Skocz do zawartości

Massacr3 + TEST1FY cykl na mase - pytania


mboy1488

Rekomendowana wypowiedź

Massacr3 + TEST1FY cykl na mase - pytania

Cześć, 

moj cel to sucha masa. Jestem ekto, mam diete, od niedawna wspomagam sie gainerem, bo za duzo dla mnie tego zarcia i niestety nie mam zbyt wiele czasu przez prace. Cwicze ponad 2 lata,aktualnie okolo roku bez przerwy + dieta. Od kilku miesiecy jestem na masie, lacznie poszlo jakies 3-4 kg do przodu. Szukalem dosc dlugo czegos co da mi wiekszego kopa i sily, bo czuje, ze niekiedy mi tego brakuje przez co progres z ciezarami nie jest mozliwy. Kreatyne tez jem. 
Znalazlem po dlugich poszukiwaniach takie srodki jak w temacie, ponizej linki: 
Test1fy Pro
Olympus Massacr3


Obydwa srodki wzbudily moje zainteresowanie, przede wszystkim ze wzgledu na dosc dobre opinie w necie plus efekty jakie podobno wywoluja (wzrost poziomu naturalnego tescia, pobudzenie, masa etc.). 

Czytałem wszystko co było w necie na temat tych srodkow, ale niestety nie wiem sam do konca, bo jestem w tym temacie dosc zielony i chialbym zapytac. 
Czy te srodki sa bezpieczne? Czy wowluja jakies skutki uboczne badz zaburzaja gospodarke hormonalna? Krotko mowiac, czy to nie jest koks? W Massacr3 jak mozna przeczytac wystepuje Laxogenin - raz czytam ze to bezpieczne, z kolei na innym forum znajduje tematy w dziale "doping". Troche jestem zdezorientowany. Z gory dziekuje za pomocne komentarze i chetnie tez poslucham opinii o powyzszych srodkach osob, ktore mialy okazje stosowac. 

Dodam, ze nigdy poza kreatyna i jakimis lajtowymi przedtreningowkami nie stosowalem niczego "mocniejszego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzięki za zainteresowanie, ale Twoj temat cały już przeczytałem :)
nadal niestety nie znam odpowiedzi na moje podstawowe pytania, czy te srodki są bezpieczne w 100% i czy nie ingeruja w zaden sposob w gospodarke hormonalna? Główna zagwostke stanowi dla mnie Laxo - rozne opinie w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laxogenina nie środkiem hormonalnym, niektóre badania sugerują że może podnosić poziom testosteronu, ale osobiście tym bym się nie sugerował ponieważ zapewne będą to kosmetyczne różnice, a takich w praktyce się nie odczuwa. To jest środek przede wszystkim pobudzający odpowiedź anaboliczną organizmu na poziomie syntezy białek mięśniowych więc pod takim względem bym ją rozpatrywał. Sam nie słyszałem by laxo stosowana solo komukolwiek podniosła czy obniżyła jakieś hormony, wpływała na libido itp. Jest neutralna dla układ hormonalnego. Na wątrobę również nie wpływa obciązająco, nie posiada grupy metylowej ani nie jest toksyczna. Jeden z bezpieczniejszych środków z mocniejszych suplementów. Przykładowo geranium które często jest w przed treningówkach ma większy potencjał jeśli chodzi np. o spadek libido czy podwyższenie prób wątrobowych, a jest stosowane i raczej nikt tego bez szczegółowych badań nie odczuł, więc nie bałbym się akurat takiej rzeczy jak laksogenina. Co do test1fy to tym bardziej, masz tam nawet sporo rzeczy prozdrowotnych. Połącznie jak najbardziej ok więc śmiało możesz testować i zdaj relację.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością co do mnie Laxo wpłynęło tylko pozytywnie z racji wykonywanego zawodu dwa jestem  ciągle na wysokich obrotach i jakąkolwiek zmianę bym zauważył, jedyny minus jaki był i który opisałem to uczucie głodu, dwa tygodnie po pierwszym cyklu na Laxo miałem badania okresowe  m.in USG jamy brzusznej , wątroba etc, wszystko prawidłowo. Dodatkowo sam zrobiłem badania hormonów - wszystko cacy😎. Kolega w poście wyżej napisał konkretne informacje i ja śmiało mogę się pod tym podpisać. PZDR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja stosowałem massacr3 i mogę polecić. Na pewno nie wpływa na hormony, badam się regularnie i nie było z tym problemów. Na plus ubicie, może trochę siła (ale tu nie przesądzam) + apetyt, co u Ciebie na pewno jest ważne. Generalnie jest to dobry suplement, bo daje też uczucie "pompy", ale nie oczekujmy efektów jak po "koksie" ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...