Skocz do zawartości

Nadgarstki problem


adi999123

Rekomendowana wypowiedź

Nadgarstki problem

Witam. 

Mam 20 lat. Przygodę z siłownią zacząłem trochę mniej niż 3 lata temu i co jakiś czas musiałem robić długie przerwy po nawet ponad 2 - 3 miesiące przez to że na zmianę a to 1 a to drugi nadgarstek siadał. Zaczynał po prostu boleć i nie dało się ćwiczyć. Dodam że przed każdym treningiem zawsze dobrze się rozgrzewałem a potem robiłem serie wstępne i też dbałem o technikę żeby nadmiernie nie obciążać tych nadgastkow. Używałem też usztywnaczy. No i na poczatku lipca po raz kolejny odpalił się tym razem prawy nadgarstek i do widzenia z treningami i z racji na wakacje postanowiłem się za to wziąć i porobić badania no i lekarze robia mi kazdy co innego kazdy tez mowi co innegoi tak naprawdę niczego się nie dowiedziałem. 

Wszystkie badania wychodziły w porządku. Żadnych reumatyzmow itp nie ma. Jedyne co wyszło to jakieś zmiany na RTG: "Obrzęk okołostawowy tkanek miękkich z osteopenią okolostawową obustronnie. Zmiany destrukcyjne chrząstek stawowych wyrażone zwężeniami szpar stawow międzynadgarstkowych. Wniosek: podejrzenie zmian zwyrodnieniowych"

Obecnie piję od około 2 miesięcy orton flex oraz jeden z lekarzy wypisał mi lek przeciwzapalny Nimesil rano co drugi dzień przez 2 tygodnie.

Czy ktoś jest mi w stanie poradzić co mogę zrobić z moim problemem. Do jakiego lekarza można się z tym udać. Byłem u rodzinnego, ortopedy i reumatologa i nikt nie powiedział niczego sensownego.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie dowiedziałeś się u lekarzy to niestety ciężko będzie u ludzi na forum. Inną sprawą jest też zapewne ich chęć i podejście do problemu. Musisz odwiedzić dobrego lekarza sportowego. Osobiście przed tym spróbowałbym zastosować jakiś dobrej klasy produkt na stawy, nie żadne orton flexy czy inne flex drinki tylko np. coś jak Joint Complete z Brawna gdzie masz curcuminę, cissus i boswellie w dużych dawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...