Skocz do zawartości

Canibal Claw opinie i efekty  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      36
    • Dobry
      1
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Przyspieszenie metabolizmu
      33
    • Hamowanie łaknienia
      1
    • Usuwanie wody podskórnej
      0
    • Poprawa samopoczucia
      3


Rekomendowana wypowiedź

Cannibal Claw

Jest to wyjątkowy reduktor tkanki tłuszczowej bazujący na najskuteczniejszych składnikach dostępnych w suplementach diety, które wpływają na przyspieszenie metabolizmu spoczynkowego. Dzięki takiemu efektowi jesteśmy w stanie redukować tkankę tłuszczową przez całą dobę bez efektu obciążenia układu nerwowego.

  • Topowy booster metabolizmu
  • Przyspiesza pracę tarczycy
  • Zwiększa wydatek energetyczny
  • Nie zawiera składników pobudzających

Spis treści

Chaos & Pain Cannibal Claw

Chaos & Pain Cannibal Claw - opinie

Suplement ten cieszy się rewelacyjnymi opiniami spośród produktów swojej kategorii. Doskonale sprawdza się u osób ze zwolnioną przemianą materii, które już po kilku dniach suplementacji zauważają spore zmiany w codziennym funkcjonowaniu. Na dziesiątki pozytywnych opinii rzadko przypada jakakolwiek negatywna, co najlepiej świadczy o jakości produktu. Pozytywne opinie zbiera właściwie na całym świecie, gdzie niewątpliwie jest jednym z twórców renomy marki Chaos and Pain.

Cannibal Claw - efekty

Produkt ten oparty jest o zaawansowane prekursory dla hormonów tarczycy, które warunkują skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej nie tylko kilka godzin po spożyciu, ale przez cały dzień. Regularna suplementacja pozwala nam cały czas korzystać ze zwiększonego wydatku energetycznego i nawet po odstawieniu produktu możemy liczyć na szybszą pracę metabolizmu. Z efektów Cannibal Claw bardzo często zadowolone są osoby prowadzące mało aktywny tryb życia, których tarczyca nie pracuje tak wydajnie jak u osób regularnie trenujących

Referencje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272399/
http://www.eurekaselect.com/114126/article
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4272398/

Cannibal Claw - okiem eksperta

Wśród boosterów metabolizmu jest zdecydowanym liderem i od wielu lat cieszy się bardzo mocną pozycją na rynku. Składniki o potwierdzonej naukowo skuteczności oraz liczne pozytywne opinie sprawiają, że należy do najpopularniejszy spalaczy tłuszczu bez stymulantów. Świetnie sprawdzi zarówno u osób otyłych z genetycznie wolnym metabolizmem, jak i również na tzw. ostatni szlif gdzie nasza tarczyca jest już przemęczona wielotygodniowym deficytem kalorycznym. Zajmuje bardzo wysoką notę w obiektywnym rankingu spalaczy tłuszczu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak dla mnie najlepszy tego typu produkt na rynku. Brzuch praktycznie cały czas płaski, nawet po sporym posiłku, rano sylwetka wygląda rewelacyjnie, szkoda że tak już nie może zostać na stałe.

 

O jego potencjale może świadczyć to, że przez 2 dni zwiększyłem (eksperymentalnie) sobie dawkę do 6 kap. dziennie (dwu-trzy krotna przeciętna dawka dzienna) i pojawiły się objawy nadczynności tarczycy. Potem wróciłem z powrotem do 3 kap. dziennie i wszystko wróciło do normy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraźnie czuć działanie już po paru dniach stosowania, miałam nawet problem po nim z podjadaniem (w połączeniu z satietrim problem zniknął) bo tak nakręcił przemianę materii, po miesiącu pewnych wyrzeczeń w jedzeniu spadło 4,5kg co uważam za godny wynik dla amatorki takiej jak ja

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty spalacz, jedyny minus to taki że delikatnie wzmaga apetyt, ale coś za coś. Przy tej samej podaży kalorii przez 3 tygodnie stosowania zauważalny spadek wagi. Wkręca się w ciągu paru dni, nie ma  po nim żadnej wzmożonej potliwości ani pobudzenia. Wydaje mi się że organizm się do niego w ogóle nie przyzwyczaja bo spadek wagi przez cały czas był średnio nieco ponad kilogram tygodniowo. Producent pisze że można stosować przez 8 tygodni ciągle więc skusze się chyba na jeszcze jedno opakowanie bo wydaje mi się lepszy od Lean Fx które wcześniej stosowałem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam zastanawiam się nad połączeniem Cannibal Claw z Lipodrene z Hi Teca czy to będzie miało sens? Mam wątpliwość Bo Cannibal przyspiesza metabolizm i zwiększa łaknienie a Lipodrene ma zmniejszać łaknienie. Czy te produkty się nie wykluczają? Co myślicie o takim połączeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że otrzymałeś już odpowiedź w dziale głównym o spalaczam, od Siebie mogę tylko dodać że po przetestowaniu zarówno Lipodrene jak i Stimerex Hardcore ten drugi środek cenie znacznie wyżej. Zgadzam się w kwestii pobudzenia i blokady apetytu, ale efekty wizualne dla mnie również na korzyści Stimerex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zacznij od 1 kap. każdego dwa razy dziennie i stopniowo zwiększaj do pełnej dawki jaką podał Bossy. Można stosować razem w jednej porcji oba spalacze, z tym że na początku jeśli się obawiasz możesz targeta stosować razem lub po posiłku, a nie na czczo, choć on mnie w ogóle nie pobudzał, ale jak wiadomo wszystko zależy od organizmu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal Claw 1 kap. po przebudzeniu, 1 kap. po południu (porcja opcjonalna) i 1 kap. przed snem.

