Skocz do zawartości

target a2 opinie sklep efekty  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      98
    • Dobry
      2
    • Przeciętny
      3
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Spalanie uporczywego tłuszczu
      98
    • Hamowanie łaknienia
      22
    • Pobudzenie
      5
    • Usuwanie wody podskórnej
      8


Rekomendowana wypowiedź

Cześć.

Skończyłem własnie opakowanie Target A2, jestem zadowolony z wyniku, bo spadło 9kg. Teraz zgodnie z opisem robię sobie przerwę, potem chcę do niego wrócić. Chciałbym prosić o radę co mógłbym brać podczas tej przerwy aby konturować spalanie tłuszczu, a co nie kłóciło by się z przerwą od targeta. Rozumiem że organizm musi mieć przerwę więc nie chciałbym brać czegoś co ma podobną zawartość, zwłaszcza że nie znam się na składnikach i nie wiem które z nich są ważniejsze  a które nie. Szukam czegoś co za mocno nie pobudza, najlepiej jakby hamowało apetyt. Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu, mam 40 lat, waga 90 kg przy wzroście 182 cm.  Dzięki i pozdrawiam!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Po trzech miesiącach stosowania tych samych spalaczy warto by zmienić z dwóch względów. Po pierwsze organizm z czasem adaptuje się do składników aktywnych i działają one słabiej (nie tylko w kwestii p

Cześć. Skończyłem własnie opakowanie Target A2, jestem zadowolony z wyniku, bo spadło 9kg. Teraz zgodnie z opisem robię sobie przerwę, potem chcę do niego wrócić. Chciałbym prosić o radę co mógłb

Szczerze polecam, spala i hamuje łaknienie, nie pobudza. Brałam z Stimerex Hardcore - polecam, choć połączenie daje uderzenia zimna. 

Wynik mega, możesz następnym razem sięgnąć po Performax Ta2 Max. Ma taką samą dawkę głównego składnika jak Target, ma też taką samą ilość kapsułek, za to jest dodatek bioperyny maksymalizującej wchłanianie przez co działa lepiej. Co do przerwy to organizm "przyzwyczaja się" głównie do stymulantów, które z czasem działają słabiej, a Target takich nie posiada. Jeśli natomiast chcesz zrobić przerwę to możesz w tym czasie stosować jakiś booster metabolizmu typu Cannibal Claw. Wszystkie substytuty Target-A2 jak wspomniany Ta2 Max czy Alphaburn oparte są o podobne składniki aktywne, więc tutaj alternatywy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam pierwszy raz na forum i chciałbym prosić o opinie.

Wiek 33

Waga 83

Wzrost 189

Otóż sprawa wyglada następująco, od dwóch tygodni biorę burn 24 i Alphaburn i mam wrażenie że nie ma rezultatów a mianowicie chodzi o oponke na brzuchu. Ćwiczę 4 razy w tygodniu rowerek stacjonarny 30 min. lub aeroby lub domowa siłownia do tego dieta i cztery posiłki co 4 godz. Burn 24 4razy po 2 kapsułki 30 min przed posiłkami i Alphaburn przed posiłkami lub przed treningiem. Może to za wcześnie ale myślałem aby dodać do tego target a2 lub SAN Liporedux lub grand zero. To pierwsze moje spalacze oprócz nieszczęsnego trizera więc prosze o porade i pomoc z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ma sensu dokładać do tego zestawu Target A-2 gdyż ma tylko ten składnik aktywny który masz już zawarty w Alphaburn. Jeśli tak jak mówisz nie zauważasz żadnych efektów to możesz postarać się nieco ograniczyć podaż węglowodanów w ciągu dnia, poza porą bezpośrednio po treningu oraz rano. Jeśli masz możliwość to wykonuj swoje treningi aerobowe po ćwiczeniach fizycznych lub na pusty żołądek co też powinno podnieść efektywność całej redukcji. Co do spalaczy to jeśli potrzebujesz dodatkowego bodźca to z tych które wymieniłeś sens ma Ground Zero. Ma całkiem inny skład od tych które stosujesz więc realnie może pomóc ruszyć tkankę tłuszczową. Działa termogenicznie, przyspiesza metabolizm i zwiększa energie więc to najlepsza i najbardziej kompleksowa opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Rimcajs jezeli chodzi o mase to jakieś 3 do 4 kg. spadło ale nie z oponki na brzuchu, myśle ze grand zero tak jak wspomniałeś troche mnie pobudzi bo czesto nie mam mocy do ćwiczeń i jestem po prostu zmęczony. W moim przypadku jeszcze jest jeden problem a mianowicie z kręgosłupem, i mam ograniczone pole co do wykonywanych ćwiczeń na brzuchu. W każdym razie skożystam z twojej rady. 

Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Można łączyć, najlepiej rozpocząć od stosowania samego Pure Clinical Burn'a (jeśli nie stosowaliśmy wcześniej żadnych spalaczy termogenicznych), 1 kap. dwa razy dziennie, następnie po paru dniach, jeśli taka dawka jest dla nas w porządku (nie ma nadmiernego pobudzenia itp.) wtedy dołączamy do każdej porcji po 1 kap. Target-A2. Osoby dla których taka dawka jest słabo odczuwalna, mogą jedną z dwóch porcji Pure Clinical Burn'a zwiększyć do dwóch kap. i dodać trzecią porcje Target-A2, tak by były rozłożone w ciągu całego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Patrząc na skład Thermal Pro femme widać w składzie ekstrakt Rauwolfii który obecny jest również w Target A-2 więc łączenie tych dwóch suplementów raczej nie ma większego sensu. Lepszy efekt uzyskasz dodając do targeta dobrej jakości booster metabolizmu np. Cannibal Claw lub nawet lepiej Lean Xtreme. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Biorę ten specyfik od tygodnia zgodnie z ulotką, jedna kapsułka rano przed śniadaniem, druga albo przed treningiem albo przed obiadem. Na ulotce napisano również, że zaawansowani mogą przyjmować trzecią kapsułkę. Nic mi się nie dzieje, czuję się ok, na początku trochę dziwnie ale teraz już ok. Tylko teraz pytanie. Śniadanie jem ok. 6:40, kapsułkę łykam o 6. W dzień treningowy druga kapsułkę biorę wieczorem ok. 19:30, trening ok 20stej, w dzień nietreningowy kapsułkę biorę ok. 16:30. Jak włączyć tą trzecią tabletkę żeby zachować odpowiednie odstępy ale zachować skuteczność? Trenuję zawsze w okolicach godziny 20:00 - 20:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza zasada to taka by pomiędzy każdą porcją było przynajmniej 4 godziny przerwy oraz zachować te 30 - 40 minut odstępu od jedzenia. Jeśli trenujesz około 20 to śmiało możesz pierwszą stosować o 6 , kolejną około 12 - 13 a ostatnią 19-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę trzy jest ok. Oprócz potwornej senności nic mi nie dolega ale ja akurat lubię spać :) A jeszcze takie pytanko... Na opakowaniu napisano żeby nie łączyć z alkoholem. Generalnie nie piję od momentu kiedy zaczęłam intensywnie ćwiczyć, tj. od ponad pół roku, wcześniej też nie byłam specjalnie wielbicielem wysokoprocentowych trunków ale... Mamy wakacje, czasami zdarzy się jakiś grill, bywa że mam ochotę na piwo czy drinka. Jak to jest z tą A-Y i alkoholem? To odwracalny, selektywny IMAO-B, niby piwo i wino (tyramina) odpadają ale brałam kiedyś moklobemid (MAO-A) i bywało, że się napiłam i kompletnie nic się nie działo. Coś grozi? Jakieś problemy z sercem, ciśnieniem? Może w dniu kiedy planuję to piwo czy dwa nie brać tabletek w ogóle? Zaszkodzi taka przerwa w osiągnięciu zamierzonego efektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie na każdym spalaczu tłuszczu widnieje informacja by nie łączyć z alkoholem. Jest to standardowa formułka, widnieje ona również na wszelkich napojach z kofeiną. W każdym razie johimbina lub jej podobne składniki mogą lekko podnosić lub obniżać ciśnienie, alkohol podnosi ciśnienie, stąd też nie powinno się w okolicy spożywania alkoholu stosować tego typu