Skocz do zawartości

Pure Clinical Pure Burn opine i efekty  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      490
    • Dobry
      30
    • Przeciętny
      7
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Spalanie tłuszczu
      425
    • Hamowanie łaknienia
      106
    • Pobudzenie
      37
    • Przyspieszenie metabolizmu
      10


Rekomendowana wypowiedź

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Pod spodem masz link do pierwszej strony tematu poczytaj o różnego rodzaju reduktorach tłuszczu, boosterach metabolizmu, spalaczach targetowych itp. i odpowiedź z czym najlepiej go łączyć. PZDR

Jeśli Clinical Burn nie jest dla Ciebie za mocny i nie masz problemó zdrowotnych to możesz połączyć, składniki będą się uzupełniać, na początku tylko weź 1 kap. Target i 1 kap. Clinical po posiłku by

Pierwsze 3 dni , bardzo duży focus, spore pobudzenie , duża potliwość. Po 5 treningach nie czułem już ani skupienia ani pobudzenia, lecz tłuszcz pali się bardzo dobrze, delikatne uczucie chłodu, po ki

Dodane grafiki

W dniu 5.06.2016 o 23:27, AlguienEspecial napisał:

Chce kupic Pure Clinical Burne, w sklepach stacjonarnych w Wawie ani w google nie moge go znalezc, powiecie gdzie go kupic ? ;)

po nim po wakacjach wjedzie stimerex hardcore :)

Ja kupiłam na bestbody.com.pl szybka realizacja i sklep sprawdzony http://www.bestbody.com.pl/pure-clinical-burn-p-1354.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :)

Widzę, że dużo tutaj osób, które znają się na suplementacji i są skłonne pomóc. Mam 20 lat, 161 cm wzrostu i ważę 63kg. Przez ostatnie trzy lata przytyłam 13 kg. Stąd moje zainteresowanie suplementami, bo podjadanie podczas "racjonalnego odżywiania" wzięło nade mną górę. chciała bym zgubić w miesiąc te 13 kg. Kiedyś mi się to udało właśnie w tak krótki okres czasu, ale teraz nie mogę przestać żreć! Czy ktoś z was mógłby odpowiedzieć mi na pytanie, czy orbitrek codziennie 60 min. + ćwiczenia siłowe 4x w tygodniu, a do tego PURE CLINICAL Burn pomogą mi to osiągnąć.Chodzi mi o to czy pomogą mi przestać myśleć o jedzeniu i spalą zbędny tłuszcz z całego ciała. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Satietrim można łączyć z każdym jednym suplementem, to uniwersalny bloker apetytu. Ja akturat łaczę Clinicala z nim obecnie i po kilku dniach stwierdzam, że blokuje fest apetyt przez cały dzień takie połączenie, jak ktoś chce utrzymać masę mięśniową na wysokim poziomie to musi na siłę wciskać żarcie, przynajmniej ja tak mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj do mnie doszedł Pure Clinical BURN. To mój pierwszy spalacz. Na początku nic specjalnie nie czułem, ale po godzinie już byłem jak fajnie pobudzony i po 4 godzinach efekt wciąż się utrzymuje. Także pod względem pobudzenia i wyostrzenia zmysłów jak najbardziej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli Thermo Shape shape w dawce 2-3 kap. nas mocno pobudzał, to Clinical będzie za mocny. Odnośnie Thermo Shape to jest to jeden z wielu "spalaczy tłuszczu", który oparty jest o składniki nie mające albo żadnego działania, albo zawierającego składniki spalające tłuszcz, ale w zbyt małej dawce.

Generalnie masa ciała ma niewiele do tego czy dany suplement będzie nas mocno lub słabo pobudzał. Można ważyć 50 kg i mieć dużą tolerancję na stymulanty (najczęściej mają ją osoby pijące regularnie mocne kawy czy energy drinki), a można ważyć 120 kg i po mocnej kawie dostać tachykardii.

