Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

ja stosowałem kiedyś Genomyx Phenadrol i mogę powiedzieć że to bardzo mocny spalacz bo jedna kapsułka działa bardzo silnie pobudzająco i jeszcze mocniej hamuje łaknienie (na jakieś 7-9 godzin)

w sumie nie wiem czy stosowałem kiedyś mocniejszy bloker apetytu niż ten suplement, pod tym względem to idealny zamiennik meridii czy zelixy

26446d23a0bb1544gen.jpg

 

kiedyś na redukcji do spalacza dodawałem bloker estrogenów Lecheek AD-3 PCT i świetnie się spisywał jeśli chodzi o usuwanie wody podskórnej czy poprawę rzeźby, ostatnio próbowałem Erase Fast i efekty powiedziałbym nawet nieco lepsze bo poza opisywanymi właściwościami znacznie lepiej się regenerowałem, dla mnie super dodatek do spalacza bazowego

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9tys.
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

MOJE PRZEMYŚLENIA I OPINIE - w większości pozytywne 63KG - 6 = 57KG w trzy miesiące Witam wszystkich. Chetnie podziele sie opinia i przemyśleniami na temat kilku produktow jakie stosowalam i stos

Witam  Dwa miesiace stosowania spalaczy dieta  bilans ujemny 400 kalorii oraz silownia - 3 dni silowe 3 dni bieznia po godzinie szybki marsz oraz zero piwa vodki itp  burn24 dwa opak, lean f

Od siebie mogę dodać opinie na temat kilku spalaczy tłuszczu które do tej pory stosowałam. Ground Zero w mojej opinii zasłużone pierwsze miejsce, oceniam 10/10. Czysta energia i chęć do działania

Dodane grafiki

Jeśli chodzi o moje zdanie na temat spalania tłuszczu to największą rolę gra tutaj samozaparcie. Wiadomo że odchudzanie wymaga wyrzeczeń przede wszystkim w jedzeniu tego co najczęściej jest smaczne. Moim problemem były fast foody i mała ilość ruchu (student). Doszło do tego że zanim się oglądnąłem ważyłem niemal 100 kg. Na początku kupowałem jakieś tandetne pseudospalacze typu l-karnityna, CLA itd. Oczywiście bez efektów. Potem trochę poczytałem, m.in. takie pomocne artykuły o spalaczach jak ten i wywaliłem z jedzenia wszystkie mocno przetworzone produkty i zacząłem od 3 jednogodzinnych spacerów tygodniowo (dwa w weekendy i jeden w tygodniu). Bieganie odpadało bo przy mojej otyłości zaraz siadłyby mi stawy. Zakupiłem na początek spalacz Clinical Burn i tłuszcz ładnie zaczął spadać, miałem też więcej energii do tych nazwijmy to ćwiczeń. Po miesiącu spadło dużo wody, glikogenu i także tłuszczu bo waga spadła do 90 kg. Wiem że na początku idzie łatwo, ale uważam to za dobry wynik bo nie miałem żadnej restrykcyjnej diety ani dobrego treningu.

Dodało mi to sporo motywacji i przy mniejszej wadze mogłem już godzinę truchtać, a co za tym idzie spalić więcej kalorii. Trochę doskwierało mi łaknienie więc na kolejny miesiąc zarzuciłem mocniejszy spalacz, w sumie dwa środki Fenix Ground Zero i Alphaburn. Jeszcze trochę ograniczyłem jedzenie i efekt był podobny jak po pierwszym miesiącu, kolejne 6 kg w dół.

Po dwóch miesiącach zrobiłem sobie przerwę od spalaczy, zostały 3h treningu tygodniowo i brak śmieciowego żarcia. Problemem był brak energii do treningów i spore łaknienie. Po 3 tygodniach bez spalaczy spadło około 2 kg. Prawdę pisząc oczekiwałem lepszych rezultatów bo do tej pory szło super. Na kolejny miesiąc dokupiłem chwalony zestaw InfraRed, Erase Fast i drugie opakowanie Alphaburna. Aktywność fizyczna ze względu na brak czasu zastała taka sama, z tym że te 3h to było po prostu bieganie umiarkowanym tempem bo kondycję nie tak łatwo wyrobić. Co do efektów końcowych to nieskromnie pochwalę się fotką przed i po 3,5 miesięcznej redukcji.

 

329fa50289923e7bgen.jpg

 

Wiem że mięśni nie ma wiele, ale ciężko je zrobić samym bieganiem, nie miałem czasu chodzić na siłownię. Tłuszczu gromadziłem ładnych parę lat, więc wiadomo że w niecały kwartał wszystkiego się nie da zrobić.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clinical Burn stosowałem 1 kap. codziennie rano i 2 kap. przed treningiem lub popołudniu.

