Skocz do zawartości

target a2 opinie sklep efekty  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      98
    • Dobry
      2
    • Przeciętny
      3
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Spalanie uporczywego tłuszczu
      98
    • Hamowanie łaknienia
      22
    • Pobudzenie
      5
    • Usuwanie wody podskórnej
      8


Rekomendowana wypowiedź

Hej, jestem tu nowa i potrzebuje Waszej pomocy.. od około 2 tygodni biorę DNP X (w proszku), ćwiczę regularnie 4 razy w tygodniu, treningi siłowe i cardio. Wiem, że to krótko, ale jak na razie nie mam żadnych efektów... (DNP X polecono mi w sklepie i widziałam bardzo dobre opinie na jego temat) wpadłam przypadkiem na to forum i przeczytałam o tym spalaczu TARGET A2... czy powinnam zmienić na niego i będę widziała lepsze efekty, dodam,że ćwiczę od kilku lat.. ale niestety mam lekką nadwagę i nie potrafię się pozbyć niechcianego tłuszczyku, nigdy też nie brałam żadnych spalaczy to pierwszy w życiu.. nie miałam już motywacji i jak polecono mi ten DNP X to ucieszyłam się,że może coś w końcu ruszy bardziej...  a tu nic... nie tracić nadziei i cierpliwie czekać na efekt, czy zmienić na ten TARGET A2, czy brać obydwa na raz?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Po trzech miesiącach stosowania tych samych spalaczy warto by zmienić z dwóch względów. Po pierwsze organizm z czasem adaptuje się do składników aktywnych i działają one słabiej (nie tylko w kwestii p

Cześć. Skończyłem własnie opakowanie Target A2, jestem zadowolony z wyniku, bo spadło 9kg. Teraz zgodnie z opisem robię sobie przerwę, potem chcę do niego wrócić. Chciałbym prosić o radę co mógłb

Szczerze polecam, spala i hamuje łaknienie, nie pobudza. Brałam z Stimerex Hardcore - polecam, choć połączenie daje uderzenia zimna. 

Martyna spalacz Prosupps DNPX w proszku to słaby pod względem składu jak i właściwości spalacz, moim zdaniem kasa w błoto wyrzuca, zresztą efekt jak sama widzisz nie ma. Jeśli go już masz to stosuj, dodaj do niego Target A2, który sam w sobie ma bardzo dobre działanie i rezultat powinien być zauważalny gołym okiem. Sam obecnie stosuje chyba trzecie opakowanie już, za każdym razem działa jak trzeba. Oby tylko nie zniknął z rynku jak wiele dobrych spalaczy.

 

Adriana88 Jeśli chodzi o uporczywy tłuszcz to połączenie, które podałaś jest jednym z najlepszych jakie można skomponować moim zdaniem ze spalaczy dostępnych na rynku. Chyba, że chciałabyś mocnego pobudzenia dodatkowo lub mocniejszego hamowania łaknienia to Superburna można zmienić na Stimerex Hardcore.

Liporedux najlepiej stosować dwa razy dziennie po 10-12 naciśnięć, rano i przed treningiem lub po południu. O tych samych porach spalacz bazowy (Superburn lub Stimerex), a Target 3 razy dziennie po jednym kapsie, rano, przed treningiem i późnym po południem między posiłkami lub wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazam dzięki za odpowiedź :) ... piszę też bo właśnie się dziś dowiedziałam w jednym ze sklepów,że Target A2 już został wycofany z produkcji, ponieważ firma została wykupiona przez jakąś inną... więc sklepy sprzedają już tylko to co mają na stanie. Dostałam tez informację, że być może produkt wróci na rynek ale pod inną nazwą nowej firmy..  jeszcze go nie przetestowałam a już znika... szkoda...  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowa, ale potrzebuję Waszej pomocy....

