Skocz do zawartości

target a2 opinie sklep efekty  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      98
    • Dobry
      2
    • Przeciętny
      3
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Spalanie uporczywego tłuszczu
      98
    • Hamowanie łaknienia
      22
    • Pobudzenie
      5
    • Usuwanie wody podskórnej
      8


Rekomendowana wypowiedź

Ach, czyli lepiej wydać troszkę więcej pieniędzy. Dziękuję za pomoc i odezwę się po skończeniu cyklu :) wiem, że to może głupie pytanie ale ile można na jednym opakowaniu mniej więcej zjechać z wagi/tłuszczu? Czy po jednym opakowaniu np. po dwóch tygodniach mogę zacząć ponownie brać i będą dalej efekty?

Na opakowaniu jest napisane że można stosować nieprzerwanie do 8 tyg a potem powinny być 4 tyg przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Po trzech miesiącach stosowania tych samych spalaczy warto by zmienić z dwóch względów. Po pierwsze organizm z czasem adaptuje się do składników aktywnych i działają one słabiej (nie tylko w kwestii p

Cześć. Skończyłem własnie opakowanie Target A2, jestem zadowolony z wyniku, bo spadło 9kg. Teraz zgodnie z opisem robię sobie przerwę, potem chcę do niego wrócić. Chciałbym prosić o radę co mógłb

Szczerze polecam, spala i hamuje łaknienie, nie pobudza. Brałam z Stimerex Hardcore - polecam, choć połączenie daje uderzenia zimna. 

Hej przyszły mi spalacze :) jak je dawkować? Rano po tabletce Target i Jet? Tak samo przed treningiem? Jak w dni nietreningowe? Kiedy zwiększyć dawkę? A i jak to wygląda przed treningiem, jak robię go po pracy około godziny 20? Biorę wtedy przed obiadem dawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stosuj rano i przed treningiem oba te środki, zacznij od 1 kapsułki, a po 2-3 dniach możesz stosować już 2 kapsułki SuperBurna na porcje i łącznie 4 dziennie. Jeśli chodzi o porę przed treningową to ja stosowałbym mimo wszystko przed treningiem ponieważ te suplementy nie mają dużo pobudzaczy, dlatego nie sądzę by występowały jakiekolwiek problemy z zasypianiem. Natomiast w dni wolne od treningu drugą porcję stosuj przed obiadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy Target A-2 o ktorym tu piszecie to ten sam co Pure Labs Target A2 z bestbody?

Jestem po 2 opakowaniach Pure Clinical Burn. Dieta jest dopieta z ograniczeniem wegli, z suplemetow bialko iso whey zero i bcaa. Cwicze 3-4 razy silowy fbw na silowni a do tego 3 razy areoby bieganie + 1 w tygodniu interwaly. Spadlo z pasa 13 cm ale od ponad tygodnia stoje w miejscu.

Chce zrobic 3-4 tygodni przerwy po cyklu PCB i po tym czasie wejsc na cykl Target A2 + Stimerex Hardcore. Bedzie okej polaczenie? Powinna redukcja ruszyc dalej z miejsca? Dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi dokładnie o Pure Labs Target-A2. Efekt godny podziwu. Jeśli pojawiła się stagnacja, zrób sobie przerwę, oczyść organizm z toksyn (przy odchudzaniu zawsze jest ich więcej w organizmie) i możesz wejść na wspomniany zestaw Target A2 i Stimerex Hardcore. Chociaż moim zdaniem lepszą opcją jest Alphaburn (ma lepszy skład od Target'a) + Ground Zero (pobudzenie na zbliżonym poziomie do Stimerex'a, natomiast właściwości spalające tłuszcz lepsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Tak pojawila sie stagnacja i w wadze i obwodach, od okolo poltora tygodnia. Zastanawiam sie na wydluzeniem troche cardio badz dolozeniem 1 treningu cardo lub/i delikatnym obcieciem jeszcze kalorii (100-200kcal) , moze to przelamie stagnacje. 

Co do oczyszczenia organizmu to tak jak mowie, zostalo mi kilkanascie tabsow Pure Clinical Burn (btw polecam jak ktos zaczyna ze spalaczami i szuka czegos do okolo 100zl.) wiec jeszcze tydzien maks i odstawie spalacze i stymulanty. 3 tygodnie starcza? 4 tygodnie?

Bylem zdecydowany wlasciwie na Stimerexa i Target A2 bo swietne opinie zbieraja ale poczytam o tych co polecasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli nie pijasz kawy ani żadnych energetyków to w zupełności wystarczą Ci dwa tygodnie przerwy. Tym bardziej że nie wybierasz tego samego cyklu co poprzednio. Ja również jestem za Ground Zero, sporo lepsza opcja od Stimerexa jeśli chodzi o spalanie i idealnie sprawdzi się przy przełamaniu stagnacji. A Alphaburna i targeta nie ma co porównywać, ponieważ ten pierwszy ma dokładnie to co target i jeszcze realnie działające dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie.

Chcę połączyć A2 z Stimerex-ES i proszę o pomoc w dawkowaniu.