Ground Zero + Alphaburn:

Superburn w dzień treningowy 1 kap. rano i 1-2 kap. przed treningiem, a w dzień bez treningowy 1-2 kap. rano i 1 kap. popołudniu. Alphaburn codziennie 1 kap. przed śniadaniem, przed obiadem i 1 kap. po południu między posiłkami

Ten ostatni zestaw (Infrared+ Erase Fast + Alphaburn) dokładnie nie pamiętam bo miałem rozpisane dokładnie z objaśnieniami przez sklep Best Body w którym kupiłem i nie chciałbym wprowadzić w błąd.

Teraz planuję zbudować trochę beztłuszczowej masy mięśniowej i na wiosnę dotnę jakimś spalaczem (widziałem że jest kilka takich które w szczególności spalają uporczywy tłuszcz) resztki tłuszczu i myślę że będzie ok.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosuję Ground Zero z tym, że łącze tylko z Cannibal Claw i efekty bardzo zadowalające, najważniejsze że leci sam tłuszcz, a nie jak w przypadku niektórych spalaczy tłuszcz i mięśnie

pewnie jest też w tym zasługa lean fx bo producent deklaruje że chroni mięśnie

większość ludzi dodaje opinie o spalaczach które chwala to ja dla odmiany napiszę te, które stosowałem i kompletnie nie działają lub działają w minimalnym stopniu:

olimp thermo speed extreme - bardzo słaby spalacz i średni energetyk, poza pobudzeniem nic nie czułem kompletnie, zero efektów

trec clenburexin - bardzo popularny i bardzo słaby, słabsze pobudzenie od powyższego specyfiku, za to działanie spalające takie samo, czyli żadne

man scorch - cena nieadekwatna do składu, co raz to pojawia się na rynku nowsza wersja i coraz to słabsza

black bombs (nowa wersja w czarno srebrnym opakowaniu) - to już kompletnie inny spalacz niż ten który był w niebiesko czarnym opakowaniu, producent leci na opinii starej mocnej wersji, która była jednym z lepszych spalaczy na rynku

fa lipocore - słaby skład (bardzo małe dawki składników aktywnych) kompletny brak działania nawet przy potrójnej porcji, nawet małego pob udzenia, placebo conajwyżej

hyperdrive 3.0+ - większość ludzi myli ze spalaczem Alri Venom który miał niewyszczególnioną w składzie dosypke leku sibutraminy

thermo pump ihs - poza swędzeniem całego ciała i lekkim pobudzeniem nie zauważyłem żadnych efektów przy tej samej podazy kalorii, nie polecam

animal cuts - saszetki mają po 6 czy 7 tabletek, pobudza przyzwoicie natomiast jeśli chodzi o o spalanie tłuszczu to mizerne efekty. przez pierwszych kilka dni odczuwałem bół żołądka, generalnie bardzo średni środek, a popularny jedynie z tego względu że jest wiele lat na rynku

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam najlepszego spalacza na rynku proszę o opinie następujących reduktorach tłuszczu:

Fenix Ground Zero

Gold Star Infrared

Hi-Tech Stimerex Hardcore

Może ktoś z Was je stosował lub ma rzetelne opinie na temat spalaczy które wymieniłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma idealnego spalacza najlepszego dla wszystkich. Należy zawsze dobierać spalacz tłuszczu względem własnych preferencji i oczekiwań. Dla każdego istotne jest spalanie tłuszczu i poprawa sylwetki, ale dobre spalacze posiadają także inne właściwości. Przykładowo Gold Star InfraRed to bardzo mocny energetyk i supresant apetytu. Działa bardzo długo i radykalnie, ale nie każdy lubi tak mocno pobudzenie po tabletkach na odchudzanie.

Natomiast Stimerex Hardcore (jest kilka wersji na rynku np. klasyczna w żółtych tabletkach, xtreme v1, xtreme v2, lite) to całkowicie inny suplement, który bardzo mocno pobudza i przy okazji skutecznie hamuje łaknienie, a spalanie tłuszczu jest na wyższym (chociaż hydroxyelite czy oxyelite mają na wysokim) poziomie.

Najlepszą wersją jeśli chodzi o spalanie tłuszczu wydaje się Fenix Ground Zero.

