Skocz do zawartości

hi tech stimerex hardcore opinie i działanie  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz suplement ?

    • Znakomity
      102
    • Dobry
      10
    • Przeciętny
      4
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Działanie diuretyczne
      7
    • Hamowanie łaknienia
      20
    • Redukcja tłuszczu
      95
    • Pobudzenie
      56


Rekomendowana wypowiedź

cyklon04 to fakt na początku miałem jazdy lęki i spora potliwość oraz agresor się podnosił. Po 2 tygodniach brania efekt zanikł ale coś jest na rzeczy bo tabletka tabletce nierówna. 

Ok. spróbuję teraz Stimerex Hardcore + Target A-2.
dzięki za odp.
 
marcin1 aspiryna też jest mega niebezpieczna a można ją kupić w aptece bez recepty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Ja jestem już po całym opakowaniu więc coś tam mogę napisać, straciłem ok 5 cm w pasie i jakieś 5 kg masy ciała. Cały cykl trwał ok 1,5 miesiąca, zacząłem od jednej tabletki rano i jednej przed trenin

Dzień dobry,   jakiś czas temu przewertowałem ten temat, żeby wybrać coś dla siebie. Piszę, żeby podzielić się swoimi spostrzeżeniami po 3 dniu zażywania. W pierwszy dzień zjadłem jedną kapsułkę ran

Jako że pojadam tą nowość na polskim rynku już od prawie trzech tygodni to mogę co nieco powiedzieć na Jego temat. Moim poprzednim spalaczem był lipodrene z tej samej firmy, byłem z niego zadowolony d

Dodane grafiki

Marcin dokładnie, nie wprowadzaj ludzi w błąd,ekstrakt z bodziszka cuchnącego wystepujący naturalnie w przyrodzie, w nadmiarze wszystko może szkodzić. Z tego co słyszałem niestety Stimerex Hardcore ma od niedawna zmieniony okrojony już skład i działa słabiej niż wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, Pierwszy raz mam styczność ze spalaczami tłuszczu dlatego proszę o poradę. Mam 22 lata i chcę odbudować sylwetkę sprzed kontuzji, która nie pozwalała mi uprawiać sportu.Zastanawiam się nad dwoma spalaczami: iFORCE Dexaprine oraz HI-TECH PHARMACEUTICALS Stimerex Hardcore.

 

Interesujące mnie kwestie:

 

1) który spalacz straczny na dłużej Dexpirine(45 tab), Stimerex Hardcore(90 tab) przy treningu siłowym i bieganiu co drugi dzień(jaką dawkę stosować)?

2) który spalacz działa dłużej(energia) przy maksymalnym dawkowaniu Dexpirine(2 tab), Stimerex Hardcore(3 tab) oraz minimalnym  Dexpirine (1 tab) Stimerex Hardcore(2 tab). Chodzi o energię przy treningu siłowym ok godziny 17.

3) który spalacz (czy w ogóle ) powoduje nadmierną potliwość przy normalnym funkcjonowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przy pełnej dawce dziennej na dłużej wystarczy Stimerex ze względu na większą ilość kapsułek, poza tym możesz łatwiej regulować wielkość porcji. 2 kapsułki Stimerex mają więcej składników aktywnych niż 1 Dexaprine więc jest z pewnością bardziej opłacalnym środkiem. Co do dawkowania to klasycznie zaczynasz od minimalnej dawki przez pierwszych kilka dni, tak aby sprawdzić tolerancję. Jak wszystko będzie w porządku to możesz zastosować pełną dawkę.

 

2. Myślę że w kwestii energii oba ta spalacze całkowicie spełnią twoje oczekiwania, ponieważ są to na prawdę silne energetyki. Którykolwiek byś z nich nie wybrał będziesz zadowolony z efektów na treningu. Minimalnie dłużej pewnie podziała Dexaprine, ale to już różnice kosmetyczne, poza tym na czas treningu oba będą działać jak należy.

 

3. W tej kwestii raczej są zbliżone a potliwość występuje głównie na czas treningu, jest to uwarunkowane również tym że każdy organizm jest inny, jednak w ciągu dnia nie powinien wogóle występować taki problem. Przynajmniej w mojej opinii kiedy stosowałem Stimerexa było wszystko super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

chciałabym zrzucić 2-3 kg (ważę teraz 53, chciałabym ważyć 50), walczę z tymi ostatnimi kilogramami od roku i nic, zabija mnie podjadanie wieczorami. 3 razy w tygodniu chodzę na trening (ćwiczę głównie brzuch, uda, pośladki).

