Skocz do zawartości

target a2 opinie sklep efekty  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

    • Znakomity
      98
    • Dobry
      2
    • Przeciętny
      3
    • Słaby
      3
  2. 2. Ocena działania

    • Spalanie uporczywego tłuszczu
      98
    • Hamowanie łaknienia
      22
    • Pobudzenie
      5
    • Usuwanie wody podskórnej
      8


Rekomendowana wypowiedź

Target-A2 - to najskuteczniejszy suplement redukujący uporczywą tkankę tłuszczową białą, zgromadzoną przede wszystkim w okolicy brzucha i bioder oraz na udach. Stworzony z myślą o ludziach, którzy w krótkim czasie chcą poprawić estetykę swojej sylwetki, poprzez redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej.

 

  • Skutecznie spala uporczywy tłuszcz z bioder i brzucha
  • Potwierdzona badaniami i setkami konsumentów skuteczność
  • Nie pobudza jak klasyczne stymulanty typu kofeina
  • Zapobiega odkładaniu się tłuszczu, ponownej lipogenezie

 

 

Target-A2 posiada potwierdzoną badania skuteczność. Jest to unikalny suplement oparty o najwyższej jakości ekstrakt Rauwolfia Serpentina posiadający wielokrotnie większy potencjał od popularnej Fukoksantyny czy johimbiny. Charakteryzuje się przedłużonym czasem działania.

Tkanka tłuszczowa jest stosunkowo słabo ukrwiona, dlatego też organizm ma utrudnione szlaki metaboliczne do czerpania z niej zasobów energii. Szczególnie słabo ukrwionymi miejscami są uda, biodra, brzuch, pośladki i okolice klatki piersiowej u mężczyzn, dlatego są to tzw. miejsca, gdzie najliczniej zgromadzone są receptory alfa-2. To okolice zwane potocznie „strefami uporczywego tłuszczu”.  Często zauważamy, że mimo treningu i diety uzupełnionej spalaczami tłuszczu te miejsca nie wyglądają najlepiej, dzieje się tak za sprawą hamującego wpływu alfa-2 receptorów. Kiedy na skutek stosowania Target A2 zwalniamy je od hamującego wpływu tych receptorów, następuje znaczące rozszerzenie sie naczyń w tych obszarach ciała alepiej ukrwiona tkanka tłuszczowa przegrzewa się, przez co łatwiej dostępna jest dla lipolitycznych hormonów. Dlatego podczas wysiłku fizycznego kiedy występuje potrzeba dodatkowych kalorii organizm może je również czerpać z tłuszczu z tych uporczywych miejsc, a jeśli mamy tego tłuszczu tam najwięcej  to właśnie z tych miejsc organizm czerpie je wtedy w pierwszej kolejności. Aby naturalnie podnieść NE  do poziom wysokiego, który umożliwi szybkie palenie tkanki tłuszczowej, trzeba intensywnie i długo ćwiczyć oraz nie jeść przez kilka godzin. 

Dlatego sięgamy po ekstrakt Rauwolfia Serpentina, który daje wyraźne efekty zwłaszcza w trakcie stosowania diety nisko węglowodanowej, ponieważ wtedy jest bardziej skuteczny w stymulowaniu uwalnianie NE nawet w stanie niewielkiej aktywności fizycznej i spoczynku, co prowadzi do przyspieszenia spoczynkowej przemiany materii i utraty tkanki tłuszczowej. Analyzed Supplements Target A2 wpływa na receptory alfa-2 (rozpuszczanie tkanki tłuszczowej (lipoliza), uwalniania wolnych kwasów tłuszczowych i ich spalanie (termogenezy) zostają przyspieszone. Rawolscine spala tłuszcz miejscowo, głównie z bioder, ud, pośladków i brzucha.
 

 

ANALYZED_SUPPLEMENTS_Target_A2_opinie.jp

Podsumowując Target A2 to spalacz zawierający najskuteczniejszą substancję która wykazuje działanie na uporczywą tkankę tłuszczową białą. Target A2 jest preparatem przeznaczonym dla osób dla których liczy się estetyka sylwetki oraz obniżenie tkanki tłuszczowej do najniższego poziomu. 
 
Rauwolfia Serpentina to roślina zawierająca cały szereg różnych alkaloidów. Działa skuteczniej od johimbiny czy fukoksantyny, jednak nie wpływa na pobudzenie całego układu nerwowego, dzięki czemu nie odczuwamy po niej pobudzenia jak po popularnych stymulantach typu kofeina.