W składzie znajdują się najmocniejsze substancje czynne stosowane w spalaczach o potwierdzonej skuteczności.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Gold Star Infrared stosowałem kiedyś, bardzo mocny stuff że tak to określę. Ogólnie dość długo działa, pewnie dlatego że ma sporo składników aktywnych. Raz wziąłem na raz 2 kapsułki na pusty żołądek i zapiłem kawą, myślałem że mi serce wyskoczy :D

Obecnie szukam czegoś co raczej mocno nie pobudza i zastanawiam się nad Brawn Kamikaze, a PES Norcodrene. Który spalacz byłby lepszy w działaniu? Ma ktoś jakieś opinie o tych spalaczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawn Kamikaze to stosunkowo nowy spalacz, na anglojęzycznych forach znalazłem tylko jedną opinię: "moim zdaniem jeden z lepszych spalaczy jakie ostatnio pojawiły się na rynku,  nie ma dużo kofeiny w składzie, a za to wiele ciekawych składników spalających tłuszcz i przynoszacych korzyści dla zdrowia, udało mi się dzięki niemu zejsć z około 8-9% tkanki tłuszczowej do 7% bez zmiany diety i treningów co uważam za bardzo dobry rezultaty.

Co do Pes Norcodrene to jest już niemal rok na rynku, na BodyBuilding ma notę 9,1/10 także bardzo wysoko, w opiniach na jego temat przewijają sie najczęściej zdania, iż jest to świetny dodatek do innych spalaczy termogenicznych, hamuje dość skutecznie łaknienie i co rzadkie przy tego typu spalaczach hamujących apetyt że mocno nie pobudza, przy jednoczesnym dobrym spalaniu tłuszczu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki. Jestem młodą mamą, obecnie już nie karmię piersią (wiem że podczas laktacji nie powinno się stosować żadnych spalaczy tłuszczu) i mam spory problem z sylwetką. Przed ciążą byłam szczupła, niestety po porodzie nie wróciłam, mimo że minął już niemal rok, do poprzedniej sylwetki. Ogolnie skóra jest nieco zbyt mocno rozciągnięta w okolicy brzucha i bioder, mam chyba sporo wody zatrzymanej w organizmie - wygląda jak galaretka :D. Nie wiem co zrobić w tej sytuacji, a chciałabym do lata zmienić wreszcie sylwetkę bo źle się z obecną czuję. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąża powoduje u kobiety burze hormonalną i nawet wiele miesięcy po porodzie nie następują w tej kwestii zmiany. Pomijam już fakt iż często podczas i po ciąży kobiety mają rozregulowaną prace tarczycy.Wiąże się to wszystko m.in. z pogorszeniem składu ciała. Podczas laktacji oczywiście nie należy stosować żadnych spalaczy, natomiast po tym okresie możemy śmiało po niego sięgnąć. Jeśli problemem jest zatrzymana woda podskórna która tworzy celulit wodny oraz psuje definicję sylwetki, możemy sięgnąć albo po spalacz zawierający składniki diuretyczne, ale o produkt o stricte działaniu diuretycznym, który w tym zakresie będzie działał skutecznie niż produkt o wielokierunkowym działaniu. Najlepszymi naturalnymi diuretykami na rynku są Amix Diuretic Complex oraz Scitec Herbal W-X.

Jeśli chodzi o spalacze tłuszczu, to - zakładając, że nie masz problemów z układem sercowo-naczyniowym, problemów z tarczycą, ani nie stosujesz antydepresantów - można siegnąć po spalacz termogeniczny. Ciekawą opcją jest spalacz Omega Sports Burn24 który oparty jest wyłącznie o naturalne wysoce standaryzowane składniki i potwierdzonej skuteczności. Co istotne mimo, iż mocno spala tłuszcz to nie zawiera żadnych pobudzaczy i zawiera zarówno składniki spalające tkankę tłuszczową brunatną jak i białą. Zapobiega też ponownemu odkładaniu się tłuszczu w organizmie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku stosowałem kombo synthermo + erase fast + target a2 i efekty mega zadowalające, teraz mam już bardzo mało tłuszczu i szukam jakiegoś hardkorowego spalacza tłuszczu

zastanawiałem się nad trzema pozycjami: infrared, Ground Zero i inferno amped apocalypse, który z nich to najmocniejszy spalacz tłuszczu ?

przy okazji zapytam jeszcze o białko, słyszałem że bardzo dobrze wspomaga redukcję tłuszczu, jakie najlepiej wybierać przy odchudzaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ponownie stimetex hardcore i się nie zastanawiaj jeśli zależy Ci zarówno na mocnym kopie jak i eleganckim spalaniu. Stosuję niecale dwa tygodnie i chyba nic lepszego do tej pory nie stosowałem. Stosuję jedną kapsułkę rano i żadnej kawy ani energy drinków nie trzeba. Potem przed treningiem wrzucam dwa tabsy spalacza i czuć niezniszczalność na treningu. Dzisiaj dołożyłem do niego Lecheek AD3 PCT i mam nadzieję że tempo spalania tłuszczu się utrzyma bo narazie jest rewelacja.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

od miesiąca ćwiczę kickboxing i chcę się wspomóc odżywkami. Z waszych porad wyczytałem, że dobrze jest kombinować z kilkoma na raz. Zaplanowałem taki zestaw:

- Fenix Ground Zero 90 kap.