produktów. Okres półtrwania składników w Target-A2 nie jest dłuższy niż 6h, także jeśli planujemy wieczorem się napić, to stosujemy tylko rano Target-A2. Nie sądzę też, by nawet spożywając jedną porcję Target-A2 i potem w niedługim czasie wypijając piwo czy lampkę wina miałoby się cokolwiek stać. Raczej uważałbym z lekami + alkohol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie moi drodzy, piszę do Was z wielką prośbą o radę. Wiem , że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować. Chciałbym zacząć drugą redukcje. Pierwszą uważam za dość udaną, stsowałem ANS Diablo -redukcja wagi z 99kg na 93kg, a w pasie z 90cm na 82/83cm. Teraz chciałbym "przesiąść się" na coś innego, do wyboru : PURE TARGETA2, lub Black Bombs,albo Killer Labz, Pure Clinical Burn lub Lean FX,  Olympus Jupiter?  Zostało jeszcze trochę "mięska" mna brzuchu i na boczkach. Chciałbym poznać Wasze zdanie, które sobie bardzo cenię.  Na tę redukcję który wybrać spalacz? Poradzicie? Budżet do 120+/- zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z wymienionych spalaczy ma zupełnie odmienne działanie, skład i co za tym idzie właściwości, nie można ich za bardzo nawet jak porównać ze sobą. Uwzględniając to, że pozostała do spalenia zarówno tkanka tłuszczowa biała jak i brunatna, zakreślony budżet oraz to, że spalacz termogeniczny przyniósł uprzednio zamierzony efekt, to odrzucić można Lean Fx (solo raczej rzadko jest stosowany) oraz Target-A2 (solo stosuje się w przypadku kiedy do spalenia mamy wyłącznie tłuszcz biały). Black Bombs w obecnie produkowanej wersji to bardzo kiepski spalacz tłuszczu. Olympus Labs Jupiter to termogenik dla osób które obawiają się stymulantów, a mimo to chcą wybrać spalacz termogeniczny mający w składzie jakieś pobudzacze. Killer Labz to firma, rozumiem, że chodzi o spalacz Exterminator, jeśli tak to jest to bardzo dobry spalacz tłuszczu, mocno też hamuje apetyt. Innym zbierającym bardzo dobre opinie budżetowym spalaczem jest Roxidex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Alphaburn ma lepszą efektywności niż Target-A2 + Yohimbine. Teoretycznie można stosować razem Target-A2 (jest źródłem alfa johimbiny) z johimbiną w postaci chlorowodorku, ale efektywność (ze względu na częściowe dublowanie się właściwości - szlaków metabolicznych) nie będzie większa niż w przypadku kiedy mamy do dyspozycji Rauwolscyne+Fukoksantyne+Fukoiddan (czyli Alphaburn'a).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej a połączenie Alphaburna z johimbine tez po części będzie się dublować ?? Czy takie połączenie będzie miało lepszy efekt.   Chyba że lepiej do Alphaburna dodać jakis booster metabolizmu ?? Tylko jaki? Chciałbym coś w rozsądnej cenie :) Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Alphaburn'a możesz łączyć z johimbiną, ale czy zadziała o wiele lepiej niż sam Alphaburn to już ciężko powiedzieć, z pewnością lepszą opcją jest łączenie z jakimś boosterem metabolizmu typu Thyro Lean lub z tańszych, a również chwalonych PES Shift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o radę - zależy mi o redukcje tłuszczu i pozbycia się 12 -14 kg ( moja waga teraz 70, wzrost 164, wiek 48 lat)

