Skocz do zawartości

san liporedux najlepszy spalacz miejscowy  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      70
    • Dobry
      7
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Redukcja uporczywego tłuszczu
      58
    • Poprawa jędrności skóry
      29
    • Usuwanie zatrzymanej wody podskórnej
      7
    • Hamowanie łaknienia
      0


Rekomendowana wypowiedź

Ja stosowałam pierwsze opakowanie Liporedux codziennie rano i wieczorami, drugie opakowanie stosowałam codziennie rano i przed treningami. W obu przypadkach był znaczny zauważalny efekt, taki sam. Więc moim zdaniem nie ma różnic kiedy go stosujemy, byle regularnie. Poza tym Liporedux nie pobudza, więc nie ma konieczności stosowania go przed treningiem, nie dodaje energii ;)

 

Ja przed sauną nie stosowałam, ale kiedyś dermatolog mi powiedziała, że przed pójściem na saunę nie ma sensu stosować żadnych produktów w formie kremu, gdyż skóra je po prostu szybko wydali, ile w tej teorii prawdy to nie wiem, ale wydaje się to być logiczne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Zużyłam już dwa opakowania produktu i jestem z niego baaardzo zadowolona, mimo wysokiej ceny (jest jej wart). Tam gdzie cellulit był mały - nie ma go już wcale, tam gdzie duży - jest naprawdę o wiele

Chyba tez się skusze i zdam relacje, bo niestety mało opini o tym produkcie jest w internecie

Można stosować razem, nie ma żadnych przeciw wskazań i w sumie fajne połączenie bo ten Burn z firmy Pure Clinical jak na swoją cenę to na prawdę bardzo dobry środek.

Dodane grafiki

Producent Liporedux'u na opakowaniu pisze, że nie można go stosować na głowę, więc na pewno tyczy się to także szyi. Moim zdaniem tłuszcz, tzw. druga broda, pojawia się jak mamy sporą nadwagę i chyba lepiej w Twoim przypadku wybrać coś co spala tłuszcz całego ciała i siłą rzeczy z tamtąd też organizm go zredukuje. Ja stosowałam liporedux bo miałam problemy z cellulitem wodnym i tą tzw. skórką pomarańczy. Działa bardzo dobrze, ale efekty przyszły dopiero po jakichś 3-4 tygodniach stosowania regularnego. Na pewno działa realnie (pupa, biodra, brzuch), a nie tylko na papierze jak większość tego typu produktów na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Stosowałam dwa razy żel Liporedux i zawsze z bardzo dobrymi rezultatami, mimo że oczywiście była sceptycznie nastawiona do tego typu rzeczy, gdyż wcześniej wydawałam setki złotych na różne buble z aptek i salonów kosmetycznych. Poleciłam dwóm znajomym także były zadowolone. Oczywiście jeśli ktoś ma w pasie 100cm to nie będzie miał po jednym opakowaniu sylwetki osy... W każdym razie jedna ze znajomych której poleciłam Liporedux ma niedoczynność tarczycy i żel nie wpłyną na wyniki ani pozytywnie ani negatywnie, podejrzewam że z tego powodu, iż nie ma tam żadnych składników które by oddziaływały na tarczycę czy metabolizm. Ja skutków ubocznych oczywiście żadnych nie zaobserwowała poza "chłodem" na ciele (w składzie jest mentol), ale to przyjemne uczucie.

Przed sauną bym nie stosowała żadnych produktów dermalnych bo wiadomo że wypocą zanim dobrze się wchłoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Żaden ze składników Liporedux'a nie kumuluje się w organizmie, ani nie osłabia układu adrenergiecznego, także może być stosowany z powodzeniem przez kilka miesięcy, tym bardziej jeśli jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Często jest on też łączony z diuretykiem (np. Diuretic Complex) usuwającym wodę podskórną, gdyż ona (obok rozproszonej tkanki tłuszczowej) jest główną przyczyną cellulitu i słabej definicji sylwetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pytanie, czy ktoś ma informacje, co moze się stać, jeśli przekroczy się te 30 naciśnięć dziennie (jak jest napisane na opakowaniu)?

Prawie mi się skończyło, ale widziałam, że na ściankach sporo zostało więc rozłupałam opakowanie i przełożyłam sobie resztkę do słoiczka, tylko nie mogę w ten sposób kontrolować ile nakładam, staram się podobnie, choć moze się zdarzyć że realnie wychodzi więcej niż to co podane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na ściankach liporeduxa zostaje sporo żelu, ja otwarłam, wtarłam zapewne znacznie większą dawkę niż standardowa i poza większym chłodem na ciele (mentol) nie było żadnych niepokojących efektów, w każdym razie produkt spełnił oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

Mam  pytanie jak się ma stosowanie LIPOREDUX  albo TARGET A-2 do biustu ?

Czy biust sie zmniejsza po stosowaniu ?

