Skocz do zawartości

Pure Clinical Pure Burn opine i efekty  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      490
    • Dobry
      30
    • Przeciętny
      7
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Spalanie tłuszczu
      425
    • Hamowanie łaknienia
      106
    • Pobudzenie
      37
    • Przyspieszenie metabolizmu
      10


Rekomendowana wypowiedź

Pure Clinical Burn - opinie, efekty i analiza spalacza tłuszczu

To zdecydowanie jeden z najciekawszych spalaczy tłuszczu i bezkonkurencyjny suplement pod względem stosunku ceny do oferowanego składu. Wykazuje bardzo duży potencjał termogeniczny przyczyniając się do redukcji nawet dużych pokładów zgromadzonej tkanki tłuszczowej.

  • Wysoka objętość składników aktywnych
  • Doskonałe właściwości redukujące tłuszcz
  • Skuteczny energetyk oraz bloker apetytu
  • Znakomity stosunek ceny do składu

Spis treści

PURE_CLINICAL_Burn.jpg

Clinical Burn - opinie

Spalacz ten cieszy się ogromną popularnością na naszym rynku ze względu na atrakcyjną cenę oraz bardzo wysokiej jakości składniki aktywne. Możemy spotkać się z niemal wyłącznie pozytywnymi opiniami na Jego temat, na każdym niezależnym portalu. Również na uwagę zasługują bardzo wysokie oceny na portalach gdzie jest sprzedawany. Użytkownicy tego produktu zgodnie podkreślają bardzo dobre właściwości pobudzające oraz skuteczne blokowanie apetytu. Świetne recenzje zbiera również poza granicami naszego kraju.

Pure Clinical Burn efekty

Każda kapsułka dostarcza 750 mg składników aktywnych co jest jedną z największych wartości na rynku. Zawiera kliniczne dawki użytych substancji które dodatkowo wykazują wzajemny efekt synergii. Do najciekawszych składników możemy zaliczyć 3,5 dijodo-L-tyroninę, która realnie przyspiesza metabolizm spoczynkowy zwiększając nasz wydatek energetyczny. Ponadto zawiera liczne składniki podnoszące termogenezę, czyli najszybszą drogę do redukcji tkanki tłuszczowej.

Referencje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272399/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30530230
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30092639

Pure Clinical Burn - okiem eksperta

Jest to suplement bardzo przemyślany pod względem składu, przede wszystkim oparty o realne dawki składników aktywnych, które działają. Nie znajdziemy tutaj bezsensownego łączenia kilkudziesięciu składników w mikrodawkach, lecz kilka substancji z których każda pełni określoną rolę. Czyni to Pure Clinical spalaczem kompletnym, doskonale spełniającym oczekiwania nawet bardzo wymagających osób, które jednocześnie nie chcą wydawać na suplementacje dużych pieniędzy. Nie bez powodu od kilku lat odnajduje swoje miejsce w najbardziej cenionym rankingu spalaczy tłuszczu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Pod spodem masz link do pierwszej strony tematu poczytaj o różnego rodzaju reduktorach tłuszczu, boosterach metabolizmu, spalaczach targetowych itp. i odpowiedź z czym najlepiej go łączyć. PZDR

Jeśli Clinical Burn nie jest dla Ciebie za mocny i nie masz problemó zdrowotnych to możesz połączyć, składniki będą się uzupełniać, na początku tylko weź 1 kap. Target i 1 kap. Clinical po posiłku by

Pierwsze 3 dni , bardzo duży focus, spore pobudzenie , duża potliwość. Po 5 treningach nie czułem już ani skupienia ani pobudzenia, lecz tłuszcz pali się bardzo dobrze, delikatne uczucie chłodu, po ki

Dodane grafiki

jak ktoś szuka sprawdzonego spalacza nie mającego ceny z kosmosu to moim zdaniem nie znajdzie nawet zblizonego działaniem środka do niego

cena atrakcyjna, a odczucia i efekty podobne jak na wielu bardzo drogich spalaczach dwa razy droższych

stosowałem już chyba ze trzy opakowania, działa zawsze bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny spalacz. Powiedziałabym że dość mocny jak na spalacz w tej cenie. W kapsułce jest ponad 750mg składników i prawdę pisząc 1 kap. dwa razy dziennie w zupełności mi wystarczała. Sporo energii i duża potliwość na treningu. Nie biorąc pod uwagę ceny dałabym mu 7,5/10 (stosowałam już sporo spalaczy), uwzględniając cenę 9,5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niepozorny ten spalacz. Miałem go w zeszłym roku to jak zjadłem dwie kapsułki na raz to był dla mnie za mocny. Fajnie hamuje łaknienie, nie pamiętam już dokładnie ile z wagi zeszło, ale ogólnie byłem zadowolony.

Dobrze byłoby żeby producent nie zmieniał nic w składzie jak to często bywa, bo na prawdę dobrze wychodzi i cenowo i składowo ten fat burner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli nie ma problemów z układem krążenia, nadciśnieniem, arytmią, chorobami serca itp. to może być stosowany przez obie płci tak jak większość spalaczy mających w składzie m.in. kofeinę. Swoją drogą bardzo fajny spalacz, a w tej cenie w jakiej jest na rynku to bezkonkurencyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma problemów z układem krążenia, nadciśnieniem, arytmią, chorobami serca itp. to może być stosowany przez obie płci tak jak większość spalaczy mających w składzie m.in. kofeinę. Swoją drogą bardzo fajny spalacz, a w tej cenie około 100zł bezkonkurencyjny.