Przeczytałam tu o dobrym współgraniu kofeiny i Targetu a2, więc zakupiłam taki zestaw - mam do zrzucenia ostatnie 2-3 kilo, głównie z brzucha, ud i pośladków (ważę teraz 52 kg przy 160cm), dlatego uznałam, że taki zestaw będzie najlepszy. Wzięłam dziś pierwsze kapsułki na pół godziny przed treningiem - 1 kofeina (TREC Caffeine 200 Plus) i 1 Target a2. W połowie treningu, czyli po ok. godzinie zrobiło mi się słabo, zaczęły mi latać mroczki przed oczami, usiadłam i było mi tak zimno, że trzęsłam się cała i szczękałam zębami. Nie byłam w stanie dłużej ćwiczyć, dopiero teraz, czyli po ok. 4 godzinach zaczynam się czuć normalnie. Poza tym przez te ostatnie godziny latałam do toalety co 10 minut, jak po Furosemidzie.

Mam pytanie do kogoś doświadczonego - czy to normalne? Może nie powinnam łączyć targeta z kofeiną na raz (kofeina wzmaga działanie Targeta?)  Czy to uczucie zimna towarzyszy przez cały czas brania Targetu, czy mija po kilku dniach? Co mam robić? Próbować dalej? Może tylko rano? Czy dać sobie spokój? Poradźcie coś, jeśli ma tak być, jak dziś, to nie dam rady.. :( Co mogło być przyczyną takiego "zejścia" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysiu. Ja jestem w podobnej sytuacji. Dziś zastosowałam pierwszy raz Target A2 w połaczeniu ale nie bezpośrednim z Burn24, wypiłam też kawę i w połowie treningu myslałam że padnę. Nogi i ręce mi się trzęsły, bałam się dalej ćwiczyć . Może ktoś miał podobne doświadczenia ? . Też nie wiem czy brać dalej. 

 

Pozdrawiam i witam wszystkich :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny już była o tym  wielokrotnie mowa na forum, że kofeina czy spalacze zawierające pobudzacze wzmaniają działanie Target-2 (także pobudzające, które samo w sobie Target ma bardzo niewielkie). Także w takim wypadku NIE łączymy go z kawą, ani w okolicy jego stosowania nie stosujemy produktów zawierających stymulanty. Oczywiście po pewnym czasie to działanie słabnie, a u większości osób w  ogóle nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazam, dzięki za odpowiedź, ale w takim razie doradź, jak dawkować. Dzisiaj rano wzięłam na czczo target sam i było ok - w takim razie może dwa razy dziennie target (rano i przed snem), a przed treningiem kofeinę? Czy lepiej jednak przed treningiem target, ale bez kofeiny? Będę wdzięczna za radę :)

Magda, dodałaś mi otuchy ;) Myślałam ,że tylko ja jestem jakaś lewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burn24 i Target A2 można łączyć w jednym cyklu, ale nie o jednej porze przed treningiem. Przecież Burn24 mocno obniża poziom cukru we krwi. Jeśli weźmiemy go przed treningiem to mroczki przed oczami i osłabienie gwarantowane.

 

Burn24 stosujemy trzy razy dziennie PRZED posiłkami (jakieś 10-15 min.), a Target A2 rano i przed treningiem, ewentualnie między posiłkami po południu/wieczorem [jeśli ktoś nie jest wrażliwy i nie będzie miał problemów z zasypianiem, większość osób nie ma żadnych]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOSSY dziękuje za odpowiedz . W dzień mojej przygody niemiłej było tak : rano ok 6 przed śniadaniem burn24 potem po 2 godzinach przed treningiem target i wówczas miałam właśnie te drgania nóg i rak i ogólnie strasznie sie czułam podczas treningu . Ja zawsze trenuje tak rano wiec może powinnam jakoś inaczej to połączyć ? Wiec dlatego proszę o pomoc . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burn24 przed śniadaniem jest OK, ale musi być ono (skoro to pierwszy posiłek, w dodatku przed treningowy) bogaty w węglowodany. Target przed treningiem OK, ale 1 kap. w Twoim przypadku, potem 6-7h później, przed np. obiadem lub innym posiłkiem 1 kap. Target A2 i 2 kap. Burn24, i na koniec przed kolacją 2 kap. Burn24. Jeśli posiłki nie są bogate w węglowdoany i nie masz dużej masy ciała to porcję Burn24 zmniejsz do 1 kap. i nie powinno być żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, kilka dni temu zacząłem suplementacje target A2, chciałbym uzyskać odpowiedź czy można łączyć spalacz z przedtreningówką w celu pobudzenia ?