Czy któraś z dziewczyn zaobserowowała taką tęndencje / Jeżeli tak to czy bardzo spada

Z góry dziekuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersi to gruczoły zbudowane głównie z tkanki gruczołowej pokrytej tkanką tłuszczową. Jeśli chudniemy (nieważne czy pod wpływem treningu, spalaczy tłuszczu czy diety) to tłuszcz spala się równomiernie z całego ciała, także z piersi. Jeśli tkanki gruczołowej mamy niewiele, a tłuszczu na piersiach sporo, to podczas odchudzania zmniejszenie biustu będzie bardziej widoczne. Należy wziąć jednak pod uwagę, że zarówno Liporedux jak i Target-A2 spalają tkankę tłuszczową białą, a ona nie znajduje się na piersiach, więc tutaj ryzyka takiego, że te spalacze bezpośrednio zmniejszą biust nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli jest to tylko lekkie nadciśnienie to możesz. Zacznij jednak od nieco mniejszej porcji niż sugeruje producent. Są tam teoretycznie składniki które nie powinny być przyjmowane przy nadciśnieniu jednak w formie dermalnej nie działają tak samo na układ nerwowy jak przyjęte doustnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

Jestem nowy na forum, bardzo zainteresowal mnie temat san liporedux'a w polaczeniu z target a2. 

Tak po krótce, jestem na etapie gdzie chcialbym dopalic jeszcze troche fatu, trenuje crossfit 5 x w tygodniu, trzymam diete ale nadal nie moge tej oponki dopalic. Przedtreningowki czy zwykle spalacze na mnie kompletnie nie dzialaja, pije tez ok 5 kaw dziennie. 

Pytanie do was koledzy iz kolezanki co sadzicie, czy warto kupic liporedux i target? Zadziala? Dopali fat? Nie jest tanie i nie chciałbym zbednie kasy wydawac. 

Z gory dzieki za odpowiedz

Kalii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem (w przypadku mężczyzn), znacznie lepszą opcją jest połączenie spalacza targetowego (Liporedux lub Target-A2) z inhibitorem aromatazy/boosterem testosteronu takim jak Erase Fast. Co prawda można łączyć ze sobą Target-A2 i Liporedux i tutaj na forum było sporo pozytywnych opinii o takim połączeniu, ale pod względem skuteczności lepszą opcją byłoby wspomniane przeze mnie połączenie, gdyż produkty te działają na dwóch różnych płaszczyznach i redukują nie tylko tłuszcz biały z okolic brzucha czy bioder, ale także tłuszcz trzewny (znajduje się pod mięśniami brzucha) oraz tłuszcz/zatrzymaną wodę powstałe w wyniku aktywnosci estrogenów (okolice klatki czy pleców).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2018 o 16:12, Kazam napisał:

Moim zdaniem (w przypadku mężczyzn), znacznie lepszą opcją jest połączenie spalacza targetowego (Liporedux lub Target-A2) z inhibitorem aromatazy/boosterem testosteronu takim jak Erase Fast. Co prawda można łączyć ze sobą Target-A2 i Liporedux i tutaj na forum było sporo pozytywnych opinii o takim połączeniu, ale pod względem skuteczności lepszą opcją byłoby wspomniane przeze mnie połączenie, gdyż produkty te działają na dwóch różnych płaszczyznach i redukują nie tylko tłuszcz biały z okolic brzucha czy bioder, ale także tłuszcz trzewny (znajduje się pod mięśniami brzucha) oraz tłuszcz/zatrzymaną wodę powstałe w wyniku aktywnosci estrogenów (okolice klatki czy pleców).

Dzieki Kazam za info. Wezme w takim razie pod uwagę polaczenie erase fast i san liporedux. Stosowales moze liporedux? Warto kupic? Miejscowy fat dobrze dotnie? Nie są to tanie srodki dlatego tez tak dopytuje czy z doświadczenia jak stosowales to działa żeby nie utopić kasy. 

edit:

No nic, zamówiłem SAN Liporedux + Erase Fast jak polecił Kazam. Czekam na przesyłke. Mam nadzieje ze zestaw da rade. Wrzuce info po jakimś czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalli

Moim zdaniem pod względem składu Liporedux jest zdecydowanie najciekawszym produktem spośród spalaczy miejscowych, ma też bardzo dużą ilość pozytywnych opinii co potwierdza że jest na chwilę obecną numerem jeden. Erase Fast w swojej kategorii to także jeden z najlepszych i najbardziej przemyślanych suplementów więc wybór bardzo dobry i raczej można być spokojnym o efekty. Połączenie jak najbardziej na plus więc jak przypilnujesz aktywności to napewno będziesz zadowolony.

yoko

Samo połączenie spalacza miejscowego z termogenikiem jest jak najbardziej właściwym pomysłem o ile oczywiście nie masz nadciśnienia czy innych dolegliwości zdrowotnych, natomiast w tej sytuacji moim zdaniem lepszym produktem od Superburna jest Olympus Labs Ignit3. Ma większą porcję dzienną, więcej składników o potwierdzonym działaniu oraz łatwiej jest kontrolować porcję dzienną ze względu na to iż skład podany przez producenta jest aż na 5 kapsułek. U osób początkujących to ważne gdyż łatwo możemy stopniować przyjmowaną dawkę. Ma także znacznie lepsze parametry pod kontem hamowania apetytu, a to na początku przygody ze spalaczami również ma bardzo duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Uczucie "chłodu" na skórze po zastosowaniu Liporedux to efekt działania mentolu, który jest w składzie, część osób w ogóle go nie odczuwa, bo receptory na skórze nie zawsze są na niego wrażliwe, nie ma to jednak żadnego wpływu na to czy produkt na nas działa, czy też nie. Im bardziej coś wmasowujemy, tym bardziej rozgrzewamy skórę i tym mniejsza jest szansa odczuwania chłodu po mentolu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...