 

źródło: www.BestBody.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Po trzech miesiącach stosowania tych samych spalaczy warto by zmienić z dwóch względów. Po pierwsze organizm z czasem adaptuje się do składników aktywnych i działają one słabiej (nie tylko w kwestii p

Cześć. Skończyłem własnie opakowanie Target A2, jestem zadowolony z wyniku, bo spadło 9kg. Teraz zgodnie z opisem robię sobie przerwę, potem chcę do niego wrócić. Chciałbym prosić o radę co mógłb

Szczerze polecam, spala i hamuje łaknienie, nie pobudza. Brałam z Stimerex Hardcore - polecam, choć połączenie daje uderzenia zimna. 

Copretti

Dokładnie, kofeina bezwodna nasila działanie niektórych składników i tak jest w przypadku alfa johimbiny, można także maksymalizować efekty łącząc Target A2 z takimi suplementami jak Cannibal Claw i San Liporedux, które wykazują efekt synergii względem siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja stosuje Target-A2 już od 3 tygodni w połączeniu z Liporeduxem i na pewno wracam do następnego opakowania. Rzeczywiście widać efekty z tygodnia na tydzień, właśnie na boczkach z którymi miałam duży problem. Teraz dorzucę do tego Satietrim na blokowanie apetytu i powinno być jeszcze lepiej, ale i tak uważam że pierwsze tygodnie wyszły super. Oceniam 10/10 i mogę śmiało polecić.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną dopiero pierwszy tydzień brania tych kapsułek i jak narazie wszystko idzie super. Pierwszych kilku porcji wogóle nie odczuwałem i myślałem że to jakaś lipa, nie doczytałem że powinno się stosować na pusty żoładek z dala od posiłków. A ja popijałem to sokiem po śniadaniu. Teraz działa całkiem inaczej, przyjemny wzrost energii bez nadmiernego pobudzenia, na wadze na razie tylko kilogram na dół, ale wygląd sporo lepszy widać też, że ta woda zeszła.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Środek stosuje dopiero drugi tydzień, ciężko póki co powiedzieć coś konstruktywnego ale zauwazylem dwie rzeczy. Jedna na plus, druga na minus. 

 

Na plus - może to moje wrażenie, ale hamowanie łaknienia, zwłaszcza na słodkie. 

 

Na minus - uczucie chłodu, jak już środek zaskoczy, przez cale cialo przechodzą mnie dreszcze, poczucie chłodu i ogolny dyskomfort z tym zwiazany. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja od poniedziałku zaczęłam pierwsze opakowanie A2 które łącze z Brawn Kamikaze. Szczerze mówiąc nie widzę na razie żadnej różnicy,wiem ze to krótko ale nie odczuwam za bardzo pobudzenia ani chłodu tak jak inni którzy pisali czy większej koncentracji na treningu... trochę mnie to martwi. Nie wiem też czy dobrze to przyjmuje. Widziałam opinie na YouTube ze a2 można brać na pusty żołądek ale trzeba czekać 3h po tym żeby zjeść śniadanie co jest dla mnie bezsensem. Albo zjeść śniadanie rano i po 3 godzinach wziąć a2 i po kolejnych 3 godzinach coś zjeść. Wybrałam druga opcje jako ze wole zjeść śniadanie. Ale teraz nie wiem czy dobrze to stosuje?tak samo jak nie wiem czy brać to razem z brawn kamikaze czy odczekać między jednym a drugim. Czy ktoś mógłby podać więcej informacji na temat stosowania a2 i ewentualnie kamikaze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margartika uczucie chłodu czy jego brak nie jest wyznacznikiem działania Targetu. O pobudzeniu raczej nie może być mowy, bo on nie pobudza (co np. dla mnie jest dużą zaletą). Wystarczy że zachowasz godzinny odstęp od posiłku i w zupełności wystarczy. W połączeniu z Kamikaze najlepiej stosować tak:

Codziennie 1 kap. Target A2 i 1 kap. Kamikaze po przebudzeniu (po godzinie śniadanie), 1 kap. Target A2 i 2 kap. Kamikaze 30 min. przed treningiem (zachowując odstęp od posiłku przed treningowego najlepiej 1,5h) lub między posiłkami w ciągu dnia i 1 kap. Target A2 przed snem (gdyby sen był płytki, to wtedy przerzuć tą porcję na czas przed śniadaniem, czyli 2 kap. Target A2 i 1 kap. Kamikaze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możesz kontynuować suplementacje Target A2 dłużej niż jedno opakowanie, generalnie tak długo jak widzisz pozytywne rezultaty w redukcji tłuszczu. Można go bez problemów łączyć z Liporeduxem, jest to popularne połączenie i sporo osób łączyło te dwa spalacze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłam Target i mam pytanie,ponieważ naczytałam się sporo o skutkach ubocznych johimbiny to czy Target też ma jakieś przeciwwskazania do stosowania ? Jakieś skutki uboczne oprócz uczucia chłodu? Stosowałam Thermo Speed Extrim i po zakończeniu stosowania serducho mi telepało,a po stosowaniu ClenBurexin zostało mi trochę tłuszczu na pośladkach,udach i brzuchu,którego nie mogę się pozbyć. Silniejszych spalaczy nie używałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne przeciwwskazania jakie producent Target A2 wymienia to ciąża, karmienie piersią (jak w przypadku wszystkich spalaczy) oraz reakcje alergiczne czy inny dyskomfort, gdyby się takie objawy pojawiły po zastosowaniu.

Uczucia chłodu osobiście po nim nie zaobserwowałem choć są niekiedy takie opinie. Natomiast spalanie uporczywego tłuszczu widocznie zauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie skończyłem drugie opakowanie Target A2.
Na pewno przyspiesza metabolizm, powiem bez owijania w bawełnę, że latam po tym do toalety po jakiejś godzinie od czasu przyjęcia porcji.

Dla mnie jego wielką wadą jest to, że zimą ciężko się go stosuje ze względu na to, że czuję po nim potworne zimno. Przy temp. +10C biegając bez rękawiczek mam odmarźnięte i czerwone ręce, biegając przy -10C w rękawicach narciarskich skostniałe palce (dodam, że nie jestem typem zmarźlucha, z resztą dla porówniania przy tej samej temp. pobiegłem bez wcześniejszej syplementacji i nie było problemu) latem, może to działać fajniej :-) Dodatkowo samopoczucie ogólnie mówiąc średnie, o ile na treningu nie przeszkadza mi to w ogóle, o tyle w pracy jestem rozkojarzony i często boli mnie głowa.
Dodam, że oprócz brzucha, pompek i hantli, tylko biegam, około 50km tygodniowo.

Mięśnie na brzuchu widać coraz bardziej, ale na ile to zasługa Targeta a2 a na ile moja, tego nie wiem.
Stosowałem też jedno opakowanie SAN liporedux w tym czasie.
Pewnie jeszcze zakupie na wiosne jedno opakowanie ;-)

 

EDIT.1 Wydaje mi się też, że ten środek hamuje nieco apetyt. Więc dla niektórych może to byc na +, ja akurat z tym problemów nie mam z resztą jem i tak za mało... ;/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem początkująca w tej dziedzinie i mam kilka pytań:

- jeśli nigdy nie stosowałam tego typu środków to czy mogę zastosować od razu np. Stimerex Hardcore i Target A2, czy lepiej Target A2 + Satietrim, czy może lepiej zacząć od jednego (np.  targetA2 lub Satietrim?) aby nie było zbyt dużego „kopa”;

- czy, jak napisałam poniżej, prowadząc nieregularną aktywność sportową to przyjmuję cały czas zalecaną dawkę np.1 kaps. 2 x dziennie (bez względu na to czy ćwiczę czy nie), czy dodaję kolejną tylko przed treningiem?

Dodam, że jestem po 40 i mam problem ze zrzuceniem ok. 6-7 kg po drugiej ciąży. Moja aktywność fizyczna jest teraz nieregularna tzn. czasami 2-3 razy w tygodniu a czasami nic (częste wyjazdy służbowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem początkująca w tej dziedzinie i mam kilka pytań:

- jeśli nigdy nie stosowałam tego typu środków to czy mogę zastosować od razu np. Stimerex Hardcore i Target A2, czy lepiej Target A2 + Satietrim, czy może lepiej zacząć od jednego (np.  targetA2 lub Satietrim?) aby nie było zbyt dużego „kopa”;

- czy, jak napisałam poniżej, prowadząc nieregularną aktywność sportową to przyjmuję cały czas zalecaną dawkę np.1 kaps. 2 x dziennie (bez względu na to czy ćwiczę czy nie), czy dodaję kolejną tylko przed treningiem?

