Skocz do zawartości

GAT Superburn + Leechek AD-3


owcash

Rekomendowana wypowiedź

Witam, pisałem już w innym wątku (ogólnym o spalaczach), ale temat chyba ''umarł''


jakiś czas temu otrzymałem zestaw supli (chyba z bestbody, ale nie pamiętam) - GAT JetFuel Superburn oraz Leechek AD-3.


 


Zjechałem z wagi 120 kg do aktualnej - ok. 96 kg, bez żadnych spalaczy, tylko dieta + bieganie. Jednak teraz postanowiłem te suple wziąć.


Dawkuję:


Leechek AD-3 2 kaps. przed snem


Superburn - najpierw wziąłem rano 1 kaps. (zero czucia), więc przed treningiem wziąłem 2 (nadal zero czucia). Kolejne dni biorę już 2x rano i 2x przed treningiem. Zastanawiam się nad 2x3.


 


Moje pytanie jest takie: czy powinienem czuć te suple? Generalnie kiedyś brałem taki mega słaby - Machine Man Burner i czułem lekką ciepłotę ciała. Czytałem też, że ludzie po superburnie czują super ciepło + potliwość, a przy leechek mają strasznie ciśnienie na pęcherz itd.


Ja jednak nic nie czuję, zero, żadnego ciepła, ani żadnej zwiększonej potliwości. Czy tak powinno być, czy lepiej zwiększyć dawkę superburn do 2x 3 kaps?


 


PS: Superburn mam w wersji US, tej większej puszce i mocniejszym składzie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, pisałem już w innym wątku (ogólnym o spalaczach), ale temat chyba ''umarł''

jakiś czas temu otrzymałem zestaw supli (chyba z bestbody, ale nie pamiętam) - GAT JetFuel Superburn oraz Leechek AD-3.

 

Zjechałem z wagi 120 kg do aktualnej - ok. 96 kg, bez żadnych spalaczy, tylko dieta + bieganie. Jednak teraz postanowiłem te suple wziąć.

Dawkuję:

Leechek AD-3 2 kaps. przed snem

Superburn - najpierw wziąłem rano 1 kaps. (zero czucia), więc przed treningiem wziąłem 2 (nadal zero czucia). Kolejne dni biorę już 2x rano i 2x przed treningiem. Zastanawiam się nad 2x3.

 

Moje pytanie jest takie: czy powinienem czuć te suple? Generalnie kiedyś brałem taki mega słaby - Machine Man Burner i czułem lekką ciepłotę ciała. Czytałem też, że ludzie po superburnie czują super ciepło + potliwość, a przy leechek mają strasznie ciśnienie na pęcherz itd.

Ja jednak nic nie czuję, zero, żadnego ciepła, ani żadnej zwiększonej potliwości. Czy tak powinno być, czy lepiej zwiększyć dawkę superburn do 2x 3 kaps?

 

PS: Superburn mam w wersji US, tej większej puszce i mocniejszym składzie.

 

Witaj,

 

Jeśli chodzi o ad-3 to nie koniecznie musisz odczuwać Jego działanie, nawet to że nie masz problemów z pęcherzem powinineś zaliczyć na duży plus. Czasami występują takie dolegliwości u niektórych osób ponieważ suplement ten ma właściwości usuwające zatrzymaną wodę podskórną. Jeżeli u Ciebie nie było jej nadmiaru to taki efekt po prostu nie wystąpił. Oczywiście nie oznacza to że ad-3 było zbędne w twoim przypadku ponieważ środek ten ma wiele innych, znacznie bardziej wartościowych właściwości. Należy pamiętać że Jego głównym zadaniem jest obniżenie poziomu estrogenu, oraz pośredni wpływ na wzrost testosteronu, przez co stwarza korzystniejsze środowisko hormonalne w okresie redukcji masy ciała.

 

Co do SuperBurna to większość osób odczuwa charakterystyczne grzanie, ze względu na dużą objętość składników o charakterze termogenicznym. Może się okazać że masz zwiększoną tolerancje na składniki z tej grupy. Z drugiej strony musisz pamiętać że to przede wszystkim spalacz, a nie energetyk. Pamiętaj o stosowaniu z dala od posiłków, tak aby składniki nie mieszały się z treścią pokarmową.

 

Dawkę możesz jak najbardziej zwiększyć do 3 kapsułek, aczkoliwek nie oznacza to że będziesz mocniej odczuwał działanie. Radziłbym Ci zwiększyć porcję przed treningową do 3kaps, natomiast pozostałe zostawić na poziomie 2 kapsułek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za informacje.

Co to znaczy ''z dala od posiłków'' - czy pół h przed śniadaniem wystarczy? 2 po obiedzie (ale pół h przed treningiem)?

 

Spróbowałem 3 kaps i powiem, że efekt był mega negatywny. Napady zimna, kołatanie serca, uczucie ciśnienia w głowie ;) Chyba lepiej zejść do tych 2 kaps i nie czuć, niż czuć AŻ takie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Superburn to mocny spalacz i 2 kap. na porcję w większości przypadków (zależne od masy ciała i wrażliwości na stymulanty) w zupełności wystarcza. Także w Twoim wypadku 2 kap. wydają się być najlepszą opcją. Jeśli chodzi o okres z dala od posiłków, to przed śniadaniem należy spożyć przynajmniej taki okres by kapsułki opuściły żołądek, czyli 15-20 minut w zupełności wystarczy. Natomiast przed treningiem, to warto jakieś 1-1,5h odstępu od posiłku przed treningowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...