Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Czesc, jestem tu nowy wiec witam wszystkich :)

 29 lat, 175 cm wzrostu, 76kg:wacko: (waga mowi 27% fat i to mnie boli). Najwiecej tluszczu oczywiscie na brzuchu. Chce zejsc ponizej 20% tluszczu i ponizej 70kg.

Dalem sie nabrac na Olimp thermo speed extreme...

Koncze oststni blister (biore rano 2 i przed treningiem 2). Teoretycznie nie dziala ten spalacz, waga caly czas pokazuje 27% tluszczu, ale po moim wygladzie mozna stwierdzic ze przybylo miesni i ubylo tluszczu. Stosuje od dluzszego czasu kreatyne, BCAA, glutamine, bialko, przedtreningowke, omega 3-6-9 i oczywiscie witaminy.

Staram sie jesc dobrze- tzn nie jest to cudowna dieta ale staram sie jak moge  (6 do 7 posilkow). Cwicze na silowni bardziej w strone sily/masy a po treningu biegam (interwaly). Czesto tez jezdze na rowerze. Pracuje fizycznie wiec troche kalorii leci:)

Mam zamiar wspomoc sie PURE CLINICAL Burn i Evolab Alphaburn. Czy to dobry wybor? Jak to stosowac? (tak jak napisali na opakowaniu?) Nie bralem nigdy spalacza ktory jest dobrze oceniany na tym forum, a mam zamiar jeszcze cos kupic jesli ten zestaw zadziala:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

P2k020

Jedzenie małej ilości pożywienia niekoniecznie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem, tym bardziej że jesteś dosyć pokaźnej budowy i pewna dawka makroskładników jest niezbędna. Warto poza ilością dostarczanych kalorii kontrolować także ich jakość. Co do suplementów to wybrałeś właściwie najlepsze pod względem składu produkty w swoich kategoriach. Jest to zestaw który kompleksowo redukuje tkankę tłuszczową z każdego obszaru ciała. Co do wagi to nie powinna być ona jedynym wyznacznikiem, ponieważ jeśli szybko budujesz mięśnie to może wzrastać beztłuszczowa masa ciała, a tkanka tłuszczowa ulegać zmniejszeniu, więc lepszym wyznacznikiem jest lustro lub wskaźnik procentowy Body Fat. Jeśli masz ochotę rozbudować suplementację to możesz uzupełnić to środkiem wpływającym na obniżenie nadmiaru wody podskórnej i poprawę jakości umięśnienia jakim jest np. Erase Fast. Wykazuje on działanie synergistyczne z pozostałymi suplementami a taka kombinacja cieszy się rewelacyjnymi opiniami.

Zmotywowana

Clinical Burn ma zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do składu wśród produktów ze średniej półki cenowej więc w cenie do 100 zł na pewno nie znajdziesz lepszego spalacza. Ma składniki pobudzające i zwiększające poziom energii więc doskonale sprawdzi się przy bieganiu czy innej aktywności aerobowej. W dobrej cenie możesz również poszukać takiego suplementu jak TA2 Max i dorzucić go do zestawu.

Piotrek

Evolab Alphaburn jak najbardziej zostaw gdyż jest to wyjątkowo skuteczny produkt w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej wokół brzucha i praktycznie osoby niezadowolone zdarzają się wręcz wyjątkowo. Możesz go łączyć właściwie z każdym spalaczem termogenicznym na rynku więc wybór jest naprawdę bardzo duży. Clinical ma bardzo przemyślany skład, świetnie hamuje łaknienie i dosyć mocno pobudza jednak jeśli masz możliwość to w kwestii spalania nieco lepiej wypada np. Cannibal Inferno w wersji Apocalypse. Ma większą objętością składników termogenicznych, nasilających lipolizę oraz przyspieszających metabolizm. Wystarcza na podobny okres suplementacji a posiada nieco większy potencjał. Co do dawkowania to najlepiej stosować go 1 kapsułkę rano oraz 2 przed treningiem lub w dni wolne przed obiadem. Alphaburna stosujemy 3 razy dziennie po jednej kapsułce, rano, przed treningiem oraz pomiędzy posiłkami.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2017 o 11:53, P2k020 napisał:

Z jedzieniem nie mam problemu moge jeść mialo i nie czuje sie złe ale zdarzaja sie wpadki po imprezie że mam fest gastro.

