Skocz do zawartości

omega burn24 opinie i efekty  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      65
    • Dobry
      8
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Redukcja tłuszczu
      66
    • Hamowanie łaknienia
      14
    • Przyspieszenie metabolizmu
      4
    • Usuwanie zatrzymanej wody podskórnej
      3


Rekomendowana wypowiedź

Omega Sports Burn24

Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej cenionych spalaczy tłuszczu na rynku, pozbawiony wszelkich składników pobudzających i stymulujących układ nerwowy. Dzięki zaawansowanej mieszance składników wpływających na gospodarkę insulinową czy blokujących aktywność kortyzolu, nie tylko wpływa na szybką utratę wielu kilogramów, ale także reguluje nasz metabolizm energetyczny i hormonalny.

  • Numer 1 wśród spalaczy lipotropowych
  • Skuteczny mimetyk insuliny
  • Działa przez całą dobę
  • Reguluje metabolizm energetyczny

Spis treści

Omega Sports Burn24 opinie

Burn 24 - opinie

Zbiera wyłącznie pozytywne opinie, a co ważne u bardzo zróżnicowanych osób. Często chwalony jest ze względu na potencjał do redukcji sporej ilości kilogramów u osób z dużą nadwagą, ale także odnajduje się jako środek pozwalający przełamać zastój związany z ostatnimi kilogramami do redukcji. Jest to popularny nie tylko w Polsce, ale również na terenie Stanów Zjednoczonych, gdzie również jest doceniony i uważany ze jeden z lepszych spalaczy bez stymulantów. W zgodnej opinii wszystkich użytkowników nie wykazuje żadnych skutków ubocznych.

Burn24- efekty

Oparty jest o 7 składników aktywnych posiadających zróżnicowane działanie takie jak:

  • Nasilenie lipolizy
  • Kontrola kortyzolu
  • Regulacja poziomu cukru
  • Właściwości prozdrowotne

Jest produktem kompletnym dlatego doskonale nadaje się na każdym etapie redukcji bez ograniczeń zdrowotnych typowych dla termogeników. Firma Omega Sports jest znana z bardzo wysokiej jakości swoich suplementów i stosowaniu sprawdzonych surowców. Skuteczność składników Burn24 została poparta wieloma badaniami klinicznymi.

Referencje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Momordica+Charantia+Extract+fat+loss
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25607236
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27834124

Omega Sports Burn24 - okiem eksperta

Spalacz ten jest dostępny na naszym rynku już wiele lat i nieprzerwanie zbiera świetne opinie. W odróżnieniu od wielu innych produktów z tak długim stażem, Jego skład nie został okrojony czy zmieniony na słabiej działające wersje składników. W dalszym ciągu stanowi najlepszy suplement dla osób z problemami zdrowotnymi u których przynosi bardzo dobre rezultaty. Szukając najlepszego spalacza lipotropowego nie sposób pominąć Burn24, którego potencjał przewyższa nawet wiele termogeników. Jest także liderem kategorii spalaczy lipotropowych w cenionym od lat rankingu spalaczy https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Adnap   Burn24 przede wszystkim nie jest spalaczem o charakterystyce termogenicznej, co oznacza że w żaden sposób nie wpływa on na proces przekształcania energii w produkcję ciepła. Nie ma w nim żad

Kilka słów od mnie... Za rogiem 40-tka i choć miałem kilka lat przerwy od siłowni i aktywnego trybu życia (koszykówka) nie miałem większych problemów z tkanką tłuszczową. Waga oscylowała się w pr

Napisz coś więcej o sobie , czy masz jakieś problemy zdrowotne , szczególnie z układem krążenia, nerwowym czy hormonalnym.  Burn 24  zawsze warto dokładać do redukcji natomiast sam Alphaburn mało wskó

Dodane grafiki

Chyba najlepszy spalacz bez pobudzaczy jaki stosowałam do tej pory. Fajne jest to że nie chce się jeść podczas jego stosowania co już samo w sobie ułatwia odchudzanie. Osobom o małej wadze polecam na porcję stosować 1 kap. bo dość mocno obniża poziom cukru we krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
bardzo dobry ziołowy spalacz bez pobudzaczy, bez podnszenia ciśnienia, który robi "po cichu" swoje

 

ja jadłam 3 razy dziennie po 2 kapsułki przed posiłkami, układ trawienny chyba lepiej pracował bo brzuch robił się udalnie płaski nawet po sporych posiłkach po treningowych