Dziękuję za odpowiedź! A wiesz coś na temat tego suplementu a tabletek antykoncepcyjnych? Ten suplement nie obniża przypadkiem skuteczności tabletek anty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli Clinical Burn nie jest dla Ciebie za mocny i nie masz problemó zdrowotnych to możesz połączyć, składniki będą się uzupełniać, na początku tylko weź 1 kap. Target i 1 kap. Clinical po posiłku by sprawdzić tolerancję organizmu, a potem już 1+1 kap. przed śniadaniem i 1+1 kap. przed treningiem lub 5-6h po pierwszej porcji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pierwsze 3 dni , bardzo duży focus, spore pobudzenie , duża potliwość. Po 5 treningach nie czułem już ani skupienia ani pobudzenia, lecz tłuszcz pali się bardzo dobrze, delikatne uczucie chłodu, po kilku dniach można po nim normalnie zjeść i nie ma efektu zejścia, dobry spalacz dla osób początkujących i reagujących mocno na wszelkie "specyfiki", ale oczywiście nie nadaje się dla osób z nadciśnieniem jak zresztą każdy spalacz termogeniczny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, jestem po pierwszej dawce PCB. Chęć na trening była większa, ale wieczorem dopadło mnie rozwolnienie, wydaje mi sie ze po tej tabletce. W nocy obudzilam sie z kolatajacym serduchem i jakimis lękami. Po jakimś czasie serce normalnie biło i uspokoiłam się. Czy to normalne po 1 dawce? Rano wezme druga,lece biegac a potem ok 6h trening silowy. Jesli znowu bede miala to samo, to czy mam zrezygnowac? Czy organizm musi sie przyzwyczaic? Nie pije kawy wgl tylko zielona herbate, moze odstawic herbate i na samej wodzie byc, jak mnie tak po kilku godz wzielo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talya Clinical Burn jak i inne spalacze wykazują swoje działanie przez stosunkowo krótki okres czasu, kilka godzin, wiec jeśli wzięłaś porcję Clinical Burna do południa, to nie jest raczej możliwe że przez niego obudziłaś się w nocy, kiedy on już po prostu nie działał. Jeśli nie jesteś uczulona na żaden ze składników, ani nie masz problemó zdrowotnych to nie sądzę by miało to cokolwiek wspólnego ze spalaczem. Zrób dzień przerwy, jeśli będą problemy jak opisałaś to masz grypę żołądkową czy innego wirusa, a jeśli nic niepokojącego się nie pojawi to weż kolejnego dnia przed południem, np. z jakimś posiłkiem 1 kap. Clinical. Jeśli byłyby problemy to odstaw, jeśli nie to można kontynuować suplementację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie miałem, jak masz takie objawi osłabienia/znużenia to jest to klasyczny przykład, że spalacz za mocno Cię pobudza, stosuj razem z posiłkami jeśli już koniecznie chcesz, wtedy działanie jest słabsze, ale spalacze termogeniczne to nie produkty dla osób z chorobami układu krążenia, sercowo naczyniowym ani stosujących leki antydepresyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie miałem, jak masz takie objawi osłabienia/znużenia to jest to klasyczny przykład, że spalacz za mocno Cię pobudza, stosuj razem z posiłkami.

Ok dzięki faktycznie podczas jedzenia jak wezmę to spoko, nawet juz bez jedzenia przed jest ok pierwszy dzień chyba ciężki D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie da się ich porównać ponieważ mają całkowicie odmienne właściwości. Pure Clinical Burn lepiej sprawdza się przy wyższym poziomie tkanki tłuszczowej oraz kiedy oczekujemy nie tylko właściwości redukcyjnych, ale też hamowania apetytu czy wzrostu energii. Gamma Burn to typowy suplement oddziaływujący na trudną do usunięcia tkankę tłuszczową zgromadzoną w okolicach brzucha i bioder, można je łączyć ze sobą jeśli nie mamy przeciwwskazań zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

wzięłam dzis porcje spalacza (2 tabletki, jedna rano druga po południu) i po zle sie czułam. Moze to byc spowodowane tym ze krótko spałam i jestem wymęczona przez brak snu.

mam jutro normalnie brac tabletki?

i jeszcze czy te tabletki maja jakis wpływ na hormony tarczycy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beaugency, mialam tak samo. Organizm musi sie przyzwyczaic do tego typu srodkow. Ja mialam jakies rewolucje,wydawalo mi sie ze mi serce wyskoczy itd, po paru dniach bylo juz na prawde fajnie. Ja zaczynalam 10 maja z bf 35%, obecnue 28%, jest na prawde niezle jak na niecaly miesiac :-) kupuje kolejna ale w polaczeniu z target a2. Moj dzien to 1kap. Pure clinical + 10g bcaa na czczo, pol godz przed porannym cardio. 40min biegania lub 23min cardio hiit.codziennie. po cardio oczywiscie znowu bcaa. 2 kapsulka tez z bcaa przed treningiem silowym 3x w tyg +bcaa po; w dni nietreningowe przed obiadem 1kap +bcaa. Super spalacz,polecam,nie ma co sie zrazac zlym samopoczuciem na poczatku,gdy pierwszy raz bierzemy cokolwiek. Jest moc, potliwosc duza, pobudzenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...