Skocz do zawarto艣ci

Brak energii podczas treningu


RobiN47

Rekomendowana wypowied藕

Brak energii podczas treningu

Witam聽馃槉聽聽鈽猴笍

Mam problem dotycz膮cy braku si艂 podczas treningu. Ju偶 t艂umacz臋 o co chodzi...

Problem doskwiera mi wr臋cz od kilkunastu miesi臋cy, najcz臋艣ciej jest to odczuwalne podczas treningu, gdzie raz jestem w stanie wykona膰 ca艂y trening ( 3 x FBW w tygodniu ) a raz nie jestem w stanie nawet podci膮gn膮膰 si臋 kilka razy, niestety coraz wi臋cej jest dni tych drugich.

Pomy艣la艂em, 偶e problem mo偶e le偶e膰 w przem臋czeniu lub nawet przetrenowaniu, wi臋c postanowi艂em porz膮dnie odpocz膮膰 od trening贸w. Przez 2 miesi膮ce nie wykonywa艂em 偶adnych trening贸w si艂owych, jedynie dwa razy w tygodniu kr贸tkie cardio i rozci膮ganie. Nie mog艂em si臋 doczeka膰 powrotu do trening贸w ale mija drugi tydzie艅 odk膮d wr贸ci艂em i uda艂o mi si臋 zrobi膰 jeden trening a drugi i trzeci przerwany z powodu braku si艂.

Obecna poda偶 kcal to ok. 2500 tyle sobie ustali艂em na pocz膮tek po tej przerwie ( przed przerw膮 by艂o ok. 2900-3000 ) przy wadze 64 kg. Bazuj臋 na 偶ywno艣ci nisko przetworzonej, a wi臋kszo艣膰 kcal pochodzi z w臋glowodan贸w.

Stresu nie mam jako艣 du偶o. 艢pi臋 po 7-8 godzin. Pomy艣la艂em o mo偶liwym niedobrze witamin lub minera艂贸w. Suplementowa艂em magnez, lecz nie pomog艂o. P贸偶niej kompleks witamin i minera艂贸w i r贸wnie偶 jest jak by艂o.

Wykona艂em badania, takie podstawowe u lekarza pierwszego kontaktu + tarczyca. Lekarz stwierdzi艂, 偶e wszystko w porz膮dku.

By膰 mo偶e kto艣 mia艂 podobny problem lub po prostu mo偶e mi co艣 doradzi膰 ? Z g贸ry dzi臋kuj臋馃槉鈽猴笍

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Generalnie mo偶esz zmieni膰 rodzaj treningu, je艣li ca艂y czas trenowa艂e艣 FBW to warto postawi膰 np. na klasyczny split b膮d藕 jak膮艣 odmian臋 np. push / pull聽

Je艣li chodzi o suplementacj臋 to raczej witaminy i minera艂y maj膮 ma艂e znaczenie w tym przypadku, szczeg贸lnie 偶e jak sam wspomnia艂e艣 wi臋kszo艣膰 kcal pochodzi z jedzenia dobrej jako艣ci. Mo偶esz zastanowi膰 si臋 nad kreatyn膮, to jest suplement kt贸ry realnie mo偶e wp艂yn膮膰 na wzrost si艂y.聽

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...