne z niewielu składników mających udowodnione działanie w redukowaniu tłuszczu białego.

Ground Zero ma dużo kofeiny i po nim głowa boli? Kofeina jest na trzecim miejscu w mieszance, więc nie może być jej więcej niż 150-200mg, który mocny spalacz ma jej mniej?

AnnaDM, taki zestaw jest jak najbardziej OK, u osób zdrowych oczywiście bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem możliwość wziąć przed treningiem fbw jednego kapsa Fenix Ground Zero. Odczucia bardzo dziwne, byłem pobudzony, lekko mnie odchylało od pionu, takie niby zawroty, po 2-3 godzinach organizm się uspokoił. To normalne czy raczej powinienem dać na wstrzymanie z takimi specyfikami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nigdy nie stosowałeś żadnych spalaczy termogenicznych i masz małą tolerancję na stymulanty to po mocniejszych spalaczach możesz takie coś odczuwać. Jeśli masz całe opakowanie to na początku stosuj spalacz razem z posiłkiem lub zaraz po nim. Jeśli natomiast miałem tylko na spróbowanie spalacz, to w takim wypadku możesz sięgnąć po inny, który ma sporo składników spalających tłuszcz, a mniej pobudzajacych jak np. Inferno Apocalypse czy Olympus Jupiter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mav

Produkt raczej ze średniej półki, z diuretyków o wiele bogatszy skład ma Diuretic Complex z Amixu, więcej składników o realnym działaniu oraz przede wszystkim bardzo sensowne dawki. 

AnnaDM

Superburn 2 kap. bezpośrednio po obudzeniu oraz 2 kap. przed aktywnością

Claw 1 kap. przed śniadaniem, przed treningiem i przed snem

Alphaburn 1 kap. rano razem z pozostałymi oraz 1 kap przed treningiem. Jak ważysz powyżej 80 kg to możesz dodatkowo 1 kap. pomiędzy posiłkami

Diuretic po 2 kap. do śniadania oraz do obiadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

I jeszcze dwa, mam nadzieje, ostatnie pytania.

1. W dzień bez treningu piguły przed obiadem, czy w ogóle?

2. Jeśli to nie zadziała, to jest jakiś silniejszy zestaw, czy oszczędzić sobie wydatku i odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Jestem tu nowa a w kwestii spalaczy zielona, jak szczypiorek na wiosnę. Ale - potrzebuję porady. Jestem starszawą kobietką (40+):ph34r: i chcę  co nieco spalić. Może nie ma tego wiele (wzrost 164 i 60 kg). moim problemem jest cellulit a ostatnio trochę boczków. Poza tym niskie ciśnienie, tendencje do zatrzymywania wody i żyłki na nogach. Nie jem tłustych potraw, słodycze sporadycznie. Ćwiczę umiarkowanie: 3-4 x siłownia (orbitrek, wioślarz, bieżnia - szybki marsz bo nie biegam), czasem zamiennie 2 x zumba. Proszę o radę - jaki specyfik wybrać? Nie chcę chudnąć "w całości" - góra jest ok. tylko ten "dół" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna DM

Tak, w dni treningowe przed obiadem. Co do dalszych planów to sugeruję poczekać i zobaczyć jak organizm zareaguje na taki cykl, przede wszystkim nie możesz mieć takiego nastawienia że nie podziała ;-) Jeśli będziesz chciała redukować dalej to znajdą się inne ciekawe produkty, natomiast te które masz teraz z pewnością zapewnią efekt.

piksi

Bardzo ciekawą opcją na redukcję trudnego tłuszczu jest Lean Xtreme od Driven Sports, posiada sporo ciekawych składników odpowiedzialnych między innymi za redukcję trudnego rodzaju tkanki tłuszczowej. Co bardzo ważne nie zawiera żadnych pobudzaczy itp. Ma składniki ograniczające także aktywność kortyzolu który jest źródłem tkanki tłuszczowej w wielu problematycznych miejscach. Do tego jeśli zmagasz się z nadmiarem wody warto zastosować Amix Diuretic Complex. To najwyższa półka wśród diuretyków, a dodatkowo posiada delikatna ilość kofeiny z guarany która może zwiększyć witalność. 

asia

Opcji do połączenia z tym środkiem jest bardzo dużo. Jeśli słabo reagujesz na pobudzacze wówczas nieco zawężają nam się możliwości, jednak bardzo dobrą opcją jest SAN Liporedux jeśli zależy Ci przede wszystkim na redukcji uporczywego tłuszczu. Jeśli jednak istotny jest dla Ciebie spadek wagi z całego ciała to możesz sięgnąć po spalacze lipotropowe. Jedną z najbardziej przemyślanych pozycji na rynku jest Burn24 który nie koliduje z A-2 w żaden sposób, a dodatkowo posiada składniki blokujące ponowne gromadzenie się tkanki tłuszczowej. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chcę rozpocząć kurację Burn24 i Satietrim (straszny łasuch ze mnie). Może mi ktoś napisać jak dawkować?

Dodam, że moją największą zmorą jest niestety ale tłuszcz na plecach:-(  inny zestaw, który też rozważam to Burn 24 + Lean FX + Diuretic Complex

Potrzebuję pomocy co będzie skuteczniejsze i jak stosowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inkaHO

Jeśli tak jak wspominasz masz problemy z nadmiernym podjadaniem to lepszą opcją będzie zastosowanie Satietrim zamiast Lean FX. Ten drugi jest boosterem metabolizmu i w przypadku niektórych osób może nawet zwiększać chęć na jedzenie. Poza tym odpowiednio niski apetyt spowoduje dostarczanie znacznie mniejszej ilości kalorii co zdecydowanie jest jednym z najważniejszych czynników podczas redukcji. Diuretic Complex możesz dołożyć również do tego pierwszego zestawu jeśli masz tendencje do odkładania się wody. Jeśli chodzi o dawkowanie to najlepiej stosować Burn24 na około 20 minut przed śniadaniem, obiadem i kolacją. Porcja to 1 - 2 kapsułek. Jeśli Twoja masa ciała przekracza 70 kg to warto 3x2 kap. jeśli jest niższa wówczas wystarcza 3x1 kap. Satietrim stosujemy 3 razy dziennie po 1 kapsułce do największych posiłków.

piksi

Diuretic najlepiej do posiłków. Optymalnie to 2 kapsułki do śniadania oraz 2 do obiadu. Natomiast Lean Xtreme 1 kap. rano po przebudzeniu, przed treningiem lub obiadem oraz ostatnia porcja przed snem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...