Wstaje o 4, pierwsze śniadanie  o 5, drugie śniadanie 9, lunch 12, podwieczorek 15, kolacja -ostatni posiłek 17:30 siłownia 19 dwie godziny 22 zasłużony sen :)

Pomóżcie laikowi bo nie ogarniam tematu - pierwszy raz mam do czynienia ze spalaczami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już masz Stimerex w wersji ES to stosuj, chociaż to bardzo kiepska wersja. Poza pobudzeniem, kompletnie nie było u mnie efektów i z opinii w necie jest podobnie. W połączeniu z Target-A2 stosujemy następująco:

Po przebudzeniu 1 tab. Stimerex + 1 kap. Target, około 13:30-14:00 1 tab. Stimerex ES + 1 kap. Target, a wdzień treningowy druga porcja spalaczy przed treningiem (lub jeśli byłyby problemy z zasypianiem, to przed posiłkiem przed treningowym). Zacznij od stosowania spalaczy razem z posiłkami w celu sprawdzenia tolerancji organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszystko zależy od Twojego celu oraz indywidualnych preferencji. Jeśli zależy Ci przykładowo na redukcji trudnej tkanki tłuszczowej możesz połączyć ten suplement z boosterem metabolizmu takim jak Cannbial Claw, sporo osób uzyskuje fajne efekty na takim połączeniu. Jeśli natomiast masz jakieś dolegliwości zdrowotne typu nadciśnienie lub mocno ograniczoną aktywność fizyczną wówczas doskonale sprawdzi się Burn24 oraz ANS Slim Factor. Target A-2 to suplement o dosyć precyzyjnym zakresie działania, więc jeśli nie masz żadnych dolegliwości możesz łączyć go niemal z każdym spalaczem termogenicznym, co z pewnością przekłada się na największy spadek wagi. Jedne z ciekawszych opcji to Ground Zero oraz Inferno Apocalypse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za odpowiedz, glowny problem u mnie to brzuch, uda i boczki po ciąży stad target a2 ale zalezy mi generalnie aby wyszczuplic cala sylwetke wiec chcialam z czyms go polaczyc dla lepszego efektu, zastanawiałam się właśnie nad Fenix Ground Zero ale nie wiedziałam czy będą się uzupełniać. Jak w takim razie mam przyjmować tabletki? ponoć target a2 nie można z posiłkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Target-A2 współgra dobrze z większością spalaczy tłuszczu, a w przypadku niektórych jak wspomniany przez Ciebie Ground Zero, wykazuje efekt synergii. Target-A2 lepiej stosować przed posiłkami, np. przed śniadaniem i przed treningiem lub po południu między posiłkami. Natomiast Ground Zero na początku stosujemy razem z posiłkami, jak w przypadku każdego spalacza termogenicznego, by sprawdzić czy za mocno nas nie pobudza. Jeśli nie, to stosujemy go przed śniadaniem i przed treningiem po 1 kap., podobnie jak Target'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie, 

Z góry przepraszam, jeśli gdzieś przeoczyłam odpowiedź na moje pytanie..... mianowicie chodzi mi o najlepsze połączenie dawkowania Target A2 i STIMEREX HARDCORE ..... przy wieczornych treningach aż 20.00.... bo czytam, że mogą być problemy z zaśnięciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje:

Stimerex Hardcore 1 kap. przed śniadaniem + 1 kap. Target-A2 oraz 1 kap. Stimerex Hardcore i 1 kap. Target A2 przed posiłkiem przed treningowym.

lub

Stimerex Hardcore 1 kap. przed śniadaniem + 1 kap. Target-A2 oraz 1 kap. Stimerex Hardcore i 1 kap. Target A2 przed treningiem (sama musisz sprawdzić czy masz problemy z zaśnięciem, gdyż to zależy od indywidualnej wrażliwości organizmu) Podczas intensywnego treningu, składniki się "zużywają" i być może nie będzie żadnych problemów z zasypianiem.

W dzień wolny od treningu, druga porcja po południu, między posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich ;)

Właśnie dostałam paczkę z suplami (skuszona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się na Target) i jako że to drugi spalacz w moim życiu który będe stosowała (wcześniej tylko Trizer ale efekty były znikome) mam kilka pytań do osób bardziej doświadczonych ;)

Mianowicie 1 sprawa to czy podczas stosowania T-A2 mogę również brać chrom (mam problem z ograniczeniem słodyczy, ogólnie nie jem dużo, ale wieczorem taką mam ochotę na coś słodkiego że trudno jest mi się powstrzymać) bo czytałam w którymś wątku że nie powinno się zażywać chromu podczas brania Targetu czy to prawda?