- Elite Nutrition Erase Fast 60 kap.

- Evolab Alphaburn

Mam 187 cm wzrostu, a waga to ok. 94-95 kg.

Chciałbym spalić tłuszcz i po prostu wyglądać lepiej - nie mam żadnych chorób serca, miażdżycy, cukrzycy itd.

Co myślicie o takim zestawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mocne spalacze tłuszczu i moje zdanie to jest to najlepszy zestaw redukcyjny na rynku (mówię o środkach na spalanie dla mężczyzn). W tym roku na pewno przed wakacjami powtórzę taki cykl. Też trenuję SW więc dodatkowe aeroby nie są nawet potrzebne by efekty były konkretne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forsberg, jeśli chodzi o środek Redline White Heat to jest to bardzo przeciętny spalacz (nie mówiąc już o jeszcze słabszej wersji europejskiej). Ale przeanalizujmy skład by nie być gołosłownym:

1 porcja zawiera 2626mg składników:

Hydroxypropyl Distarch Phosphate (Food Starch-Modified)
Caffeinine Anhydrous 400mg
4-Amino-2-Methylpentane Citrate
Highly Branched Cyclic Dextrin
Citicoline Sodium (CDP-choline Sodium)
Evodia (Evodiae Fructus)(fruit)[std. to Evodiamine]
Yohimbe (Coryanthe yohimbe)(bark)[std. to yohimbine HCL]
Theacrine  
 
Na pierwszy miejscu w mieszance (czyli ma największy udział w całym składzie) jest zmodyfikowana skrobia (nie ma ona żadnych właściwości spalających tłuszcz). Na drugim miejscu jest kofeina w dużej dawce 400mg, a dalsze pozycje zajmują składniki o niewielkiej zawartości, z tym że tylko dwa z nich oddziałują na tłuszcz, a reszta albo "działa" jak skrobia (w mieszance jest m.in. pochodna amylopektyny - wielocukru), albo pobudza.
 
Podsumowując moja opinia o Redline White heat jest taka że jest to kofeina z paroma dodatkami w mikrodawkach, poza większą energią - pobudzeniem, nie należy się spodziewać żadnych innych efektów.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie najlepiej działa spalacz Ground Zero, największe efekty zarówno jak trenuje na siłce jak i biegam. Mocno się pocę przy nim, ale to zawsze przy mocnych termogenikach. Inferno wydaje mi się, że lepiej działa przy mniejszej ilości tkanki tłuszczowej. Natomiast GAT Superburn to najlepszy stosunek cena/jakość - wersja ekonomiczna bardzo dobrego spalacza.

No i moja żona uwielbia Level II (akurat jego nie ma go chyba w rankingu), też duża ilość porcji oraz świetny smak (jest to proszek wiec może pić z przyjemnością bo też bardzo dobry smak).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ANS Diablo i Diuretic Complex można stosować razem, chociaż nie w jednej porcji, ponieważ Diuretic stosujemy razem z posiłkami, natomiast spalacz Diablo stosujemy z dala od posiłku. Zasada łączenia suplementów jest taka, że składniki nie powinny się powielać (lub jeśli się w niewielkim stopniu niektóre powielają, nie powinno być ich w nadmiarze), nie powinny także rywalizować o te same szlaki metabliczne, ani działać antagonistycznie względem siebie. W tym wypadku nie ma przeciwwskazań, przeciwnie suplementy uzupełniają się.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze duretic nalezy brac z posilkiem. Diablo stosuje przed sniadaniem i druga porcje 5-6 godzin pozniej a diuretic po lunchu I obiedzie. Dziekuje bardzo za odpowiedz...bardzo mi pomogla I uswiadomila ze postepuje wlasciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

własnie kupiłem Jet Fuel Superburn  oraz Lean FX zastanawiam sie jak je połaczyc ( dawkowac ).

Lean FX 1 kaps zaraz po przebudzeniu 

Jet Fuel Superburn  3 kaps zaraz po przebudzeniu oraz 30 min przed treningem

moje pytanie : czy moge rano łączyc te dwa spalacze?

z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JetFuel Superburn to spalacz termogeniczny, natomiast Lean Fx to booster metabolizmu i bloker kortyzolu. Także oba suplementy można ze sobą łaczyć, wykazują względem siebie komplementarne działanie. Lean Fx Najlepiej dawkować rano 1 kap., przed treningiem 1 kap, oraz przed snem 1 kap. Natomiast  GAT Jet Fuel Superburn 2-3 kap. po przebudzeniu oraz 2-3 kap. przed treningiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...