Skocz do zawartości

Amix Diuretic Complex


amix diuretik compleks opinie i efekty diuretyka  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      39
    • Dobry
      2
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      0
  2. 2. Ocena działania

    • Usuwanie zatrzymanej wody podskórnej
      39
    • Poprawa definicji sylwetki
      15
    • Poprawa samopoczucia
      1
    • Hamowanie łaknienia
      1


Rekomendowana wypowiedź

Amix Diuretic Complex

Jest to suplement diuretyczny wykazujący bardzo szybkie i zdecydowanie działanie. Pozwala na błyskawiczną redukcję nadprogramowych kilogramów zgromadzonych w postaci zatrzymanej wody podskórnej. Ze wszystkich suplementów diuretycznych posiada największą dawkę składników aktywnych na rynku.

  • Olbrzymia zawartość substancji czynnych
  • Szybka poprawa estetyki sylwetki
  • Podkreśla definicję mięśniową
  • Oczyszcza organizm z nadmiaru toksyn

Spis treści

Amix Diuretic Complex - opinie, efekty i analiza

Diuretic Complex - opinie

Opinie o produkcie są w zdecydowanej większości bardzo pozytywne. Szczególnie widoczne efekty zauważą osoby z dużą ilością zatrzymanej wody np. w skutek zmian hormonalnych czy niewłaściwego odżywiania. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy suplement diuretyczny na naszym rynku i zbiera wiele pozytywnych opinii. Najczęściej stosowany jest przez kobiety, które zauważają również znaczny spadek cellulitu wodnego, który mocno psuje estetykę sylwetki i nadaje jej swego rodzaju miękkości. Wiele osób zauważa również poprawa samopoczucia, co oczywiście ma związek z wydalaniem wolnych rodników.

Diuretic Complex - efekty

W skład produktu wchodzi łącznie aż 12 składników, co jest bardzo rzadko spotykane. Wszystkie z nich mają naturalne pochodzenie i pełne bezpieczeństwo stosowania. Warto również podkreślić, że dzienna porcja tego suplementu to aż 6 kapsułek, dzięki czemu udało się umieścić najważniejsze substancje w klinicznych dawkach. Ekstrakty roślinne są standaryzowane, bardzo wysokiej jakości, a sama firma Amix cieszy się sporą renomą w całej Europie.

Referencje:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5591533/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5553762/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/29635127

Amix Diuretic Complex - okiem eksperta

Cechą wyróżniającą produkt Amix na tle pozostałych to oczywiście ilość składników aktywnych i przede wszystkim ich objętość. Producent umieszcza w produkcie przede wszystkim substancje o realnym działaniu, co znajduje przełożenie w opiniach i efektywności. Doskonale sprawdzi się na samym początku redukcji tkanki tłuszczowej, kiedy to nasz poziom wody jest oczywiście największy. Popularna jest także metoda polegająca na stosowanie go na tzw. ostatni szlif w celu uzyskania maksymalnej formy. Poza walorami sylwetkowymi, nie powinniśmy zapominać o korzyściach prozdrowotnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie skończyłem 2 opakowania pod rząd, stosowałem w trakcie przerwy od bazowych spalaczy. Zrobiłem sobie trochę wolnego od mojej "diety" jednak waga spadła i sylwetka się zrobiła zdecydowanie bardziej twarda. Moja żona już zapowiedziała że na pewno przed wyjazdem na urlop sama zakupi opakowanie, bo pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Można stosować razem, suplementy te działają względem siebie komplementarnie, natomiast dawkowanie ich jest niezależne od siebie, stosuje się je o innych porach dnia i zależne jest od masy ciała.

Swoją drogą Diuretic Complex to pośród suplementów jedyna alternatywa o skuteczności środków z grupy semidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ania jeśli niewłaściwym odżywianiem (brak odpowiedniej ilości potasu, a dostarczanie dużej ilości sodu) czy lekami hormonalnymi (estrogeny powodują retenecję wody podskórnej) nie będziesz powodowała, że retencja wody podskórnej będzie się wzmagać to nie wróci waga. Pamiętaj, że nic nie jest dane raz na zawsze. Jeśli ktoś schudnie, to zawsze będzie mógł niewłaściwymi praktykami (jedzenie czy brak aktywności w stosunku do dostarczanych organizmowi kalorii) dokładać sobie tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Hejka. Jestem tutaj świerzakiem i mam do Was pytanie. W sobotę 16.09 mam ważne zawody. Startuję w kategorii wagowej 72 kg ale od dwóch tygodni waga stanęła w miejscu - 74 i ani drgnie. NIC !!!. od marca spadłem z 83 kg do obecnych 74kg bez suplementów - tylko treningi i wysiłek + oczywiście dieta. Kolega dał mi właśnie ten środek Diuretic, biorę od dzisiaj. Czy do piątku zrzucę 2 kg? Może coś do tego dodać jak Alphaburn? Co jeść, pić? Czy dalej intensywnie trenować na siłowni? Boję się, że stracę na mocy, na sile, gibkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

baniol

Wszystko zależy przede wszystkim od tego ile tej zatrzymanej wody u Ciebie jest. Jeśli sporo to jest duża szansa, że waga pójdzie bardzo szybko w dół. Pamiętaj jednak, że stosując suplementy diuretyczne powinniśmy pić możliwie dużo wody, co jest zaskakujące dla wielu ludzi. Wbrew pozorom im mniej wody będziemy pić, tym nasz organizm będzie więcej jej zatrzymywał więc dbaj o płyny i będzie dobrze. 