Miałem podobnie, gdy maksymalnie ucinałem kcal (do 800-1200 dziennie). Po jakimś czasie organizm się adaptował, pojawiała się lekkość, dobre samopoczucie i spadki w BF.
Gdy przestawiłem się na liczenie makroskładników (zwiększając tym samym dzienny budżet kcal więcej niż dwukrotnie):
- tempo spalania ... wzrosło
- zniknął problem gastro. (5-6 mniejszych posiłków dziennie zamiast 3 plus planowanie na 2-3 dni do przodu)

Spalacze (szczególnie Ground Zero) maksymalnie hamowały łaknienie, więc mając tendencje do niejedzenia często się do niego "zmuszałem". (cały czas kontrolując makro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kazam :)

burn stosuję od wczoraj  raz dziennie przed pierwszym posilkiem i póki co brak skutków ubocznych, wlasciwie nic nie odczuwam...co mnie mocno zastanawia...

Od jutra biore 2 razy rano i po 5-6 godzinach kolejną. Co do Ta2 Max dzieki, jutro zakupię i połączę to z Burnem

Mysle jeszcze o zakupie odżywki białkowej by zastąpic moja dwa posiłki, wyjezdzam na wczasy i poprostu bedzie mi tak wygodniej utrzymać te 4-5 posilkow co 3-4 godziny.

Mocno zastanawiam sie nad kupnem tej poleconej odzywki PF NUTRITION 100% Whey Protein WPC 80 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, śmiało możesz stosować wszystkie suplementy w tym samym czasie gdyż uzupełniają swoje działanie. Rozłożyć możesz to w taki sposób:

Rano na czczo: 2kap. burn24 + 1 kap. Ground Zero + 1 kap ahlphaburn

Razem z pierwszym posiłkiem 2 kap Diuretic

Przed obiadem 2 kap. Burn24

Razem z obiadem 2 kap. Diuretic

20 minut przed ćwiczeniami 1 kap. Ground Zero + 1 kap Alphaburn

Przed kolacją 2 kap. burn24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam taki mały problem: już od jakiegoś czasu stosuje suplementy i do tej pory było wszystko ok zjadłam dwa opakowania Stimerex hardcore i działało świetnie - mnóstwo energii, pobudzenie maksimum, nie mogłam skończyć treningu ciągle było mi mało. Ale musiałam zrobić przerwę i zmieniłam spalacz na Inferno amped apocalypse i ... kompletna klapa, nie działały na mnie nic. Zero pobudzenia, zero hamowania apetytu kompletnie nic. Zamówiłam tak przez wszystkich polecany Ground Zero i jest to samo - tez nie działa. Jedyne odczucia jakie po nim mam to posmak metalu w ustach i słabe samopoczucie czasami dreszcze. Co mam zrobić w takiej sytucji czy wrócić do stimrex czy spróbować bardziej kompleksowych zestawów jesli tak to jakich? mam jeszcze trochę do zrzucenia a energia potrzebna jak najbardziej. I skąd najbezpieczniej zamawiać te suplementy , żeby były skuteczne i dochodziły za granicę. dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przez ponad rok wyleciałem kompletnie z tematu spalaczy. Poszukuje zestawu który będzie dobrze palił tłuszcz z całego ciała bez efektu pobudzania bo to mi nie potrzebne

aktualnie 182cm 87kg. Przygoda ze spalaczami: Thermadex, synedrex, vpx redline, stimerex. ad3. targeta2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosiłbym o poradę odnośnie spalacza.

33 lata, 71kg, 176cm wzrostu.

%bf nie chcę zgadywać ale widać ladnie górę abs. 

Dieta dopieta IF 16/8, cardio 2/3x tydzień ok 20-25min. Wciagam MK2866 15mg na stawy.

Mam w domu kofeine i yohimbine jak 2.5mg.

Co byście polecieli? Przydaloby sie cos na przyspieszenie metabolizmu plus pomoc z redukcji tłuszczu (brzuch). 

