Skocz do zawartości

san liporedux najlepszy spalacz miejscowy  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      70
    • Dobry
      7
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Redukcja uporczywego tłuszczu
      58
    • Poprawa jędrności skóry
      29
    • Usuwanie zatrzymanej wody podskórnej
      7
    • Hamowanie łaknienia
      0


Rekomendowana wypowiedź

siema prosze o rade. kupiłem już liporedux i czekam az mi dojdzie ale zastanawiam sie czy nie połączyc tego z czyms jeszcze tylko pytanie z czym?

mam 183 cm i waga około 76 kg

całą sylwetke mam w porzadku oprócz tłuszczyku okołocyckowego oraz sporej oponki na brzuchu. chodze 3-4 razy w tygodniu na siłownie. treninig głównie siłowy na hantlach i sztangach ale bez brawury i do tego bieżnia.zalezy mi przede wszystkim na sportowej smukłej sylwetce i zaznaczonymi wyraźnie mięsniami. cwicze juz regularnie okolo roku i zarys miesni sie robi ale od około 3 miesiecy nie widze zadnych rezultatów - pewnie przez sporą ilosc tluszczu i wody podskórnej. w takim przypadku prosze o pomoc czy zostawic ten liporedux sam czy może połączyć  a jezeli tak to z czym? czytałem o Erase Fast o stimerex i Ground Zero

 ale mają rozne opinie wiec ciezko stwierdzic jak ktos stosował to pewnie lepiej bedzie w stanie stwierdzić co i jak

 

z góry dzieki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Zużyłam już dwa opakowania produktu i jestem z niego baaardzo zadowolona, mimo wysokiej ceny (jest jej wart). Tam gdzie cellulit był mały - nie ma go już wcale, tam gdzie duży - jest naprawdę o wiele

Chyba tez się skusze i zdam relacje, bo niestety mało opini o tym produkcie jest w internecie

Można stosować razem, nie ma żadnych przeciw wskazań i w sumie fajne połączenie bo ten Burn z firmy Pure Clinical jak na swoją cenę to na prawdę bardzo dobry środek.

Dodane grafiki

Jeśli nie masz przeciwwskazań zdrowotnych w postaci chorób układu krążenia to najbardziej efektywną opcją byłoby połączenie ze spalaczem o działaniu termogenicznym ze względu na najszerszy zakres działania. Jeśli jak sam piszesz tkanki tłuszczowej jeszcze co nieco jest to będzie to najlepsza opcja. Pod względem działania strikte redukującego tłuszcz celowałbym w Fenix Ground Zero, pod tym względem wypada obecnie chyba najlepiej. Stimerex ma nieco mniejszy potencjał, ale na pewno będzie solidniej pobudzał jeśli na tym by Ci zależało. Erase fast możesz dorzucić jeśli budżet pozwala, przy treningach siłowych jeden z sensowniejszych produktów i sporo ciekawych związków jak mangostan czy divanil które zazwyczaj znajdują się tylko w boosterach testosteronu z najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Kazam said:

Jeśli nie masz przeciwwskazań zdrowotnych w postaci chorób układu krążenia to najbardziej efektywną opcją byłoby połączenie ze spalaczem o działaniu termogenicznym ze względu na najszerszy zakres działania. Jeśli jak sam piszesz tkanki tłuszczowej jeszcze co nieco jest to będzie to najlepsza opcja. Pod względem działania strikte redukującego tłuszcz celowałbym w Fenix Ground Zero, pod tym względem wypada obecnie chyba najlepiej. Stimerex ma nieco mniejszy potencjał, ale na pewno będzie solidniej pobudzał jeśli na tym by Ci zależało. Erase fast możesz dorzucić jeśli budżet pozwala, przy treningach siłowych jeden z sensowniejszych produktów i sporo ciekawych związków jak mangostan czy divanil które zazwyczaj znajdują się tylko w boosterach testosteronu z najwyższej półki.

super wielkie dzieki a co myslisz o stosowaniu samego liporeduxa. da to wraz z cwiczeniami jakis efekt czy bez pomocy bedzie ciezko? a ewentualnie zamiast Fenix Ground Zero coś bardziej budżetowo latwiejszego do strawienia to co byc proponował?

