Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Na rynku pojawił się kolejny nowy "hit" na odchudzanie o nazwie Green Magma z nieznanej firmy. Stosował go ktoś i może sie wypowiedzieć co do jego skuteczności? Macie jakieś opinie nie spreparowane przez producenta?

Z tego co wiem w składzie jest kilka witaminek i młody jęczmień  stanowiący główny składnik. Co o nim sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jęczmień to niestety kolejny pic na wodę. Nie istnieje żadne badanie potwierdzające jakiekolwiek jego działanie w zakresie spalania tłuszczu, a jedyne właściwości jakie posiada to niewielka zawartość mikroelementów jakie znajdziesz w szklance wody mineralnej.

Jeśli faktycznie szukasz czegoś sprawdzonego i skutecznego na spalanie tłuszczu zapoznaj się z poniższym tematem. Tam masz wszystko opisane jeśli chodzi o spalanie tłuszczu, wytłumaczone, oparte na badaniach i wiarygodnych opiniach.

http://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-t%C5%82uszczu-ranking/

Gdybym od siebie miał coś polecić w podobnej kwocie jak Green Magma lecz o znacznie większej skuteczności to byłby to poczytaj 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Stosowałam Green Magmę i moja opinia jest jednoznacznie negatywna.

Że działania odchudzajacego nie będzie to widziałam doskonale, ale liczyłam na poprawę samopoczucia czy ogólnie zdrowia.

Nic z tych rzeczy, samopoczucie jak było kiepskie tak jest nadal, niedobory minerałów jak były tak nadal są i problemy z jelitami także pozostały.

 

0/10 moja ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Benekx napisał:

Moim osobistym zdaniem, to są lepsze tabletki odchudzające, ale te też chyba działają z tego co wyczytałem, bo sam szukałem jako, że chcę schudnąć do wakacji.

Fajna reklama Benek :rolleyes:
Lepsze tabletki odchudzające? Lepsze od czego? Chyba działają? Gdzie wyczytałeś?
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...