Ps mieszkam w UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

To mój pierwszy post z prośbą o poradę. Mam 29lat, 178 cm i 82 kg. Tłuszcz głównie boczki i klatka. Siłownia 2 razy w tygodniu. Od czasu do czasu inna aktywność piłka, rower , bieganie nieregularnie. Diety raczej brak. Na Alphaburn przez ostatnie 1.5 miesiąca zgubione 5kg. Teraz po 2 tyg. przerwy wrzucam Canibal Inferno Apocalypse i pytanie jaki dodatkowy spalacz dorzucić do tego żeby poprawić efekt.  POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzik

Z tego co piszesz można wywnioskować, że zdecydowanie najlepiej działają na Ciebie suplementy oparte o znaczną ilość stymulantów. W przypadku Stimerex Hardcore ponad 70% składników aktywnych to substancje o charakterze pobudzającym, a składników spalających tłuszcz jest niewielki udział. Jak widać potrzebujesz środka który dostarczy Ci duży zastrzyk energii do treningu oraz pozwoli mocno hamować łaknienie. Moim zdaniem w takiej sytuacji najlepszą opcją będzie spalacz Olympus Labs Ignit3 który ma taki sam potencjał energetyzujący jak stimerex, ale przy okazji jest też skutecznym termogenikiem przez co powinieneś osiągnąć jeszcze lepszy efekt.

Martin33

Jeśli szukasz skutecznego zestawu ukierunkowanego typowo na redukcję tkanki tłuszczowej bez pobudzenia to całość możesz oprzeć na świetnym spalaczu Lipotropowym jakim jest Olympus Labs Assassinate który ma obecnie najciekawszy skład działający na wielu płaszczyznach. Możesz do tego dorzucić suplement o działaniu targetowym na tkankę tłuszczową białą którą pokryte są najbardziej newralgiczne obszary na naszym ciele. Dwie substancje o potwierdzonej skuteczności w tym zakresie zawiera Evolab Alphaburn w realnie działających dawkach. Ma bardzo dużo pozytywnych opinii które możesz sobie przejrzeć. Działa komplementarnie względem Assassinate nie blokując Jego skuteczności lecz nasilając Jego potencjał. Uzupełnić zestaw możesz o Erase Fast które stwarza idealne środowisko hormonalne do redukcji tłuszczu, usuwa nadmiar wody podskórnej oraz poprawia wygląd takich obszarów jak klatka piersiowa czy boczki. Taki zestaw ma bardzo duży potencjał i zapewni super efekty, ale weź pod uwagę że nie ma tu suplementu pobudzającego jak Redline czy Stimerex dlatego nie odczujesz wzrostu energii i większej koncentracji.

Zygus84

Możesz sięgnąć po połączenie boostera metabolizmu ze spalaczem działającym targetowo. W kwestii miejscowego spalaniu tłuszczu to zerknij na moją poprzednią wypowiedź odnośnie Alphaburna, ponieważ jest to na pewno numer jeden w swojej kategorii. Jeśli chodzi o suplement przyspieszający metabolizm to najlepszym obecnie na rynku wydaje się być Brawn Thyro Lean który posiada rozbudowany skład i realne dawki poszczególnych substancji. Zawiera zaawansowane prekursory dla hormonów tarczycy oraz skuteczne mimetyki insuliny które również przyczyniają się do poprawy estetyki sylwetki i lepszą gospodarkę poszczególnymi makroskładnikami.

 

Lolek

Możesz dla odmiany zastosować Elite Erase Fast, szczególnie jeśli masz problem z partiami które wymieniłeś. Promuje dobre samopoczucie i masz tam także składniki wspierające szybszą regenerację. W kwestii poprawy estetyki sylwetki sprawdza się świetnie i stosunkowo szybko widać efekty na wadze gdyż usuwa zatrzymaną wodę. Co do Alphaburna to bardzo dobry wynik jak na produkt działający miejscowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

Mam 29 lat, 183 cm wzrostu, 84 kg. Regularnie biegam, śmigam na rowerze, ćwiczę brzuch.

Chcę zainwestować w coś, co pomoże mi zrzucić body fat, zwłaszcza z okolic brzucha i bioder, ale jednocześnie pozwoli regularnie jeździć i biegać, bez negatywnych konsekwencji dla zdrowia.

Myślę nad Fenix Ground Zero + Alphaburn, ale to, co tu dużo mówić, 400 złotych. Warto spróbować, czy może jakieś inne połączenie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kallyna 

Jeśli chodzi o spalacze lipotropowe to jak najbardziej jest to dobry wybór. Ma bardzo dobry stosunek ceny do składu i raczej same pozytywne opinie więc powinnaś być zadowolona. Możesz stosować przy antykoncepcji gdyż nie zawiera żadnych pierwiastków typu chrom ani wyciągów z cytrusów, a tylko z takimi składnikami mogłoby to kolidować.