 

Przedtreningówka KFD

 

Beta-Alanina 24000 mg 3000 mg (**) Jabłczan L-Cytruliny 24000 mg 3000 mg (**) Alfaketoglutaran L-Argininy 24000 mg 3000 mg (**) L-Tauryna 9600 mg 1200 mg (**) L-Tyrozyna 8000 mg 1000 mg (**)       Kofeina Bezwodna 2400 mg 300 mg (**)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT:

15-30 min. przed śniadaniem 1 kap. Stimerex Hardcore + 1 kap. Target A2

Przed treningiem (30 min.) 1 kap. Stimerex Hardcore (osoby zaawansowane nie wrażliwe na działanie pobudzaczy mogą stosować 2 kap.) + 1 kap. Target A2

Przed kolacją (30 min.) Target A2 - jest to porcja opcjonalna.

Jeśli trenujesz rano to pierwszą porcję spalaczy stosujesz przed treningiem, a drugą 5-6h później między posiłkami.

 

DNT:

15-30 min. przed śniadaniem 1 kap. Stimerex Hardcore + 1 kap. Target A2

Przed obiadem (30 min.) 1 kap. Stimerex Hardcore (osoby zaawansowane nie wrażliwe na działanie pobudzaczy mogą stosować 2 kap.) + 1 kap. Target A2

Przed kolacją (30 min.) Target A2 - jest to porcja opcjonalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę do pytań o stosowanie tylko Targetu A2. Czy ktoś może doradzić czy tak będzie ok?

 

DT:

- na czczo na 1h przed śniadaniem

- 30 minut po posiłku i 30 minut przed treningiem

 

DNT

- na czczo na 1h przed śniadaniem

- 30 minut przed posiłkiem około 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT: 30 minut po posiłku to za blisko, idelanie byłoby 1-1,5h po posiłku. Chyba że jest to jednocześnie porcja przed treningowa (a nie dwie różne dawki), wtedy, jeśli jemy godzinę przed treningiem posiłek (lepiej jeść 1,5-2h by jedzenie opuściło żołądek i jelito cienkie w pełni, by organizm nie tracił energii na trawienie) Targeta wziąć 10-15 minut przed treningiem.

 

DNT: OK, można ewentualnie dodać z czasem trzecią porcję np. około południa między posiłkami, to samo w dzień treningowy, tak by porcje były w miarę rozłożone równomiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja mam całkiem inne pytanie odnośnie tego środka. Zbliża się weekend majowy i pewnie będzie trochę grillowania i alkoholu, z tego co wiem, to tego typu środków nie powinno się mieszać z alkoholem. Stąd moje pytanie. Czy można przerwać zażywanie i nie spowoduje to zawaleniem się całego efektu, oraz na ile wcześniej należy przerwać? Mam zamiar stosować ten środek, jednak zastanawiam się czy brać go jeszcze przez dwa tygodnie czy lepiej zacząć dopiero po weekendzie majowym. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym opakowaniu spadło mi z wysokości pępka 4 cm.  Mam 171cm wzrostu. Waga startowa: 60,7 obecna 58,7 kg, spadło mi 2 kg, ale wizualnie jest różnica. Bioder nie zmierzyłam, ale tam mi ubyło bardzo dużo bo wszyscy już krzyczą żebym się nie odchudzała.

 

Jest duża różnica w efektach bo wcześniej w listopadzie/grudniu przez 1,5 m-ca ćwiczyłam codziennie po 60 min i ubyło mi może z obwodu brzucha 1 cm. Więc jest różnica.

Dodam, że Target A2 stosuję razem z JetFuel Superburn'em.

Pierwsze efekty z Targetem przyszły po 2 tyg, -2 cm w brzuchu. Po tym czasie dołożyłam Superburn.

 

Ćwiczę tylko na orbitreku 60 min ok 5-6 razy w tygodniu.

 

Nie zmieniłam nic w diecie. Jedyne co czego przestrzegam to, staram się jeść co 3 godziny i nie za dużo. Jedynie nie piję żadnych kolorówek, nie jem słodyczy w nadmiarze, ewentualnie ciut ciut coś tam sobie podjem, czasem nawet codziennie. Do kawy używam ksylitolu. Herbaty nie słodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...