Skocz do zawartości

san liporedux najlepszy spalacz miejscowy  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      70
    • Dobry
      7
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Redukcja uporczywego tłuszczu
      58
    • Poprawa jędrności skóry
      29
    • Usuwanie zatrzymanej wody podskórnej
      7
    • Hamowanie łaknienia
      0


Rekomendowana wypowiedź

SAN Liporedux

Jest to zdecydowanie najpopularniejszy oraz z pewnością jeden z najskuteczniejszych spalaczy w formie dermalnej jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku. Dostarcza składniki o udowodnionym klinicznie działaniu w bardzo biodostępnej formie, przyczyniając się do szybkiej poprawy estetyki najbardziej uporczywych obszarów naszego ciała.

  • Numer 1 wśród spalaczy miejscowych
  • Nasila redukcję uporczywej tkanki białej
  • Składniki o potwierdzonym działaniu
  • Wygodne i bezpieczne stosowanie

Spis treści

SAN Liporedux

Liporedux- opinie

Spalacz ten posiada bardzo mocną pozycje na rynku i szerokie grono swoich zwolenników, dlatego możemy znaleźć wiele obszernych recenzji na Jego temat. Zbiera praktycznie same pozytywne opinie, szczególnie popularny jest u kobiet, które zauważają doskonałe właściwości do walki z cellulitem. Nie mniej jednak Panowie również podkreślają spory wpływ na problematyczne partie jak dolne część brzucha czy pleców. Warto zauważyć, że opinie dotyczące dużej skuteczności idą w parze z brakiem skutków ubocznych, co jest bardzo ważne, gdyż niektóre niskiej klasy spalacze miejscowe mogą powodować podrażnienia skórne.

SAN Liporedux - efekty

Liporedux jest obecnie topowym produktem w żelu, a swoje działanie zawdzięcza nie rozbudowanej kampanii marketingowej, ale przede wszystkim realnie działającym składnikom aktywnym oraz wartościowym substancją wspomagającym ich przyswajanie przez receptory skórne. W Jego skład wchodzą związki wykazujące potwierdzoną skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej białej i brunatnej, dlatego wspomaga redukcję tłuszczu z każdej partii na którą jest stosowany. Wszystkie ekstrakty są bardzo wysokiej jakości i wykazują realne działanie na organizm.

Referencje:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17214405
https://examine.com/supplements/octopamine/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129145/

Spalacz miejscowy Liporedux - okiem eksperta

Spalacze dermalne dostępne w większości aptek czy sklepów z kosmetykami najczęściej nie mają żadnego wpływu na redukcję tłuszczu. Liporedux posiada przemyślany skład i cieszy się znakomitymi opiniami, dlatego jest pewnego rodzaju wyjątkiem w tej kategorii. Największe korzyści przynosi osobom ze stosunkowo niską nadwagą, lecz problematyczną tkanką tłuszczową w newralgicznych miejscach, która jest trudna do redukcji. Sprawdza się także w redukcji tzw. boczków czy oponki w dolnych partiach brzucha. Od lat jest uważany ze jeden z najlepszych spalaczy miejscowych na świecie i zajmuje czołowe miejsca w wielu rankingach https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Zużyłam już dwa opakowania produktu i jestem z niego baaardzo zadowolona, mimo wysokiej ceny (jest jej wart). Tam gdzie cellulit był mały - nie ma go już wcale, tam gdzie duży - jest naprawdę o wiele

Chyba tez się skusze i zdam relacje, bo niestety mało opini o tym produkcie jest w internecie

Można stosować razem, nie ma żadnych przeciw wskazań i w sumie fajne połączenie bo ten Burn z firmy Pure Clinical jak na swoją cenę to na prawdę bardzo dobry środek.

Dodane grafiki

Po miesiącu stosowania widać zdecydowanie poprawę jędrności skóry i redukcję celulitu. Tłuszcz też zapewne spadł bo sylwetka nabrała smukłego kształtu, ale nie ważyłam się regularnie więc nie mogę się tutaj wypowiedzieć. Na pewno najlepszy spalacz miejscowy jaki stosowałam. Mogę nawet powiedzieć, że poza tym liporeduxem w sumie nic nie działało z tego co stosowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

stosuję już ponad 3 tygodnie i efekty są zauważalne, nie czuć po tym spalaczu w żelu żadnego pobudzenia, na ciele jest fajne uczucie chłodu po nałożeniu, szybko się wchłania i przyjemnie pachnie nawiasem pisząc

 

nie mierzyłem ile spadłow w pasie bo patrzę w lustro i tam oceniam efekty, na pewno widać poprawę gołym okiem