Generalnie jeśli nie wiemy jaką mamy tolerancję na stymulanty, to jak w przypadku każdego spalacza termogenicznego zaczynamy od minimalnej dawki (1 kap.) razem z, lub zaraz po głównym posiłku, raz dziennie, tak by sprawdzić tolerancję organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Moim zdaniem ciekawą opcją byłoby dodanie johimbiny Haya Labs Yohimbine 5mg 100 kap., masz wtedy kompleksowe połączenie na tłuszcz biały i brunatny, mieścisz się w budżecie i są to wydajne produkty, a jeśli kasa pozwala to dodaj Erase Fast na poprawę definicji mięśni lub jeśli masz wolny metabolizm to Thyro-Lean V2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Brałem Pure Clinical Burn przez jakieś półtora miesiąca i jestem zadowolony. Szczególnie za te pieniądze - bezkonkurencyjny. Spalanie tłuszczu i hamowanie łaknienia działało super. Jedynie z pobudzeniem słabiutko (dodam że zanim zacząłem stosować fat-burnery pojąłem spore ilości kawy). Przed nim stosowałem GAT JETFUEL SUPERBURN (I z pobudzeniem też było słabo ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam was :) mam zamiar kupić  spalacz, ćwiczę co drugi dzień , zaczęłam 3 miesiące temu gdyż 4 miesiące temu urodziłam dziecko , po pierwszej ciąży 5 lat temu ćwiczyłam na sucho zgubiłam zbędne kg skóra tez się zrezygnowała jednej tym razem chce spróbować czegoś więcej , 

czy powie mi ktoś czy jablczan kreatyny mogę stosować z tym spalaczem i jakie dawki zastosować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało łączyć ten spalacz z każdym rodzajem kreatyny. Jeśli chodzi o Pure Clinical Burn stosujemy 1 kap. rano oraz 1-2 kap. przed ćwiczeniami. Co do kreatyny to moim zdaniem stała dawka 5g dziennie jest w zupełności wystarczająca. Oczywiście bezwzględnym warunkiem jest fakt, nie karmienia piersią. Jeśli tak jest to musisz odpuścić sobie suplementacje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki za pomoc :) 

a jeśli chodzi o kreatynę to 5 g zastosować w całości czy rozdzielić porcje 3 g przed  i 2g po  ? Zmieszana z sokiem bardziej się przyswaja przez zawarty w soku cukier czy to mit ? I jak zastosować Pure Clinicial Burn jeśli przewaznie zaczynam trening pół godziny po wstaniu a koło 17:00  zazwyczaj biegam .1 przed treningiem a kolejna po czy przed bieganiem dopiero ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kreatyny to możesz dać całość 5 g po treningu. Kreatyna magazynuje się w komórkach więc to czy rozdzielisz dawki czy nie, ma drugorzędne znaczenie. Co do przyswajalności z cukrem to mit. Kreatyna nie jest insulinozależna. Na czczo czy z jedzeniem działa tak samo. 

Jeśli chodzi o Clinical Burn to 1 kap. przed bieganiem oraz 1 kap. przed treniningiem. Nigdy nie stosujemy splaczy bezpośrednio po treningu, a zawsze przed. Chodzi tutaj między innymi o obecność kofeiny i możliwość podniesienia efektywności treningu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Muszę zrzucić zbędne kilogramy. Plan to 15. Niestety po 40-stce metabilizm siadł i sama dieta nie daje rady. Do tego chyba zaczęły się problemy z tarczycą (niedoczynność). Ruch średni - 2x w tyg aquaaerobic.

Chyba potrzebuję wspomagaczy 😄

czy zestaw: pure clinical burn+diuretic complex+thyro lean v2  będzie ok czy mozna to tak łączyć?

a może cos w zestawie wymienić, albo dodać dla lepszego efektu np. coś na biodra-brzuch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomiany zestaw jest jak najbardziej w porzadku, opcjonalnie jesli zalezy ci na szyszej redukcji uporczywych partii to zamiast diuretic complex mozesz siegnac po Alphaburn. Nie rezygnowalbym z clawa skoro metabolizm jest pewnie nieco spowoloniony, a suplement diuretyczny zawsze mozesz wrzucic na koniec.