Target 1 kap. po przebudzeniu, 1 kap. przed obiadem i 1 kap. przed kolacją.

Witam,

 

Zakupiłam ten zestaw.Cannibal Claw+ TA2MAX. Jak proponujesz dawkować. Dodam, że choruję na niedoczynnosć i mój metabolizm jest zerowy :(

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal Claw 1 kap. trzy razy dziennie, najlepiej rano, przed aktywnością fizyczną lub po południu i przed snem.

A ten TA2Max to straszne dziadowstwo. Namówił mnie sprzedawca na to zamiast Target-A2 i kompletnie nie działa. Zero efektów, zero odczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal Claw 1 kap. trzy razy dziennie, najlepiej rano, przed aktywnością fizyczną lub po południu i przed snem.

A ten TA2Max to straszne dziadowstwo. Namówił mnie sprzedawca na to zamiast Target-A2 i kompletnie nie działa. Zero efektów, zero odczuć.

Dzięki Panowie. Zamienię na Targeta i dołożę Liporedux. Może ruszy. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Założyłam tu konto specjalnie żeby opisać moje wrażenia (niestety negatywne) z Cannibal Claw...

Za dwa dni kończę opakowanie i z przykrością stwierdzam, iż ten produkt to bubel a pieniądze (159 zł plus koszty wysyłki) poszły w błoto. Brałam te kapsułki zgodnie z zaleceniami dwa razy dziennie i waga absolutnie nie spadła, szczerze to nawet niecałe kilo mi przybyło. W zeszłym roku zrzuciłam 10 kg stosując popularne apteczne środki odchudzające reklamowane w tv (jedno opakowanie produktu X i po miesiącu przerwy 1 opakowanie produktu Y - nie piszę ich nazw by nie robić kryptoreklamy - chyba że ktoś chce to mu napiszę na priv). W tym roku chciałam zrzucić jeszcze 5 kg, liczyłam że schudnę choć 4 kg, ale niestety ten środek odchudził ale tylko mój portfel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankaskakanka ja sam stosowałem Cannibal Claw i mnie mnie działał bardzo dobrze, ale moja dziewczyna brała i przytyła po nim. Wiesz dlaczego? Bo Cannibal Claw mocno nakręca metabolizm i przez to siłą rzeczy wzmaga apetyt. Jeśli jemy więcej to waga oczywiście wzrasta. Nie jest możliwe że komus waga skoczy do góry jeśli nie będzie jadł więcej niż wynosi jego zapotrzebowanie, nie ma cudów, także wiadomo skąd ten kilogram wagi więcej. Jak ktoś ma tendencje do 

podjadania to tego typu boostery metabolizmu mogą przynieść odwrotny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankaskakanka ja sam stosowałem Cannibal Claw i mnie mnie działał bardzo dobrze, ale moja dziewczyna brała i przytyła po nim. Wiesz dlaczego? Bo Cannibal Claw mocno nakręca metabolizm i przez to siłą rzeczy wzmaga apetyt. Jeśli jemy więcej to waga oczywiście wzrasta. Nie jest możliwe że komus waga skoczy do góry jeśli nie będzie jadł więcej niż wynosi jego zapotrzebowanie, nie ma cudów, także wiadomo skąd ten kilogram wagi więcej. Jak ktoś ma tendencje do 

podjadania to tego typu boostery metabolizmu mogą przynieść odwrotny efekt.

Przybył mi jakiś kilogram, a więcej nie jadłam, oczywiście najobfitsze są u mnie śniadania, najmniej jem na kolację, jem około 4 razy dziennie, unikam długich przerw między posiłkami, wieczorami (po 19 a chodzę spać nie wcześniej niż o północy) nie podjadam, więc nie bardzo rozumiem dlaczego nie działa, dobrze że się dziś kończy opakowanie. To nie dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnio za radą kolegi,zakupiłem zestaw spalaczy a dokładnie , Target - A2 + Cannibal Claw + stimerex hardcore . Mam pytanie do osób zorientowanych w tym temacie , Jak je łączyć ze soba ? ile tabetek na dzień ? . przyznam że jestem zielony w tym temacie , od 2 msc jestem na diecie warzyłem 125 kg, na dzień dzisiejszy jest to 115 kg , posiłki co 4 h ,  ćwicze praktycznie codziennie  , na razie tylko aeroby , czy zastosowanie tych spalaczy  ''polepszy'' prace organizmu i podniesie spadek wagi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pjetja 91

 

Jeśli chodzi o spadek wagi to zdecydowanie jest to zestaw który znacznie powinien ten efekt przyspieszyć, choć oczywiście konkretny efekt uzależniony jest od bardzo wielu czynników. W kwestii pracy organizmu to Stimrex Hardcore ma właściwości zwiększające wydolność oraz wytrzymałość, a także motywację do treningu, W kwestii dawkowania to najlepiej będzie to rozłożyć w taki sposób, skoro codziennie masz aktywność fizyczną:

 

Rano przed śniadaniem 1 kap. Stimerex + 1 kap. Target + 1 kap. Claw

Przed treningiem: 1-2 kap. Stimerex + 1 kap. Target + 1 kap. Claw

Między posiłkami 1 kap. Target A-2

Przed snem 1 kap. Claw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Dziś odebrałam przesyłkę z cannibal claw i cannibal inferno amped. Jako ze jestem osobą mało doświadczona chciała bym prosić o poradę jak to brać. Czy mogę bez problemu brac dwie kapsułki razem ? O jaich porach? Wiem że jest informacja na stronie producenta Ale chciałam spytać kogoś kto ma własne doświadczenie z tymi preparatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...