Skocz do zawartości

Termogenik bez pobudzaczy


Rekomendowana wypowiedź

Termogenik bez pobudzaczy

Witam,jaki polecacie dobry spalacz termogeniczny bez pobudzaczy?

Jak dotąd miałam już takie spalacze jak Ground Zero(niestety miałam po nim problemy z zasypianiem więc odstawilam).

Później zakupiłam Assasinate efekty były ale po 1 opakowaniu,(czerwono czarne),po 2 tylko 0.5 kg(drugie op.przyszlo w innym kolorze)możliwe że organizm się przyzwyczaił?czy to 2 różne wersje spalacza?.

Zależy mi na spalaczu termogeniczny ale bez efektu trzepania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpowiedzieć konkretnie na to pytanie. Assasinate posiada pewne właściwości termogeników ale takim nie jest, Pytanie może najpierw jak długo   stosowałaś Fenixa , w jakich dawkach i porach. Jeżeli ogólnie masz problemy z tolerancją substancji pobudzających warto sprawdzić sobie środki lipotropowe i boostery metabolizmu , wybrać jakieś dwa i połączyć. Np Burn 24 + Cannibal Claw/ Corti Lean/Thyro Lean/Lean Xtreme

jak jest też sporo na brzuchu, boczkach i udach można dorzucić spalacz specjalistyczny -Alphaburn

Dobrą opcją dla kobiet może też być Diuretic Complex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenixa stosowalam 8 dni jedna kapsułka rano przed śniadaniem, druga przed obiadem(po drugiej porcji występowały u mnie bóle głowy.) Więc zeszła do 1 kap. Z rana ale nie widziałam przy tej 1 efektów.

Później zakupiłam burn24+assasinate efekty były 3,5 kg w miesiąc,więc zakupiłam drugi raz taki zestaw i zeszło tylko 0,5 kg.

Dlatego pomyślałam że teraz dobra opcja byłby spalacz termogeniczny(nie mam już problemu z weglowodanami,ograniczylam je do owoców o niskim ig.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosując 1/2-1/3 porcję dzienną spalacza ciężko o efekty niestety. A może Inferno Apocalypse? Pobudza słabiej od Ground Zero, więc będzie można stosować pełną dawkę?

Ewentualnie tak jak kolega polecił Burn24 + Lean Xtreme, moim zdaniem super połączenie i bardzo chwalone. Assasinate to termogenik bez pobudzaczy, skład ma dobry, ale chyba Burn24 zbiera lepsze opinie u osób, które stosowały oba te produkty jednocześnie. Lub też Inferno Apocalypse + Lean Xtreme.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burn 24 nie ma żadnych ,,pobudzaczy" można go stosować praktycznie ze wszystkimi środkami, optymalnie 3 razy dziennie po 2 kapsułki przed posiłkami zawierającymi węglowodany, substancje zawarte w nim powodują iż  nie są one zużywane jako zapas energii w postaci tłuszczu ale szybko tłoczone do mięśni w postaci glikogenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...