Następne pytanie to czy mogę T-A2 łączyć np z Thermo Stim (akurat mam całe opakowanie, a wcześniej go nie brałam) skoro już go mam? Jeśli tak to jak najlepiej byłoby je łączyć? czy może jednak sam T-A2 będzie bardziej skuteczny? Dodam że nie mam problemów zdrowotnych do tego mam niskie ciśnienie więc chyba połączenie będzie oki, co myślicie? jak najlepiej byłoby je dawkować? czy mogę np brać te 2 kapsułki w jednej porcji czy mam odczekać jakiś określony czas między 1 a 2? ile najlepiej odczekać po przyjęciu dawki na czczo, do 1 posiłku a ile czasu po ewentualnym śniadaniu (jak mam 1 zmianę jem ok. 5 więc nie bardzo chce brać 1 dawkę przed bo nie mam poprostu czasu czekać) żeby Target działał najskuteczniej bo czytałam że ok 3 godz po wzięciu dawki trzeba czekać do posiłku? jak to tak dokładnie wygląda? no i jaki czas przed treningiem najlepiej zażyć T-A2 żeby działał jak najlepiej? wiem też że kofeina wzmaga działanie spalaczy więc czy to znaczy że najlepiej wogóle nie pić kawy?

Dużo pytam na raz, za co z góry przepraszam ;) ale chce dokładnie wiedzieć co i jak żeby nie było że go źle stosowałam i dlatego nie ma efektów..

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi ;)

Pozdro dla całej ekipy forum B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

przez 3 miesiące stosowałam Stimerex i Target. Pomogły mi zejść 9 kg i zmniejszyć się w miejscach, gdzie prędzej samymi treningami i dietą nie udało się. Ogólnie jestem mega zadowolona z efektów i chciałabym dalej zażywać oba... Tylko na ulotkach jest napisane, że nie stosować dłużej niż 3 miesiące. Oba środki dają mega kopa przed treningiem i dzięki temu też osiągnęłam lepsze wyniki w biegach i ogólnie w treningach.

Czy już po tych 3 miesiącach regularnego stosowania muszę całkowicie przerwać stosowanie Targetu i Stimerexu i wrócić dopiero za jakiś czas? Czy mogę je stosować tylko przed treningiem?

Jeśli nie, to czy możecie polecić jakiś środek przed treningowy, który da podobnego kopa co oba powyższe?

Biegam 3x w tygodniu 10-12km i 2x w tygodniu ćwiczenia w domu po max 1h.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech miesiącach stosowania tych samych spalaczy warto by zmienić z dwóch względów. Po pierwsze organizm z czasem adaptuje się do składników aktywnych i działają one słabiej (nie tylko w kwestii pobudzenia, ale i spalania), gdyż receptory stają się mniej wrażliwe na działanie składników aktywnych. Target-A2 możesz stosować nadal, a zamiast Stimerex Hardcore wybrać jakiś inny termogenik jak np. Fenix Ground Zero (lepiej spala tłuszcz, a pobudza słabiej) lub zrobić przerwę 2-3 tygodnie i sięgnąć ponownie po Stimerex'a.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 20 lat 187cm wzrostu i waże ok 95kg. Od miesiąca chodzę na siłownię i są pewne efekty jednak teraz głównie zależy mi na utracie zbędnej wagi. Zastanawiam się nad stosowaniem Pure Target A2 gdyż opinie są pozytywne. Pytanie tylko czy w moim wieku jest to odpowiednie? Ktoś w podobnym wieku stosował? i jaki rezultat w jakim czasie oraz jak dawkowac tabletki? Rano na czczo i przed obiadem?  Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicero,

Jesteś już osobą dorosłą i jak najbardziej możesz stosować niemal wszystkie suplementy na rynku, oczywiście zakładając że nie masz żadnych problemów zdrowotnych które kolidowałyby z wybranymi produktami. Osoby w Twoim wieku również stosują target A-2 gdyż jest to skuteczny środek bez zbędnych dla wielu stymulantów, jednak mimo wszystko nie powinien być on stosowany przez osoby z zaburzeniami układu sercowo - naczyniowego. Weź jednak pod uwagę, że jeśli dopiero od miesiąca trenujesz to tkanka tłuszczowa zgromadzona jest raczej na całym ciele, a nie tylko w newralgicznych miejscach, dlatego rozsądniejszą opcją będzie zastosowanie bardziej ogólnego spalacza tłuszczu, który działa na nie tylko na tkankę białą, ale również brunatną gdyż mamy jej najwięcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć.

Mam 21 lat. Od pewnego czasu biorę Stimerex i target a2 przed treningiem czyli średnio co 2 dzień. Efekty są bardzo ok i generalnie jestem zadowolona oprócz jednej dużej wady. Mam mega długie miesiączki. Obecnie mam już tydzień. Rok temu też brałam te środki i okres trwał 20 dni... Po wizycie u lekarza stwierdził tylko tyle że za dużo się przemęczam i efekt stresu - przestałam cwiczyc i brać tabletki, okres się skończył więc już nie drazylam tego tematu. 

Myślicie że to efekt tych środków? Myślę że powinnam je odpuścić, co stosować w zamian? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie sądzę by miało to coś z tym wspólnego, bardzo dużo kobiet stosuje te spalacze i takiej opinii nigdzie nie widziałam, ani sama u siebie nie zaobserwowałam. Spalacze nie zawierają hormonów. Jeśli jednak uważasz że może to mieć coś z tym wspólnego to powinnaś odstawić i zobaczyć przez parę miesięcy jak będzie przebiegała miesiączka. Cokolwiek wybierzesz w zamian to weź opartego po prostu o inne składniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...