Skocz do zawartości

Canibal Claw opinie i efekty  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      36
    • Dobry
      1
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Przyspieszenie metabolizmu
      33
    • Hamowanie łaknienia
      1
    • Usuwanie wody podskórnej
      0
    • Poprawa samopoczucia
      3


Rekomendowana wypowiedź

Andzia Cannibal Claw stosuj codziennie rano 1 kap. i codziennie wieczorem 1 kap. Najlepiej przed śniadaniem i przed snem. Natomiast Inferno Amped 1 kap. codziennie rano i 1-2 kap. (zacznij od jednej w celu sprawdzenia tolerancji organizmu) przed treningiem lub po południu. Jeśli trenowałabyś rano, to wtedy 1-2 kap. przed treningiem i 1 kap. po południu między posiłkami. Oba suplementy popijaj szklanką wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z treningami różnie, wszystko zależy od tego jak pracuje. Mam tylko problem ze śniadaniem bo po suplementach nie mam ochoty na śniadanie wręcz patrzeć na jedzenie nie mogę przez jakiś czas a wydaje mi się ze trennig na czczo to nie zbyt dobre rozwiązanie.Mam nadzieję że to chwilowa reakcja organizmu. Dodam jeszcze ze bralam wcześniej Fat No More od SportDefinition i Thermo Speed Extreme od Olimp Ale to raczej słabo działało na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Używam od jakichś dwóch miesięcy Ground Zero, efekty są świetne mimo połowy normalnej dawki. Chciałbym go połączyć/uzupełnić z CC natomiast... Jakie jest ryzyko, że u osoby zdrowej zażywanie go może spowodować rozregulowanie tarczycy i jej nadczynność? Czy można go w ogóle połączyć z GZ? Rozumiem że to środek wspomagający metabolizm, podjadanie jest czymś z czym mogę spokojnie walczyć, zwłaszcza, że tryb życia nieregularny, tak samo jak i posiłki ale obawiam się właśnie tego żeby nie przesadzić:)

O GZ napiszę jak skończę całe opakowanie, jest super, po 2 miesiącach 10kg z 25, które chciałem zrzucić za mną i to małym kosztem (podstawowe ćwiczenia ogólnorozwojowe w domu + 300-400kcal dziennie mniej niż zapotrzebowanie) - jest to bardzo motywujące więc chciałbym jeszcze coś do tego dorzucić. Z racji pracy nie mogę jednak być ciągle pobudzony, GZ daje już wystarczającego kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal Claw nie zawiera żadnych składników hormonalnych, w przeciwieństwie do hormonów T3 czy T4 nie ma ryzyka że nabawimy się nadczynności czy rozregulowania tarczycy. Claw zawiera m.in. Dijodotyronine, dzieki ktoórej organizm może maksymalizować metabolizm w granicach fizjologicznych norm.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dodałem Cannibal Claw  do ANS Thermo Craze oraz Corti Lean  w drugim tygodniu stosowania , w sumie dwa opakowania , drugie dostałem już ze małą  korekta składu a raczej dodatkiem  - doszła Pyrodixal-5-Phosphate, czyli najprościej mówiąc Witamina B6, brałem 1 kap rano , druga po południu i trzecia przed pójściem spać, zgadzam się z komentarzami iż brzuch po dodaniu Claw jest bardziej płaski i raczej nie ma na to innego wytłumaczenia jak tylko to że metabolizm jest podgoniony , druga sprawa pewnie za sprawą N-Caffeoyl Dopamine szybciej przychodziło uczucie sytości i zmniejszyła się chęć podjadania, stosowanie na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Satietrim - pierwsza kapsułka przed śniadaniem a druga przed obiadem bądź kolacją, jak weźmiesz przed obiadem i po południu lub wieczór będziesz odczuwać głód to po prostu przesuń na wieczór.

Cannibal Claw  jedna kapsułka po przebudzeniu / przed śniadaniem (min 30 min) druga porcja może być opcjonalnie przed obiadem / lub na wieczór przed kolacją. 