Dodam, że jestem po 40 i mam problem ze zrzuceniem ok. 6-7 kg po drugiej ciąży. Moja aktywność fizyczna jest teraz nieregularna tzn. czasami 2-3 razy w tygodniu a czasami nic (częste wyjazdy służbowe)

 

Zawsze kiedy łączymy ze sobą dwa lub trzy środki działające na zupełnie innych szlakach metabolicznych efekt najczęściej jest dużo lepszy od jednego spalacza. Nie dotyczy to tylko zaawansowanych osób, ponieważ efekt tzw. kopa daje najczęściej jeden środek i to on jest odpowiedzialny za doraźne odczucia i skok energii. Łącząc go z takim który jest wolny od stymulantów nie odczujemy żadnego dodatkowego pobudzenia. Aktywność fizyczna wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, ale nawet jeśli jej nie mamy to porcja spalacza zawsze powinna być na tym samym poziomie, ponieważ wiele środków ma właściwości np. przyspieszające metabolizm i nasilające utlenianie trójglicerydów. Większość dobrych spalaczy działa przez cały czas, a nie tylko w okresie około treningowym.

 

Produkty które wymieniłaś są topowe na rynku i zbierają świetne opinie. Jeśli zależy Ci na maksymalnym spalaniu to Stimerex Hardcore + Target A2, natomiast Satietrim lepiej się sprawdzi w przypadku nadmiernego apetytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tutaj zupełnie nowa. Wczoraj dostałam opakowanie target a2. Ćwiczę 4 razy w tygodniu więc postanowiłam troszkę pomóc mojemu tłuszczykowi. Wczoraj wzięłam 1 tabl przed treningiem i 1 wieczorem. Miałam lekkie kołatanie serca i slinotok :) nie dałam rady zasnąć. Boli mnie dzisiaj głowa i mndli mnie. Na jedzenie nie mogę patrzeć. Czy to normalne? Mam to przetrwać?

Dzięki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest to normalne bo nikt takich problemów dotąd nie zgłaszał. Weź 1 kap. po śniadaniu i 1 kap. po obiedzie. Nie wieczorem. Jeśli problem się pojawi ponownie to należy odstawić bo możemy być uczuleni na dany składnik produktu (generalnie uczulonym można być na każdy składnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie na temat Target-A2 , przeczytałam wszystko co pisze i teraz tak, mam w domu jeszcze połowe opakowania Thermo Core czy mozna go połączyć z A2 plus do tego jeszcze Burn24 ? Niestety nie znam sie i bardzo prosze o pomoc licze na waszą wiedzę i doświadczenie :) w jakich dawkach jakich godzinach jak te środki połączyć żeby to miało sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz łączyć wszystkie te suplementy, żaden ze składników nie powtarza się w innym produkcie, a nawet taki zestaw ma właściwości synergistyczne.

 

BURN24 ma właściwości obniżające poziom cukru we krwi i jest zaawansowanym suplentem podnoszącym wrażliwość insulinową dlatego najlepiej jest stosować 2 kapsułki 3 razy dziennie na około 20-30 minut przed głównymi posiłkami. Thermocore najlepiej stosować 1 kapsułkę bezpośrednio po przebudzeniu oraz dwie kapsułki przed treningiem. Target A2 po jednej kapsułce do porcji thermocore, dodatkowo jedna kapsułka również przed snem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jezeli po nocnym wzięciu tabletki przed snem nagle nie mogę zasnąć do 4tej rano odpowiednie będzie wzięcie np podwójnej dawki po wstaniu? czy dawkować po 1nej tabletce 2 razy dziennie. Rano strimex plus target a2, po 6 h ten sam zastaw? Myślę jeszcze o dorzuceniu diuretic complex (jestem po ciazy i moze efekt bylby jeszcze lepszy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie miałem żadnych problemów z zasypianiem po targecie, ale jeśli tak masz to najlepiej:

w dzień treningowy 1 kap. po przebudzeniu i 2 kap. przed treningiem (jeśli trenujesz rano wtedy 2 kap. przed treningiem i 1 kap. 6-7h później między posiłkami).

W dzień wolny od treningu: 2 kap. rano i 1 kap. po południu między posiłkami.

 

A jeśli łączysz ze Stimerexem Hardcore, to może dodawaj 1 kap. Targeta to każdej porcji Stimerex Hardcore i powinno wystarczyć skoro jesteś wrażliwa na działanie tego spalacza.

 

Po ciąży jest rozregulowany układ hormonalny i zatrzymanej wody podskórnej jest sporo, ja bym (gdybym był kobiea oczywiscie ;-) ) brał diuretyk dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...