 

w zeszłym roku zgubiłem ponad 17kg i miałem naciągniętą skórę, miałem na boczkach taką jakby wodę podskórną, po Liporedux znacznie się to popawiło, na przyszły miesiąc planuję zakupić drugie opakowanie i połączyć z AD-3, myślę że będą jeszcze lepsze efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

stosowałam razem z innymi produktami, ale one raczej na celulit czy jędrność skóry nie działały, więc to zapewne zasługa liporeduxa, mogę polecić z czystym sumieniem kobietkom które mają z tym problem, tani nie jest ale wart swojej ceny, bo co z tego że wydamy na jakiś kosmetyk o wątpliwej skuteczności kilkadziesiąt złotych, a rezultatu nie będzie żadnego, w taim wypadku już lepiej nic nie kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po skończeniu opakowania, jak dla mnie zajebisty suplement, choć na początku wydawało mi (podświadomie, no bo w końcu "spalacz w żelu") się że to pic na wodę. Nie ważyłem się dokładnie, więc nie wiem ile kilogramów spadło ani nie mierzyłem pasa bo w sumie mnie to nie interesuje, natomiast wyszly ładnie skośne mięsnie brzucha i na dole w okolicy pasa pojawiły się prążki więc faktycznie dopalił tłuszcz jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

moja żona stosowała jedno opakowanie tego spalacza miejscowego i była bardzo zadowolona, w sumie szczupła jest ale wyraźnie poprawiła się definicja ciała bo teraz pośladki i uda są mocniej podkreślone

 

na pewno wszystkie te pseudo spalacze w żelu przy tym się chowają

Witam,

Chciałam zapytać czy Twoja żona stosowała jedną porcję ( około 10-12 naciśnięć , tak jak jest opisywane ) na jedną część ciała , np na pośladki , czy taką porcję przeznaczała na wszystkie " problematyczne " miejsca?

Przepraszam za może idiotyczne pytanie, ale chciałabym dowiedzieć się dokładnie od kogoś kto już ma pewniej etap za sobą.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Koka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowała 12 naciśnięć pompki Liporedux dwa razy dziennie, rano i przed aktywnością fizyczną lub po południu. Wyglądało to tak, że parę/kilka naciśnięć wyciskała na dłoń i nakładała cienką warstwę na brzuch, biodra i pośladki, tak kilka razy w sumie dawało to na jedną porę około 12 naciśnięć pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,
Mój wzrost 188 cm, waga 83 kg.
Interesuje mnie spalenie tłuszczu z okolic brzucha, bioder i ud. 
Czytałem o innych spalaczach, lecz one działają na całe ciało, a u mnie zrzucenie wymagają tylko te trzy części ciała.
Czy SAN Liporedux mogę łączyć z Analyzed Target A2 żeby zwiększyć skuteczność?
Czy mogę na siłowni robić masę i jednocześnie redukcję? Wiem, że śmiesznie brzmi, ale redukcja występowała by tylko w tych trzech miejscach, stąd moje pytanie. 
Jak wygląda kwestia pobudzenia po użyciu tych dwóch spalaczy? Na co dzień biorę witaminy + magnez + red speed i nie chciałbym przesadzić z ilością pobudzaczy czy też spalaczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleczko można łączyć ze sobą, zawsze możesz połaczyć jeden z nich ze spalaczem pozbawionym pobudzaczy skoro stosujesz Red Speed dodatkowo, np. z Burn24 czy BPS DCP 2.0., takie połączenie jest bardziej kompleksowe jak ktoś chce spalać tłuszcz uporczywy i ten którym pokryte jest całe ciało.

 

Sabina nie powinno się wystawiać skóry na promienie UV dopóki Liporedux w pełni nie wsiąknie w skórę (jest to krótki okres), także nie stosujemy bezpośrednio przed opalaniem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sabina nie powinno się wystawiać skóry na promienie UV dopóki Liporedux w pełni nie wsiąknie w skórę (jest to krótki okres), także nie stosujemy bezpośrednio przed opalaniem.

Dziękuję!

Ale mam jeszcze jedno pytanie, zapomniałam wcześniej, czy mogę bez problemu tym żelem smarować też łydki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam niewielkie wątpliwości co do sposobu stosowania. Przykładowo chcąc stosować Liporedux jednocześnie na nogi, brzuch i pośladki to powinno się stosować 12 naciśnięć pompki na brzuch, 12 nogi i 12 pośladki czy na te trzy partie w sumie 12?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zużyłam już dwa opakowania produktu i jestem z niego baaardzo zadowolona, mimo wysokiej ceny (jest jej wart). Tam gdzie cellulit był mały - nie ma go już wcale, tam gdzie duży - jest naprawdę o wiele mniejszy aczkolwiek dodam, że ćwiczę i trzymam dietę.

Ciekawi mnie natomiast czy aplikowanie żelu tuż przed treningiem będzie patentem na jego lepsze działanie czy to raczej nie ma znaczenia?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Ciekawi mnie natomiast czy aplikowanie żelu tuż przed treningiem będzie patentem na jego lepsze działanie czy to raczej nie ma znaczenia?

 

Podbijam pytanie i dodatkowo może ktoś się orientuje czy lepiej jest/można używać tego produktu przed sauną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...