 

dzieki wielkie za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że do działania Liporedux wymagane są jakieś inne suplementy. Nie mniej jest to spalacz miejscowy, który ma dość wąski zakres działania. Z mojego doświadczenia bardzo dobrze sprawdza się u osób które mają już bardzo mało tłuszczu i wrzucają go na tzw. ostatni szlif. Jeśli masz jeszcze poziom bf powiedzmy większy niż te 15 czy 20% to połączenie z termogenikiem moim zdaniem byłoby znacznie bardziej efektywne.

Co do alternatyw to po spalacze z niskiej półki raczej nie ma sensu sięgać. Ich działanie i tak w dużej mierze to placebo, czasami jedynie efekt pobudzający. Z bardziej ekonomicznych produktów możesz celować np. w Venom Burn, z tym że to już produkt w formie proszku. Pod względem objętości składników wypada jednak bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kazam said:

To nie jest tak, że do działania Liporedux wymagane są jakieś inne suplementy. Nie mniej jest to spalacz miejscowy, który ma dość wąski zakres działania. Z mojego doświadczenia bardzo dobrze sprawdza się u osób które mają już bardzo mało tłuszczu i wrzucają go na tzw. ostatni szlif. Jeśli masz jeszcze poziom bf powiedzmy większy niż te 15 czy 20% to połączenie z termogenikiem moim zdaniem byłoby znacznie bardziej efektywne.

Co do alternatyw to po spalacze z niskiej półki raczej nie ma sensu sięgać. Ich działanie i tak w dużej mierze to placebo, czasami jedynie efekt pobudzający. Z bardziej ekonomicznych produktów możesz celować np. w Venom Burn, z tym że to już produkt w formie proszku. Pod względem objętości składników wypada jednak bardzo dobrze.

dzieki. to jeszcze ostatnie pytanie i juz nie mecze:)

jezeli zdecydowałbym się na to Fenix Ground Zero to w połączeniu z liporedux jakie powinno byc dawkowanie w mojej sytuacji. 1 tabletka dziennie czy 1 rano i 1 przed treningiem. a co z dniami bez treningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna dawka dzienna to pomiędzy 2 a 3 kapsułki. Zacznij sobie od 1 rano oraz 1 przed treningiem, natomiast w dni wolne 1 rano i 1 przed obiadem. Z czasem możesz zwiększyć jedną z porcji do 2 kap. jeśli tolerancja będzie na odpowiednim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/13/2020 at 4:40 PM, Kazam said:

Pełna dawka dzienna to pomiędzy 2 a 3 kapsułki. Zacznij sobie od 1 rano oraz 1 przed treningiem, natomiast w dni wolne 1 rano i 1 przed obiadem. Z czasem możesz zwiększyć jedną z porcji do 2 kap. jeśli tolerancja będzie na odpowiednim poziomie.

a jezeli chodzi o to smarowanie liporeduxem to w jakich porach najlepiej w dni treningowe i nie? rozumiem ze 2 razy dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej, zakupiłam Alphaburn i Liporedux, czy ktoś już stosował takie połączenie i może podzielić się opinia? Przeszłam na zdrowe odżywianie i dodatkowo ćwiczę ok 4-5x w tygodniu i zastanawiam się czy mogę łykać 3x dziennie Alphaburn i smarować 2x dziennie Liporedux? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli celem jest redukcja uporczywego tłuszczu to moim zdaniem to dobra opcja

odnośnie liporeduxa to wyczytałem opinie kobiety (opinie w tym serwisie mogła dodać tylko osoba, która faktycznie zakupiła dany produkt), że mężowi smarując jej 'boczki' bez rękawiczki, gołymi rękami, zmniejszył się obwód palców i obrączka była za duża :) ale jak wiadomo na każdego może działać inaczej i są też skrajne opinie, że np. zero efektów i zadowoleni są z evomuse eviscerate znacznie bardziej

Alphaburn stosuj 3 razy dziennie po 1 kap. np. rano, przed aktywnością fizyczną lub po południu, wieczorem, najlepiej wszystko między posiłkami

można też stosować w dwóch porcjach, jedna z porcji wtedy 2 kap.

liporedux dwa razy dziennie po 10-15 naciśnięć pompki, najlepiej nakładać mają rękawiczki żeby płyn nie pozostawał między palcami i się po prostu nie marnował. Można rano i wieczorem bo nikt w pracy się tym nie będzie przecież smarował w ciągu dnia, choć podobno szybko się wchłania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...