Zastanawiam się nad kupnem Target A2 + Cannibal Claw i co myślicie aby dodać 5 HTP ( podobno hamuje apetyt i do tego dodaje serotonine )

Czy to polączenie wspomoże utracie wagi i tłuszczu i 

Czy ten 5 htp jest  skuteczny?

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą opcją od Cannibal Claw jest moim zdaniem Evolab Alphaburn. Masz dokładanie ten sam składnik aktywny w takiej samej dawce, a dodatkowo fukoksantynę i fucoidan w realnie działającej ilości. Po zliczeniu poszczególnych związków ma znacznie lepszy stosunek ceny do składu moim zdaniem. Co do Cannibal Claw to jak najbardziej jest to trafny produkty. Jeśli chodzi strikte o boostery metabolizmu to wypada bardzo dobrze. Co do 5-HTP to moim zdaniem dawki które skutecznie hamują łaknienie są bardzo wysokie i raczej traktowałbym je jedynie jako dodatek. Co do poprawy samopoczucia ty opinie są generalnie dość podzielone, jednak z uwagi na dużą popularność i czas jaki produkt jest na rynku można stwierdzić, że dla większości osób rzeczywiście jest pomocny szczególnie w lekkich stanach depresyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koleżeństwu.

Dziś mam prośbę o pomoc w dawkowaniu suplementacji, ale o tym na końcu.

Najpierw trochę suchych danych statystycznych ;)

Obecna waga to 76kg, wzrost 175, wiek 44 wiosny.

Doświadczenie w treningach wieloletnie z dłuższymi lub krótszymi przerwami, powodowanymi sytuacjami życiowymi. Obecnie ponownie wznowiłem treningi. Celem jest zgubienie tłuszczu i uwidocznienie tego co pod nim. Chciałbym zejść ostatecznie do wagi ok 70kg.

Treningi rozpocząłem 2 miesiące temu z wagą 80,5kg.

Zbiłem prawie 5kg w 2 miesiące, co jest dla mnie zadowalające, gdyż nie straciłem masy mięśniowej (w moim przypadku bardzo zauważalne w pomiarach ramienia – biceps). Brałem przy tym delikatny spalacz Fat Burner, jakieś BCAA oraz odżywkę wysokobiałkową.
Oczywiście do tego w miarę zbilansowana dieta (5-6 posiłków dzienne) z ujemnym bilansem energetycznym, poniżej 2000kkal.

Trening siłowy (45min) 4 x w tygodniu plus każdorazowo po treningu siłowym (30-40min aerobów)

Ważne – treningi mam zawsze rano, przed pracą. Startuję punktualnie o 06:00 rano. Treningi zawsze na czczo, bo budzę się o 05:15. Swego czasu próbowałem zjadać coś lekkiego, ale odstęp od treningu jest zbyt krótki i czułem, że mam pełny żołądek.

Poza tym treningi poranne na czczo nie powodowały u mnie jakiegoś znacznego dyskomforty, czy braku siły/niechęci do treningu. Obecnie nic się nie zmieni w systemie treningów oraz porannych godzin. Dorzucam jedynie mocniejszą suplementację oraz zamieniam każdy trening aerobowy na 20-30min treningu interwałowego.

Mam do was szczególną prośbę o zalecenie do stosowania powyższej suplementacji uwzględniając poranny trening, który jak pisałem wykonuję na czczo. Spalacze chciałbym połączyć w jednym cyklu.

1.       Spalacz - PURE TARGET-A2
2.       Spalacz - Nutrex Lipo 6 Black
3.       Przedtreninigówka  - Blackstone Labs Dust v2
4.       Aminokwasy – BCAA
5.       Białko – 80%

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2 kap. Lipo 6 + 1 kap. Target A-2 przed porannym treningiem, kolejne porcje Target A-2 pomiędzy posiłkami, tak aby łącznie stosować 3 kapsułki dziennie.

Przed treningówka może być zamiennie stosowana z Lipo 6 przed treningami, w zależności od tego ile energii potrzebujesz.

BCAA dałbym 1g na 10 kg masy ciała przed treningiem oraz w trakcie

WPC porcja 40 - 50 g po treningu i wedle braków w odżywianiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...