Skocz do zawartości

Pure Clinical Pure Burn opine i efekty  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      490
    • Dobry
      30
    • Przeciętny
      7
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Spalanie tłuszczu
      425
    • Hamowanie łaknienia
      106
    • Pobudzenie
      37
    • Przyspieszenie metabolizmu
      10


Rekomendowana wypowiedź

2 godziny temu, Domi123 napisał:

podbija

Dzięki za rady. Jako że wszystko osadza mi się na brzuchu wyczytałam tutaj ze jest cos takiego jak Evolab Alphaburn wydawaloby sie ze to akurat uderzaloby w moj problem. Czy mogę go używać w trakcie brania Clinical Burn?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Pod spodem masz link do pierwszej strony tematu poczytaj o różnego rodzaju reduktorach tłuszczu, boosterach metabolizmu, spalaczach targetowych itp. i odpowiedź z czym najlepiej go łączyć. PZDR

Jeśli Clinical Burn nie jest dla Ciebie za mocny i nie masz problemó zdrowotnych to możesz połączyć, składniki będą się uzupełniać, na początku tylko weź 1 kap. Target i 1 kap. Clinical po posiłku by

Pierwsze 3 dni , bardzo duży focus, spore pobudzenie , duża potliwość. Po 5 treningach nie czułem już ani skupienia ani pobudzenia, lecz tłuszcz pali się bardzo dobrze, delikatne uczucie chłodu, po ki

Dodane grafiki

Tak, oba te suplementy możesz stosować w tym samym czasie, a nawet w jednej porcji jeśli sam Clinical nie działa zbyt mocno pobudzająco. W Alphaburn nie masz co prawda stymulantów, ale ekstrakt z Rauwolfii może nieco nasilać ich działanie, a te są zawarte w Clinical Burn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zaczęłam brać Pure Clinical Burn + Diuretic Complex i wydarzyło się co następuje:

Sob 1 tab Burna ok. godz. 9:00- bezsenność (przyjęłam, że nie mogę usnąć, bo zostałam na noc sama),
Nd: 2 tabletki godz.8:00 i godz.15:00 - noc była znowu bezsenna.
Pon: wstrzymałam się z suplementacją - noc przespana.
Wt: 1 tab. Burna przed 7:00 - noc przespana.
Śr: 1 tab Burna ok 10:00 - problemy z zaśnięciem do ok 3 rano.

Czy zdarzyło się Wam doświadczyć problemów z spaniem przy suplementacji spalaczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by jakiekolwiek składniki działały ponad 15 godzin i raczej to chyba siła Twojej autosugestii. A jeśli stosowanie przed 7:00 nie powoduje problemów z zasypianiem, to stosuj wcześnie rano i po problemie, w Diuretic Complex jest niewielka dawka naturalnej kofeiny, może bierzesz go razem z kolacją i to powoduje problem, jeśli tak to po prostu stosuj np. 3 kap. do śniadania i 3 kap. do obiadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.05.2016 o 07:56, Piotr Szczurek napisał:

Talya Clinical Burn jak i inne spalacze wykazują swoje działanie przez stosunkowo krótki okres czasu, kilka godzin, wiec jeśli wzięłaś porcję Clinical Burna do południa, to nie jest raczej możliwe że przez niego obudziłaś się w nocy, kiedy on już po prostu nie działał. Jeśli nie jesteś uczulona na żaden ze składników, ani nie masz problemó zdrowotnych to nie sądzę by miało to cokolwiek wspólnego ze spalaczem. Zrób dzień przerwy, jeśli będą problemy jak opisałaś to masz grypę żołądkową czy innego wirusa, a jeśli nic niepokojącego się nie pojawi to weż kolejnego dnia przed południem, np. z jakimś posiłkiem 1 kap. Clinical. Jeśli byłyby problemy to odstaw, jeśli nie to można kontynuować suplementację.

Nie do końca się zgodzę.Biore go 4 dzień 1 tabletke do poludnia i mam to samo budzę się 3-4razy w nocy z dziwnym kolotaniem, musi jakoś wpływać. Nigdy wcześniej nie miałam takich sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres półtrwania składników Clinical Burn to około 6-7 godzin. Natomiast jeśli ktoś nie stosował wcześniej żadnych produktów tego typu bądź jest szczególnie wrażliwy na działanie stymulantów to oczywiście taka reakcja jest możliwa. Najcześciej jednak organizm adaptuje się po kilku dniach. Inna kwestią są oczywiście problemy zdrowotne z układem krążenia, wówczas nie powinno się przyjmować żadnych pobudzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem dość małą kobietką, ale o figurze jabłko, która górnej cześci ciała zazwyczaj ma za dużo. Otłuszczone plecy i brzuch. 26-7% tłuszczu, BMI w normie, ale zero energii podczas cwiczeń i biegania. 

Po 1 tabletce nie miałam kompletnego problemu zrobić 10km i wrócić do domu,  porobić ćwiczenia. Normalnie po 6 raczej wracam już z treningu.

Minus taki, że źle się czułam i zastanwiam się czy nie przestanę brać. Jeśli chodzi o tętno i ciśnienie - było w normie. Raczej u mnie chodziło o pobudzenie.
Ćwiczyc i biegać mogłabym pół dnia. W między czasie wypiłam 4 litry wody. Z rana czulam się jak na kacu. W nocy ból głowy - musiałam brac ibuprom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po nie udanej przygodzie z Alphaburnem, cannibalem i jeszcze jakimiś mocno budżetowymi, zakupiłem TO.

Jestem bardzo zadowolony z wyników. Pierwsze dni słabo z samopoczuciem i snem, później już przyzwyczajenie. Jedna na czczo z ranka, a w pracy jednak nakręcony (a pracuje umysłowo i prowadząc wykłady naprawdę miałem niezły flow), później drugi tab przed treningiem, na którym pobudzenie, pot i energia. Kilogramy i tłuszczyk zleciały aż miło. Trening regularny, biegowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...