Madziex

Wszystko zależy generalnie od podstawowego celu suplementacji. Jeśli twoim głównym problemem jest zatrzymana woda podskórna to zdecydowanie lepszą opcją będzie suplement diuretyczny, jeśli jednak szukasz dodatkowego środka tłumiącego apetyt to satietrim ma takie właściwości. Sam jednak sugeruje wybór Diuretica gdyż u zdecydowanej większości osób sam Ground Zero wystarczająco skutecznie hamuje apetyt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs, co prawda pytanie moje było w zeszłym roku ale sytuacja sie powtarza. Z tą różnicą, że wtedy te 13 kg zrzucałem od lutego do września. Na końcu zostało jakieś 4 kg. Tym razem mam tylko sierpień i wrzesień i do pozbycia się 9 kg. Diuretic był spoko bo w 4 dni pozbyłem się 4 kg ale bez magnezu bym nawet nie wytrzymał 3 min bo skurcze od razu mnie dopadły. Mam obawy czy tylko z Diureticiem wyrobię do 5 października na czas? Co mogę jeszcze zabrać aby się wyrobić w czasie? Alfaburn? Coś mocniejszego? Bez obaw, jestem sportowcem. Tylko wiek już nie ten i waga spada inaczej i wolniej :). Życie hehehe no ale muszę. Co radzisz? Dieta jest, siłownia 3x w tyg. Pomiędzy bieganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diuretic jak najbardziej na zatrzymaną wodę,  a co do suplementów typowo redukujących tkankę tłuszczową to jest ich multum. Przejrzyj sobie w wolnym czasie temat z rankingiem spalaczy gdzie masz wiele ciekawych informacji. Moim zdaniem jeśli nie masz przeciwwskazań do termogeników to idealną opcją jest obecna wersja Fenix Ground Zero. Produkt jeśli chodzi o spalanie i wydobywanie nadmiaru wody działa super, miałem okazje przetestować i chyba tylko stary Black Bombs w niebieskiej butelce miał podobne właściwości termogeniczne. Już po lekkim treningu koszulka cała mokra i sporo energii. Możesz spróbować takiego połączenia Ground Zero + Diuretic Complex. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mogę opisać swoje doświadczenie z Diuretic Complex po 2 tygodniach stosowania.

Zastosowałem na pierwszy etap redukcji razem z Burn24. Przez pierwsze 2 tygodnie brałem 3kaps Diuretic razem ze śniadaniem, i 3kaps razem z obiadem. Ze względu na zamiłowanie do piwa, przy swoich 184cm i 104kg nie wyglądałem jakoś masywnie, ale 109cm zebrane na brzuchu skutecznie uniemożliwiało założenie skarpetki na stojąco 😅.  Efekt, że tak to nazwę, obiegu wody w organizmie przerósł moje oczekiwania. Już pierwszego dnia zauważyłem działanie moczopędne. Dobrze, że pracuję w biurze bo chodzenie co godzinę do toalety było trochę dziwnym uczuciem. Uzupełniałem dużo płynów tak jak wskazuje instrukcja. Dziennie na pewno leciało 1,5-2 litrów wody mineralnej i około 1 litr Yerba mate. Już sama yerba ma działanie moczopędne, ale to co zrobił ze mną Diuretic było wyraźnie odczuwalne.

W 15 dni z całkowitej wagi zeszły mi 4 kg, a z obwodu w brzuchu spadło 4cm. Burn24 dalej stosuję, razem z Cannibal claw i AlphaBrn, ale waga nie leci już tak wyraźnie. Myślę że wszystko co zeszło przez te pierwsze 2 tygodnie to woda popiwna, którą Diuretic pomógł bardzo szybko usunąć. Wcześniejsze starania bez suplementacji nic nie dały. Daję temu diuretykowi 10/10, mimo wysokiej ceny której jest wart.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jak najbardziej. Suplementy diuretyczne działają w kierunku poprawy definicji sylwetki i redukcji zatrzymanej wody podskórnej, natomiast w przypadku kreatyny może dochodzić do zwiększonego gromadzenia wody, jednakże na płaszczyźnie komórkowej, także nie ma przeciwwskazań by łączyć takie produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rumcajs napisał:

Jak najbardziej. Suplementy diuretyczne działają w kierunku poprawy definicji sylwetki i redukcji zatrzymanej wody podskórnej, natomiast w przypadku kreatyny może dochodzić do zwiększonego gromadzenia wody, jednakże na płaszczyźnie komórkowej, także nie ma przeciwwskazań by łączyć takie produkty.

Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...