Skocz do zawartości

Scitec Hot Blood 3.0 (wersja kapsułki)


scitec nutrition hot blood  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      79
    • Dobry
      5
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania i efekty

    • Wydolność/Wytrzymałość
      59
    • Siła
      21
    • Masa
      3
    • Energia
      4


Rekomendowana wypowiedź

Hot Blood - Jeśli chcesz osiągnąć granice napompowania mięśni, wzrostu masy, siły, energii i skupienia weż HOT BLOOD™. Wyjątkowa formuła HOT BLOOD™ działa wspierając odnowę energii ATP-CP i zwiększając rozmiar Twoich komórek mięśniowych. Jednocześnie HOT BLOOD™ stymuluje produkcję tlenku azotu potęgując pompę mięśniową oraz transport tlenu i składników odżywczych do Twoich mięśni. Nie kończące się pokłady energii i wzmożone skupienie, to właśnie daje Ci rewolucyjny Hot Blood 90 kap. . Mieszanka kreatyn, prekursorów kreatyny, tlenku azotu, substancji energetyzujących, antyoksydantów i elektrolitów, to nie wszystko. HOT BLOOD™ dostarcza Ci także jeden z najbardziej pożądanych w sportach siłowych składnik, booster mięśniowej karnozyny - beta-alaninę, która daje niewiarygodne efekty wzrostu siły. Dzięki temu HOT BLOOD™ pozwoli Ci pokonać ciężary o których do tej pory tylko marzyłeś.

 

  • ZWIĘKSZA SIŁĘ I WYTRZYMAŁOŚĆ MIĘŚNI
  • WSPIERA ANABOLIZM ORAZ HAMUJE KATABOLIZM
  • PRZYSPIESZA REGENERACJĘ
  • PODNOSI POZIOM ENERGII
 

SKŁADNIKI AKTYWNE HOT BLOOD™

Porcja jednorazowa 5 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu 18

Opakowanie 90 kapsułek

Zawartość w 1 porcji (5 kapsułek) zaw: % DZ

  Kalorie 31

  Miszanka Hot Blood 6100mg

  Mieszanka zwiększająca rozmiar komórek mięśniowych:

  mieszanka kreatyny (trójmolekularny jabłczan kreatyny, trójmolekularny orotan kreatyny), prekursory kreatyny (trójmetylglicyna, kwas guanidynowy), miesznka tauryny (tauryna, ester etylowy tauryny)

  Prekursory tlenku azotu (NO) i substancje wzmagające unaczynnie:

  alfa-ketoglutaran argininy (A-AKG), ester etylowy argininy, ketoizokapronian argininy (A-KIC), jabłczan cytruliny, ester jabłczanu cytruliny, kwas nikotynowy

  Substancje energetyzujące:

  L-tyrozyna, beta-alanina, jabłczan cytruliny, ester jabłczanu cytruliny, mteyloksantyny (kofeina), niacyna, ewodiamina, vinpocetyna

  Kompleks antyoksydantów:

  ekstrakt zielonej herbaty (95% polifenoli), ekstrakt z pestek winogron (95% polifenoli), N-Acetylcysteina, kwas R-alfa liponowy (R-ALA)

  Elektrolity:

  dwó-wodorowy fosforan potasu, trój-uwodniony wodorowy fosforan magnezu

  "Expressorb" - system transportujący:

  wodorowy węglan sodu, polimery glukozy, inulina, naringina, Bioperyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem wcześniej wersję w proszku jednak zbyt uciążliwa pompa przeszkadza w treningu, zwłaszcza że spora część polega na szybkości ( treningi vale tudo / mma ). Teraz jestem po 2 pierwszych porcjach kapsułek jedna przed bieganiem, druga przed mma i dla mnie rewelacja. Nie czuć mocnego pobudzenia, natomiast zmęczenie nie występuje prawie wcale, do tego tak jak poprzednicy zwrócili uwagę brak zejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Tak jak koledzy wyżej, nie pobudza za mocno, co dla mnie jest plusem, z racji tego też, że nie ma zejścia. Forma kapsulek bardzo poręczna. Dla mnie podstawowa dawka jest odpowiednia w sam raz. Jest energia na treningu, wytrzymałość i co najważniejsze spotengowane chęci do treningu (bo na trening zawsze mam sam z siebie ochotę ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...