Nie wiem ile ważysz ale jeśli ponad 90 kilo to stosuj porcję przedobiadową nie jako opcja tylko systematycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satietrim stosuj 3x1 kap. z głównymi posiłkami, zawarte w ekstrakcie szafranu safranale są rozpuszczalne w tłuszczach, produkt nie działa doraźnie, więc nie stosuje się go prewencyjnie przed posiłkami jak niektóre supresanty apetytu. Claw tak jak kolega wspomniał, 2-3 kap., rano, po południu lub przed trenigniem i przed snem. Jeśli ważysz mniej niż 70kg, to 2 kap. dziennie wystarczą, odpuśiłbym w tym wypadku albo porcję po południową, albo poranną.

Są dwie teorie jeśli chodzi o boostery metabolizmu. By je stosować rano i 4h później, by naturalnie podbijać metabolizm ,wtedy gdy jest on najszybszy, lub stosować wtedy, gdy metabolizm naturalnie spowalnia, po południu i wieczorem. Która opcja lepsza? Nie wiem.

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję.

Ważę mniej niż 70 więc zostanę przy 2 kap. Satietrim.  Jestem od dłuższego czasu na LCHF więc z tego co pisaliście produkt powinien dobrze zadziałać. 

Trochę obawiam się brać Cannibal na noc, boję się że mnie pobudzi i nie zasnę, a jako matka dwóch Zbojów cenię sobie sen bardzo 😉 w każdym razie przetestuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannibal nie zawiera nic pobudzającego działa wyłącznie poprzez stymulację tarczycy, testowałem na sobie przez 6 tygodni i trzecią kapsułkę brałem nawet o 22 i nic niepokojącego się nie zdarzyło ale jak podkreślam środek ten nie zawiera żadnych stymulantów , nie obciąża układu nerwowego ,a podkręca metabolizm spoczynkowy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie moi drodzy.. Trafiłam tu przypadkiem szukając informacji na temat suplementów które zakupiłam ponieważ na ich opakowaniach nie ma informacji po polsku 😩 Mam zestaw 3 tabletek - Burn 24, Diuretic complex rapio water loss oraz Cannibal Claw. W jaki sposób je przyjmować i łączyć ze sobą? Dodam że to mój pierwszy raz z tego typu suplementami i chciałabym zacząć delikatnie.. 

Dziękuję bardzo za informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawie nie masz żadnych składników pobudzających więc na dobrą sprawę możesz stosować cały czas stałą dawkę, nie trzeba tutaj budować żadnej tolerancji. Burn 24 przyjmujesz w porcji 1-2 kap. 3 razy dziennie przed głównymi posiłkami, jeśli ważysz poniżej 70 kg to jedna kapsułka na porcję, jeśli więcej to dawaj dwie. Cannibal Claw 1 kap. przed śniadaniem, 1 kap przed ćwiczeniami i ewentualnie możesz 1 kap. przed snem. Diuretic 3 razy dziennie po 2 kap. do posiłków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cannibal Claw zawiera prekursor hormonów tarczycy i stosowanie go przy problemach z tarczycą nie jest dobrym pomysłem. Możesz sprawdzić sobie np Lean Xtreme od Driven Sports czy też bardzo dobry i chwalony Corti Laen V2 od Brawn Nutrition. Przyspieszają metabolizm spoczynkowy nie stymulując pracy tarczycy przez co wydają się być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc, szukam porady odnośnie czegoś na zbicie wody z organizmu i dodanie energii na dzień i może jakiś booster metabolizmu. Nie ćwiczę nic specjalnego chciałabym po prostu jakoś funkcjonowac. 4miesiace temu urodziłam dziecko i nie mam siły na nic. Jedyne co to chodzę na spacery +/-10km 4-5 razy na tydzień i jak mi się uda to jazda na rolkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej. Chciałabym połączyć Cannibal Claw z Thermo Craze. Pytanie czy to dobre połączenie ? I jak przyjmować ? Co z Cannibal kiedy mam niedoczynność tarczycy ? Wcześniej miałam Alphaburn plus Thermo Craze i byłam zachwycona, niestety tego pierwszego już nie mogę znaleźć a drugi kupuje za granicą. Wiem że wycofali, najwidoczniej im tutaj coś jeszcze zostało. Będę wdzięczna za odpowiedz . Ewentualnie podrzućcie godny polecenia zamiennik Aplhaburn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...