 

nie miałam też ochoty na slodycze, więc łatwiej było kontrolować dietę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem jedyny spalacz bez pobudzaczy jaki faktycznie działa. Nie polecam stosować i później nic nie jeść bo zbija mocno cukier. Na wadze po miesiącu stosowania spadły 4 kilogramy, od przyszłego tygodnia będę stosował następne opakowanie i liczę na podobny wynik bo zapuściłem się strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rezultaty bardzo dobre. Stosuję go od miesiaca dwa, trzy razy dziennie przed posiłkami.Na początku myślałem że nie działa bo w przeciwieństwie do innych spalaczy które do tej pory stosowałem ten ani nie pobudza, ani nie zwiększa termogenezy, w sumie po spożyciu kapsułki "nic się nie dzieje". Jakoś jednak musi działać bo waga spadła o 4 kilogramy, może też dlatego że mniej się chce po nim jeść i mniej mogę w siebie wcisnąć. Na duży plus na pewno jest to że obwód pasa sporo zmalał jakbym schudł z 10 kilo przynajmniej. Może to taki efekt wizualny dlatego że brzuch mam mniej wydęty, pewnie też na trawienie działa. Z minusów zauważyłem to że chce się po nim bardziej pić i mimo wszystko fajnie byłoby jakby troche energii dodawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam bardzo dużo do zrzucenie  i chciałbym od czegoś zacząć. Boje się zaczynać od pobudzaczy gdyż nie wiem jak organizm na nie zareaguje. Z racji tego że i tak moja szybko się pocę i dość szybko się męczę. Zaczynam walkę o siebie i szukam porady czy ten produkt będzie odpowiedni na początek?Czy może wybrać coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy będzie nadawał się przy niedoczynności tarczycy??

 

Tak, jest to spalacz który można stosować w przypadku jakichkolwiek zaburzeń pracy tarczycy. Żaden ze składników nie koliduje z twoją dolegliwością, a tym bardziej nie sprawi że twoja tarczyca zacznie pracować jeszcze wolniej. Ogólnie jest to jeden z najbezpiecznniejszych suplementów redukujących tłuszcz z grupy tych, które rzeczywiście posiadają realne działanie a nie efekt placebo.

 

Witam. Mam bardzo dużo do zrzucenie  i chciałbym od czegoś zacząć. Boje się zaczynać od pobudzaczy gdyż nie wiem jak organizm na nie zareaguje. Z racji tego że i tak moja szybko się pocę i dość szybko się męczę. Zaczynam walkę o siebie i szukam porady czy ten produkt będzie odpowiedni na początek?Czy może wybrać coś innego?

 

Jest to generalnie najlepszy suplement dla osób które dopiero zaczynają walkę z nadwagą. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych typu wahania nastroju, bóle głowy czy bezsenność. Dodatkowo stosunkowo szybko widać efekty na wadzę i zmniejsza chęć na podjadanie między posiłkami stąd jest chwalony szczególnie w gronie osób nieaktywnych fizycznie. Posiada mniejszą objętość składników termognicznych, szczególnie wartościowych w trakcie trwania wysiłku, natomiast większą część stanowią typowe związki lipotropowe spalające tłuszcz równomiernie w ciągu całego dnia. Ciężko znaleźć lepszy spalacz odpowiadający twoim wymaganiom więc śmiało możesz inwestować w Burn24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

właśnie skończyłem stosować ten spalacz, więc skrobnę co nieco na jego temat

 

efekty? -9kg na wadze, w pasie -6cm po miesiącu stosowania (bez treningów bo mam kontuzje, za to wyrzuciłem śmieciowe jedzenie)

 

na początku wspomnę, że stosowałem już kilka spalczy nie zawierających pobudzaczy i żaden praktycznie nie działał, może re lekko hamowały łaknienie

 

w przypadku burna24 nie chce się podjadać przez cały dzień, ani nie osłabia, ani nie zwiększa energii, w tym względzie był neutralny, natomiast co zauważyłem to od razu po kilku dniach brzuch mniej wydęty i widać że organizm lepiej sobie radzi z jedzeniem

 

głównie spaliłem tłuszcz z całego tułowia, zostało jeszcze na nogach, także na następny miesiąc zapatruje się w drugie opakowanie i dodam do tego AI Sports Raspberry Ketones bo ludzie na innych forach bardzo chwalili takie połączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje, ile kto schudł na niewiele się zdadzą bo to ile schudzniesz zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od poziomu otłuszczenia i wagi z jakiej redukujesz tłuszcz. Jak ktoś waży ponad 100kg to w miesiąc może schudnąć i 10kg, a jak ktoś waży 60kg to sukcesem będzie 4-5kg.