Hookie

W tym zakresie cenowym jest to zdecydowanie najlepsza, a co najważniejsze sprawdzona propozycja przez multum ludzi. Przynajmniej sięgasz po środki to realnym działaniu a nie tylko po takie które mają piękny skład a w praktyce okazują się być niewiele warte. Połączenie bardzo dobre i powinno przynieść oczekiwane efekty. Co do skutków ubocznych to nie występują żadne o ile oczywiście jesteśmy osobami zdrowymi. W innym przypadku odpadają jak większość spalaczy termogenicznych. Jeśli zatem nie masz żadnych problemów zdrowotnych i szukasz bezpiecznych i skutecznych produktów to możesz śmiało się na takie połączenie decydować. Każdy składnik jest pochodzenia naturalnego i suplementy te oparte są o ekstrakty o bardzo wysokim stopniu standaryzacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Na początek chciałem się przywitać. Jestem Łukasz, mam 27 lat, 187cm wzrostu i 97kg obecnie (miałem 105 jakiś miesiąc temu). Wcześniej nie stosowałem żadnych spalaczy. Jakiś czas temu postanowiłem się za siebie wziąć.
Weszła dieta, siłownia i aeroby. Troszkę poleciało, ale dalej mam dużo tłuszczu na klatce piersiowej i pod pachami oraz na brzuchu. Zbierałem to ładnych parę lat, więc teraz ciężko zrzucić. Ćwiczę 6 razy w tygodniu. 4 dni siłownia + aeroby i 2 dni same aeroby po średnio 2 godzinki dziennie.

Wybrałem następujące spalacze:

Elite Nutrition Erase Fast
Evolab Alphaburn
Fenix Ground Zero

Czy te 3 opcje są w porządku? Coś dokupić albo zmienić? Można je razem stosować? Jak i o jakich porach najlepiej dawkować? (treningi zaczynam około 18 ze względu na tryb pracy).

Dodam, że mam strasznie wolny metabolizm, ostatnio czuję się bardzo słabo, ciężko wstaję i mój organizm lubi gromadzić wodę. Często wstaję napuchnięty, co w ciągu dnia przechodzi.

Dziękuję i pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Od tygodnia biore Inferno Apocalypse AMPED (rano 1 + 2 przed treningiem) + Oxymax XT (1+1). Dorzucilam do tego tez Cannibal Claw, bo mam strasznie wolna przemiane materii. Dodam ze trenuje 5-6 razy w tyg. po 2h, zupelnie nic nie zeszlo mi z wagi przez tydzień (a trzymam diete), dlatego zastanawiam sie co moge jeszcze do tego zestawu dodac? Zastanawiam sie nad Ground Zero i Diuretic Complex. O ile Diuretic chyba moge wlaczyc, zastanawiam sie czy branie Inferno Apocalypse i Ground Zero w tym samym czasie ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mewpew

Cześć,

Pewnie już to wszystko wiesz, ale może się komuś przyda.
Kilka moich pomysłów:

  1. Okresowe blokady tego typu się zdarzają i są zupełnie normalne.
     
  2. Źle wyliczone dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
    W mojej ocenie przed suplementacją dobrze poznać, jak wygląda chudnięcie "na czysto", czyli podzielić sobie plan chudnięcia na 10-14 dniowe okresy, zaplanować dzienny budżet kcal na jakimś poziomie, proporcje makroskładników, a następnie realizować bez cheat meal'ów, alkoholu itp. Dobrze sobie również notować także swój nastrój, a następnie lekko modyfikować proporcje makroskładników szukając idealnej proporcji, w której będziesz się czuć optymalnie i jednocześnie będziesz notować pewne spadki. Cognosce te ipsum.
     
  3. Liczenie makroskładników "na oko".
    25 gram masła orzechowego na oko to zazwyczaj jest 45 :D
    Polecam elektroniczną wagę kuchenną i sympatyczną aplikację do liczenia makroskładników "fitatu".
     
  4. Waga prawdy Ci nie powie
    Może robisz niezłe postępy ale o tym jeszcze nie wiesz. Zamiast wagi mierz obwody w pasie, talii, na brzuchu. To bardziej wiarygodna i mniej stresująca metoda sprawdzania postępów w treningu. Oczywiście mierzymy co 14-21 dni.
     
