Skocz do zawartości

hi tech stimerex hardcore opinie i działanie  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz suplement ?

    • Znakomity
      102
    • Dobry
      10
    • Przeciętny
      4
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Działanie diuretyczne
      7
    • Hamowanie łaknienia
      20
    • Redukcja tłuszczu
      95
    • Pobudzenie
      56


Rekomendowana wypowiedź

Jak dla mnie za mocny . Stanowczo nie polecam komuś z nawet lekkimi wrzodami żołądka . Sporo skutków ubocznych , ból żołądka, mocne mdłości , bezsenność w nocy nawet witamina C nie pomaga , problemy z oddawaniem moczu porównywalne z prostatą , zatwardzenia . Daje sporo enrgii , dużaaa wytrzymałość i potliwość lecz bardzo niszcze z czasem żołądek . 

Polacacie coś mniej szkodliwego a działającego na troche ogólnie ale głownie na brzuch , posiadam jeszcze Target A2 przy którym pozostane i sprawdze czy nie wystepuje jakieś skutki uboczne , jest coś jeszcze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Ja jestem już po całym opakowaniu więc coś tam mogę napisać, straciłem ok 5 cm w pasie i jakieś 5 kg masy ciała. Cały cykl trwał ok 1,5 miesiąca, zacząłem od jednej tabletki rano i jednej przed trenin

Dzień dobry,   jakiś czas temu przewertowałem ten temat, żeby wybrać coś dla siebie. Piszę, żeby podzielić się swoimi spostrzeżeniami po 3 dniu zażywania. W pierwszy dzień zjadłem jedną kapsułkę ran

Jako że pojadam tą nowość na polskim rynku już od prawie trzech tygodni to mogę co nieco powiedzieć na Jego temat. Moim poprzednim spalaczem był lipodrene z tej samej firmy, byłem z niego zadowolony d

Dodane grafiki

Przy wrzodach żołądka to wspomniana witamina C również może podrażniać śluzówkę żołądka. Natomiast tylko po jednym spalaczu tłuszczu na rynku słyszałem, że ktoś miał problemy z oddawaniem moczu (Beta Labs Red Vipers). Generalnie przy wrzodach żołądka kofeina również nie jest wskazana i myślę, że 90% składników ze spalaczy tłuszczu termogenicznych (nawet najpopularniejszy składnik tego typu produktów czyli bioperyna czy synefryna odpadają). Raczej celowałbym w spalacz lipotropowy. Oczywiście nie będzie po nim ani energii, ani poprawy wytrzymałości, ale też u osób z poważnymi dolegliwościami żołądkowymi nie będzie problemów. Sprawdź Burn24, jest na rynku od wielu lat i zbiera bardzo dobre opinie, a niewiele jest tego typu produktów o takich parametrach co działają, a nie są placebo jak l-karnityna czy zielona herbata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzody nie jest na bardzo zawansowanym etapie wiec kofeina podchodzi , stoswałem przedtreningówke KFD i nic sie nie działo . W poprzedniej kuracji używałem MAN SCORCH 168kaps i dosyć dobrze się czułem po tym lecz pod koniec suplementacji żołądek było czuć powoli , pewnie przez spożywanie na pusty żołądek . 

Burn 24 można łączyć z Target A2? Co do Stimerex , wystepuje uczucie braku cisnienia w pęcherzu co skutkuje nie oddaniem do końca moczu . 

Nie musi pobudzać ponieważ mam przedtreningówke , chodzi mi głownie o wycięcie brzucha i lekka docinka pozostałych elementów .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stimerex Hardcore ma mocne działanie diuretyczne (z tego co pamiętam jak parę lat temu stosowałem), często chodziłem do toalety oddawać mocz po prostu. To o czym piszesz związane jest z działaniem stymulantów u osób wrażliwych, stosując stymulanty czy np. mając bardzo ostry trening, krew odpływa z narządów wewnętrznych do mięśni, jeśli jednocześnie pojawi się w pęcherzu mocz (bo np. piliśmy dużo wody lub coś działa diuretycznie) to u osób wrażliwych może pojawić się taki efekt. Burn24 można łączyć z Targetem, generalnie z każdym jednym produktem za wyjątkiem innych, które obniżają poziom cukru we krwi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie który z nich będzie leszym rozwiązaniem , MAN SCORCH 168kaps czy Burn24?  Patrząc na skład Burn24 są tam same naturalne składniki , dają aż takie efekty czy tylko lekkie spalanie ? Mój trening 3 dni split + 25 min interwał na rowerze stacj. 2 dni x 50 min cardio na rowerze stacj. Głowny cel wycięcie brzucha i poprawa zarysu pozostałych partii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są produkty nieporównywalne zarówno ze względu jeśli chodzi o skład jak i charakterystykę działania. Na dobrą sprawę w Scorch'u jest dużo ekstraktów z cytrysów (synefryna, ewodiamina, itd.) które nie wpływają korzystnie na osoby mające wrzody żołądka. Ale skoro do tej porty tylko tego typu produkty stosowałeś (termogeniki) to ze spalacza lipotropowego możesz nie być zadowolony bo po nich nie czujemy bezposredniego działania po spożyciu, gdyż nie pobudzają. Moim zdaniem bardzo dobrą alternatywą dla Burn24 - jeśli rozważasz termogeniki to nie powinien być on również problemem - jest Cheetah Burn Stim Free, skład ma bardzo dobry i jeszcze nie słyszałem żeby ktoś na niego narzekał. Nie pobudza, a skład znacznie lepszy niż Scorch, jest to termogenik bez stymulantów, ze składników, które nie są wskazane w Twoim przypadku jest tylko kapsaicyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...