 

Jeśli chodzi o mnie to po Burn24 efekty miałem takie:

 

waga 98 kg -> 90,5 kg

pas 110 cm -> 95 cm

klatka 112 cm -> 109 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnej specjalnej diety. Ograniczyłem do minimum węglowodany (owoce, pieczywo, ziemniaki, słodycze) i przetworzone śmieciowe produkty (parówki, kiełbasy, szynki, serki homogenizowane itp.), a bazowałem na chudych mięsach, rybach, kefirze, kaszach, makaronach razowych i warzywach.

Trening aerobowy 3 razy w tygodniu (bieżnia) po 40 minut bo na tyle mi czas pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do zrzucenia kilkanaście kilogramów i chcę dołączyć Burn24 do moejej diety. Docelowo chcę łączyć go z Target A2. I tu pytanie - czy od razu włączyć oba suplementy do diety, czy dołączyć Target A2 później na dopracowanie rezultatu? Ponoć Target można brać maksymalnie tylko 8 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ianian

Ja bym od razu stosował oba na raz, działają na różnych płaszczyznach więc jest efekt komplementarny tych spalaczy względem siebie. Target (z opinii na forach) stosowac można dłużej niż 8 tygodni, wszystko zależ od tego jak długo pozytywnie odczuwasz jego działanie.

 

paulina

Burn24 to spalacz tłuszczu nasilający redukcję tłuszcz z całego ciała, obniżający poziom cukru we krwi (więc przeciwdziała lipogenezie). Natomiast Target A2 to spalacz oddziałujący tylko i wyłącznie na uporczywą tkankę tłuszczową białą (zgromadzona głównie w okolicy pasa). Nie można więc porównywać tych dwóch spalaczy ze sobą. Jak masz arytmię lub poważne problemy zdrowotne to Target A2 odpada. Jeśli nie to można stosować lub łączyć z Burn24 bo jest to na prawdę sensowna opcja.

Jeśli masz do wyboru jeden środek i sporo tłuszczu na całym ciele, to Burn24 jest lepszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Drodzy Forumowicze :) proszę o pomoc :) 

choruję na cukrzycę i przyjmuję insulinę... zaczęłam ćwiczyć by zrzucić tu i tam, ale się okazuje, że bardzo ciężko ten tłuszcz schodzi :( ćwiczę 3 razy w tygodniu... doradźcie jakiś spalacz bo jak widzę burn24 obniża poziom cukru a w moim przypadku to raczej niebezpieczne :( może ktoś doradzi też jak zorganizować sobie "pracę" na siłowni żeby ta tkanka tłuszczowa w końcu się odkleiła :) z góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na wstępie zaznaczę fakt, iż borykam się z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi które wykluczają stosowanie nawet zwyczajnej kawy, a tym bardziej jakikolwiek innych pobudzaczy. Zdecydowałam się na ten środek nie tylko z powodu ograniczonego wyboru, ale także bardzo pochlebnych opinii. Sam jestem osobą mało aktywną fizycznie, cierpiącą na zwiększoną ilość pracy umysłowej oraz stresu. Wszystkie te czynniki na pewno nie sprzyjają odchudzaniu jednak przy otyłości 97kg / 160 cm nadszedł dzień w którym dłużej czekać już nie mogłam. Suplement ten nabyłam ponad 3 tygodnie temu i powoli kończę opakowanie. Nie występuje po nim żadne pobudzenie czy hamowanie apetytu co akurat nie może być niczym zaskakującym bo nie taka jest jego rola. Samopoczucie generalnie jest na plus, ale to raczej efekt placebo niż działanie konkretnych składników. Jednak najważniejszy dla mnie aspekt to waga, a ta spadła o ponad 7 kg, co jest dla mnie mega sukcesem, ponieważ jak wspomniałam nie trenuje. To pierwszy produkt po tych wszystkich wynalazkach który w końcu działa. Nie będę opowiadała o detalach, gdyż sportowiec ze mnie żaden, natomiast spodnie stały się bardziej luźne i właśnie to mnie cieszy najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie,

Czy ma sens łączenie Omega Burn 24 z Hi-Tech Satietrim?

A może połączenie Chaos & Pain Cannibal Claw z Hi-Tech Satietrim byłoby bardziej skuteczne?

Chodzi mi o połączenie spalacza z czyś co przyhamuje apetyt.

Mam niedoczynność tarczycy.

Jaki zestaw i jakie dawkowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...