  5. Kortyzol
    Trenujesz dużo, pewnie jesteś na minusie wobec zapotrzebowania kcal, więc Twój organizm jest niczym nastolatka na pierwszej randce. Wszystko ją stresuje i nie ma co liczyć na całuska. A na poważnie:
    - zwolnij tempo, dodaj dodatkowy dzień na regeneracje
    - zadbaj o regenerację zaraz po treningu (BCAA to absolutne minimum)
    - więcej dobrego snu = niższy poziom kortyzolu. dobrze się tu sprawdza połączenie melatoniny i GABA, 

    Z innych patentów na kortyzol (jest tego trochę)
    - witaminy z grupy B,
    - Omega3 
    - 5-HTP
    - Fosfatydyloseryna
    - Ashwagandha
    - zielona herbata
    - koniec z porannym papieroskiem z kawą na balkonie (rano poziom kortyzolu jest naturalnie najwyższy, wiec poranki są kluczowe)

    Ja w okresie ostrego spadku dodawałem jeszcze LeanFX. Z tym, że brałem go głównie po większym treningu i rano.
     
  6. 2-3 duże posiłki zamiast 5-6 i niski procent węglowodanów złożonych w diecie.
    Idealna sytuacja jest wtedy jemy często posiłki, które nie spowodują dużych skoków cukru.

I powinno być dobrze.
I teraz szukamy dobrego spalacza i oszczędzamy kasę na nowe ubrania.

Powodzenia!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mtzki

Można, będą się wzajemnie uzupełniać. Są bardzo w porządku, będą efekty, ale jak pisałem wyżej - mirz raczej obwody, a nie kg.
Zobacz też jak będziesz reagować na Ground Zero. Zacznij delikatnie.

Cytuj

Dodam, że mam strasznie wolny metabolizm, ostatnio czuję się bardzo słabo, ciężko wstaję i mój organizm lubi gromadzić wodę. Często wstaję napuchnięty, co w ciągu dnia przechodzi.

Od razu przychodzi mi na myśl, że to złe proporcje makroskładników albo dieta kamikadze, czyli "prawie nie jem".

Policz proszę swoje dzienne zapotrzebowanie. odejmij od tego 250-500 kcal, podziel sobie makroskładniki. Następnie nakładaj na talerz z aptekarską dokładnością i notuj sobie wszystko niczym pilny student pierwszego roku. Po 2 miesiącach prowadzenia takiej tabeli pewnie zobaczysz jak to wszystko wzajemnie na siebie odziaływuje. Szukaj, aż znajdziesz swój "złoty środek". Continuous and neverending improvement

U mnie gromadzenie wody skończyło się po zupełnym odstawieniu soli i uczynieniu sobie z zielonej herbaty napoju nr 1, który doskonale się w tym sprawdza.

Powodzenia!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy, ale już trochę mam doczynienia z sportem i z suplementami.
Mam 19 lat, ok 185cm i 85kg wagi.
Aktualnie jestem załamany swoją formą, gdyż w ciągu 2-3 tyg przybrałem na wadze 6kg (fast foody robią swoje :D ) 
Najbardziej zależy mi aby zrzucić oczywiście z brzucha.
Przechodząc do sedna, jaki polecacie spalacz tłuszczu do 100zł? (jeśli warty ceny, może być droższy).
Fajnie by było, jakby pobudzał, po często brak siły, jestem jakby "śpiący" na treningu.
Z suplementów będę jeszcze brał białko. Ze spalaczami nie miałem żadnego kontaktu, dlatego pytam co wziąć.
Na internecie mnóstwo opinii, zarówno, że coś działa, jak i że ściema.
Kompletnie nie mam pomysłu co wziąć... 
Doskonale wiem, że suplementy to tylko część długiej drogi do powrócenia do formy/dobrej sylwetki. Bez treningu i diety nic nie zdziałam.
Z góry dzięki za pomoc!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja podziele się swoim problemem z którym borykam się od długiego czasu i może ktoś z Was da mi wskazówkę i pomoże.