Co do serca to nie jest to zestaw z bardzo silnymi pobudzaczami wiec jesli jestes zdrowa, to napewno nic ci nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam siedzącą pracę i sporo kg na +. Od 2 mies chodzę na silownie 3x w tygodniu, ale niestety efektów brak. Zastanawiam się nad kupnem wspomagacza. Czy Spalacz Pure Clinical Burn stosuje się codziennie? Nawet w te dni, kiedy się nie ćwiczy? Jeśli tak, to czy nie rozniesie mnie w pracy po nim?a może go stosować po niej (ok16?) Jak jest z potliwością po nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia reagowania na konkretny spalacz jest bardzo indywidualna natomiast ze swojego doświadczenia wiem iz pobudzenie po Clinical jest dosyć spore, AMP - Citrate w nim zawarte samo w sobie pobudza a do tego kofeina etc... jak zastosujesz ok 16 możesz mieć później problemy z zaśnięciem.... zobacz sobie na Cannibal Inferno Apocalypse , jest tam spora dawka dzienna więc w razie zbyt mocnego działania masz pole do manewru a spalacz sam w sobie też mocno nie pobudza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej! 

zastanawiam sie nad zwiekszeniem dziennej dawki. Clinical w ogole mnie nie pobudza,  nie pojawiaja sie zadne problemy z zasypianiem pomimo ze druga pigule lykam kolo 16, nie widze tez zadnego zastrzyku energii podczas treningow. Nie zalezy mi specjalnie na pobudzeniu, tylko na spaleniu tluszczu. Stad pytanie - czy wieksze pobudzenie = wieksze spalanie tluszczu? I jesli chcialabym osiagnac lepsze efekty (jesli chodzi o spalanie) powinnam zwiekszyc dawke? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe pobudzenie cie oznacza odrazu większej redukcji tkanki tłuszczowej, idąc tym tokiem spalacze lipotropowe w ogóle nie miałyby prawa działać. Poza tym tolerancja układu nerwowego na składniki pobudzające jest u każdego inna. Jedną osobę może dany środek pobudzać bardzo mocno, a inną niemal wcale.

Co do samego Clinical Burn to optymalnym rozwiązaniem są moim zdaniem 3 kapsułki dobowo, 1 przed śniadaniem oraz 2 przed aktywnością lub popołudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Środek stosuje od 3 tyg i niestety muszę przerwać. Pierwszy raz w życiu stosuje taki suplement. Plusem jest że w ciągu 3 tyg schudłam około 4 kg. Ćwiczę raczej 5 razy w tyg, lub jeżdżę na rowerze. Tabletkę biorę raz dziennie rano około 8godziny. Fakt, jeść mi się po nim w ogóle nie chce, dopiero gdzieś około 17 wraca apetyt. Wady dla mnie są takie że czuję się za mocno pobudzona, wszystko naraz mogłabym robić i na niczym się skupić nie moge. Jestem pobudzona tak że same mi chodzą ręce, dziwnie bije mi serce i ogólnie czuje się trochę nieswojo. Po ćwiczeniach, a nie są szalenie trudne i szybkie czuje się jakbym dobry maraton strzeliła. Huczy mi okropnie w głowie i mam średnio 3 razy dziennie po nim odruchy wymiotne. Niestety muszę odstawić, gdyż nie o to mi chodziło. Chciałam żeby spowodował mniejsza chęć na jedzenie, ale on powoduje że jej całkowicie nie ma. A pobudzenie jest duże, że na fotelu u fryzjera nie dość że byłam cała mokra (poce się okropnie) to byłam w stanie uciec i biec kilka km, gdyż usiedziec nie mogłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Pani wypije mocną kawę to też pojawia się problem z nadmiernym pobudzeniem? Jeśli tak, to żadne spalacze termogeniczne zawierające stymulanty nie są wskazane. Jeśli nie to musi być Pani nadwrażliwa na któryś ze składników produktu, bo jeszcze takiej opinii nie spotkałem o Pure Clinical Burnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...