Od kiedy pamiętam miałem problem z brzuszkiem i że zbyt wysoka masa ciała. Nawet kiedy trenowałem 5razy w tygodniu półzawodowo siatkówkę brzuszek miałem i wagę przy wzroście 185cm ponad 80kg. Aktualnie pracuje zawodowo miesiąc/dwa na statku miesiąc w domu. Mam 28lat 185cm wzrostu i 110kg wagi. Praca w systemie 6h pracy na 6h odpoczynku czyli tak na prawdę sen. Przez 12h pracy nie mam zbyt jak się ruszać bo manewry jednostka zajmują mi 90%tego czasu a 10% papierologia więc praca siedząca.

W domu aktywność znacznie się zwiększa ale daleko mi do sportowca - za mało czasu w domu żeby pogodzić wszystko sprawy do pozałatwiania, rodzina, sport.

Zastanawiałem się czy jest sens sięgać po spalacze tłuszczu w takim wypadku i czy to faktycznie są jakieś rezultaty. Jeśli tak to jakie? Co polecacie żeby uderzyć jak najsilniejsza dawka? Zaznaczę tu że nie mam żadnych problemów z ciśnieniem ani zdrowiem.

Może teraz uda mi się zostać w domu dłużej tzn 2miesiace więc planuje wrócić do jazdy na rowerze i chciałem połączyć to z czymś co faktycznie da kopa mojemu organizmowi nie w sposób niezauważalny ale faktycznie strace na wadze. Jakieś odmienne zestawy spalaczy na pobyt w domu a na statku? Czy jest sens brania tego tutaj ?

Jeżeli chodzi o jedzenie odżywiam się zdrowo - nie nie jem jak moja waga sugeruje fast foodów (chociaż te wypadki czasem się zdarzają ). Na statku jem głównie wszystko gotowane lub pieczone, piję sama wode. Alkohol w domu jak i na statku zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maneq123
Do około 100zł najlepszy stosunek ceny do efektywności (pośród spalaczy termogeniczny) ma często w tym temacie wspominany Clinical Burn. By jakościowo była widoczna wyraźnie różnica, trzeba by dołożyć około 50zł więcej. Z tym, że wspomniany Clinical Burn powinien bardzo dobrze sprawdzić się w przypadku kiedy oczekujemy od spalacza tłuszczu dodatkowo wzrostu energii.

Pancio1989
Z tego od opisujesz sytuacja wygląda tak, że w pracy poza domem dostarczasz organizmowi nadwyżkę kaloryczną i waga rośnie, natomiast w domu masz więcej czasu na aktywność fizyczną i jest okazaj by poprawić sylwetkę.
Prawdopodobnie masz typ budowy endomirficznej, który sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej, głównie w okolicy pasa. Do tego dochodzi prawdopodobnie naturalnie wolny metabolizm oraz słaba wrażliwość komórek na działanie insuliny.
Z pewnością możesz tak podziałać, że w okresie pracy na statku nie tyle co będziesz w szybkim tempie spalał tłuszcz co przynajmniej nie będziesz go dokładał organizmowi. Natomiast w okresie odpoczynku będziesz mógł go efektywnie spalać.
Jeśli nasza aktywność fizyczna jest duża, to możemy sobie pozwlić na pewne odstępstwa od zdrowego odżywiania, czy spożywanie większej ilości kalorii, natomiast przy niskiej aktywności fizycznej należy się bardziej pilnować.
W okresie pracy na statu postaraj się opierać posiłki głównie o białka, a energię dostarczać ze zdrowych tłuszczu, zacznij od tego by z dwóch posiłków usunąć całkowicie węglowodany i obserwuj swoją wagę, z pewnością nie będzie rosła.
Jeśli przyniesie to oczekiwane rezulaty to postaraj się to samo wdrożyć w okresie kiedy jesteś w domu.
Odnośnie spalaczy, to nie jest tak, że skuteczne spalacze tłuszczu działają pod wpływem wysiłku, czyli że ich działanie uaktywnia trening. Spalacze tłuszczu, przede wszystkim termogeniczne wykazują działanie fizjologiczne niezależnie od wykonywanej pracy. Oczywiście zawsze lepiej jeśli trening jest, niż jeśli go nie ma, ale chodzi tutaj o mechanizm działania. Opcji jest na prawdę sporo, najlepiej wybrać coś z pierwszej strony, którą na bieżąco aktualizują administratorzy.
Celować powinniśmy w spalacz termogeniczny, booster metabolizmu oraz ewentualnie spalacz targetowy.

Aga999
Spalacze tłuszczu to nie antybiotyki, które niszczą florę bakteryjmną jelit, nie są też to środki hepatoksyczne (negatywnie wpływające na narządy wewnętrzne), więc żadne osłonki ani probiotyki nie są potrzebne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wiek 27, waga 79kg :( rodziłam kilka miesięcy temu, wzrost 153 cm

- 3/4. Przeważnie sama opiekuję się dzieckiem /mąż w pracy za granicą/ więc godziny posiłków czasami różne, śniadania najczęściej około 7-8. Ostatni posiłek około 19. Sen około 21.30. Żadnych używek, zero kawy. Brak konkretnej diety. Zrezygnowałam po prostu ze słodyczy, napojów gazowanych, fastfoodu i ogólnie z niezdrowych rzeczy :) Ograniczyłam pieczywo, owoce. W niedziele robię sobie mały odpust ale bez przesady. Jak na razie -6kg w 6tyg bez suplementów.

- najczęściej o 19.30 - codziennie godzina na orbitreku LifeFitness w domu. W ciągu dnia jakiś spacer około godzina plus domowe obowiązki i dziecko.

- W planach zakup Ground Zero, tylko nie wiem czy coś jeszcze do tego muszę dobrać. Może ktoś poleci coś innego? W trochę innej kategorii cenowej ? Fajnie żeby pobudzało/dawało energię, przy dziecku to na wagę złota :)

- 3 lata temu był Magnum Heat. Pierwsza dawka - telepało :) później organizm się dostosował, utrata waga bardzo ładna - zeszłam chyba 15kg. Ogólnie brak skutków ubocznych. Dla mnie rewelacja. Obecnie chyba niedostępny. 

- Mały problem ze stawem skokowym. W lewym mała martwica ale daję radę na orbitreku.

- niedoczynność tarczycy, pod kontrolą endokrynologa. Obecnie zalecił odstawienie laktozy. Biorę letrox 100mg dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ground Zero jest raczej na chwile obecną topowym spalaczem tłuszczu i ciężko znaleźć lepsze rozwiązanie od niego. Fajnym Jego plusem jest to że zwiększa poziom energii , ale nie ma po nim takiego niezdrowego pobudzenia i telepania jak po niektórych środkach. Myślę że biorąc pod uwagę Twoje stosunkowo niewielkie doświadczenie ze spalaczami tłuszczu to powinien pobudzić Cię wystarczająco mocno, a efekty spalające napewno zapewni lepsze niż inne produkty. Na początku nie musisz nic do niego dokładać ponieważ do Jego działanie nie są wymagane żadne inne składniki, jednak jeśli budżet Ci pozwala możesz przyjrzeć się Evolab Alphaburn jeśli masz szczególnie problemy z partiami pokrytymi tkanką białą lub diuretic complex w przypadku nadmiaru zgromadzonej wody.

Jeśli chodzi o podobne spalacze niższym zakresie cenowym to ciekawe właściwości ma np. Cannibal Inferno Apocalypse, jednak moim zdaniem warto dołożyć nieco do Ground Zero jeśli mamy taką możliwość. Ma o wiele więcej składników aktywnych na kapsułkę przez co i tak wychodzi bardziej ekonomicznie. Ze spalaczy w niższym zakresie cenowym ciekawy skład i dobre pobudzenia zapewnia Pure Clinical Burn. To fajny energetyk i bloker apetytu, jednak w spalaniu ustępuje powyższym suplementom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również prosiłabym o pomoc w dobrze skutecznego spalacza tłuszczu. Do tej pory stosowałam tylko spalacz Berrator który niestety nie przyniósł żadnych rezultatów mimo stosowania dwukrotnej dawki i zużyciu niemal trzech opakowań. Nie mam żadnych dolegliwości zdrowotnych, odżywiam się przeciętnie (bez fast foodów) i ze względu na pracę zawodową nie mam czasu trenować częściej niż w weekendy. Moja waga to 67 kg przy 167 cm wzrostu. Generalnie cena nie ma dla mnie większego znaczenia, bo nie będę sobie odmawiała szczuplejszej figury w zamian za to że wydam więcej na ciuchy czy kosmetyki, które tanie nie są, a urody nie dodają tyle co smuklejszy wygląd i większa samoocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...