Nie wiem, czy w moim przypadku lepiej kupić Stimerex czy JetFuel Superburn. ( oba mają znakomite opinie)

Kiedyś brałam czarny Thermadex i byłam zadowolona oraz Green Stringer, ale  odstawiłam, bo za  mocno mnie pobudzał.

Co lepiej się sprawdzi? - chcę w miesiąc zgubić te 3 kilo tłuszczu i ograniczyć podjadanie wieczorami, ale też, żeby psyche mi nie siadła ;)

Proszę, doradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

 

Od 3 dni przyjmuję stimerex-es. Mam dwa pytania:

Czym on się różni od stimerex hardcore? Kupując powiedziano mi że jest to dokładnie to samo tylko simerex-es to tabletki, a stimerex hardcore to kapsułki. Czy to prawda?

 

Druga sprawa to działanie. Faktycznie bardzo pobudza i obniża zajebiście łaknienie, ale jak weszłam na bieżnie to w pewnym momencie dosłownie zabrakło mi siły. spociłam się strasznie, ale nie przebiegłam tyle ile chciałam. Miałam wrażenie że serce mi wypadnie:)

 

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!!!

 

Pozdrawiam serdecznie Marta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysia Stimerex Hardcore znacznie mocniej hamuje łaknienie w stosunku do Superburn'a. Ja bym jego działanie porównał do starej wersji Thermadex. Nie ma też przesadnej ilości johimbiny jak Green Stinger więc nie powinno być kłopotu z nadmiernym pobudzeniem jeśli Thermadex nie był za mocny. Możesz ewentualnie zastosować kombinację Superburn + Target-A2. Pierwszy z nich bardzo dobrze spala tłuszcz z całego ciała, a drugi spala uporczywy tłuszcz brzuszny i dodatkowo skutecznie hamuje łaknienie. Oba produkty się uzupełniają i razem moim zdaniem skuteczniej spalają tłuszcz niż jakikolwiek inny spalacz solo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martalinka

 

Nie wiem dlaczego ktoś Ci takich głupot na opowiadał skoro te dwa produkty poza zbliżoną nazwą nie mają ze sobą wiele wspólnego, a już na pewno nie mają takiego samego składu. Fakt, Stimerex-ES jest w tablektach, ale to bardzo kiepski spalacz, a jedyne co robi to tylko trzepie po głowie, że tak to określę, co jak widać zauważyłaś. Działanie spalające tłuszcz ma słabe, też się kiedyś naciąłem na tą lipną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy można łączyć strimex hardcore z NUTRACLIPSE Thermo Bombs czy to ma sens czi ich działa się pokrywają?

Jaki zestaw byłby lepszy.

Str hardcore + lean fx+ target a2

Czy

Str hardcore+ thermo Bombs + target A2.

Zależy mi na na szybkim spaleniu tłuszczu brzuch i biodra przy niedużej aktywności 2-3 razy w tygodniu ćwiczenia aerobowe i nieszczęsnym zamiłowaniu do słodyczy.

Zależy mi na jakimś fajnym zestawie. coś co zimie się szczególnie boczkami i brzuchem ale jednocześnie da energię na ćwiczenia i możliwość spalania tluczu w innych częściach ciała a dodatkowo przyspieszy metabolizm i przychamuje apetyt.

Bardzo proszę o pomoc w doborze odpowiednich składników.

Jestem tu nowa więc jeśli to nieodpowiedni wątek proszę o podpowiedź do jakiego ewentualnie się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są to całkowicie inne środki, owszem oba te produkty należą do tzw. spalaczy termogenicznych, natomiast skład mają całkowicie odmienny.

 

Stimerex na pewno jest zdecydowanie mocniej pobudzającym środkiem i bardziej pomaga kontrolować apetyt. Dobrze się sprawdza też u osób które mają dużą aktywność fizyczną. Super Burn natomiast to w pierwszej kolejności spalacz, działanie energetyzujące ma na sporo niższym poziomie niż Stimerex. Generalne jeśli ktoś szuka środka do połączenia z Targetem to każdy spełni swoją rolę. Przy wyborze kierowałbym się tym czy oczekujemy dużego wzrostu energii czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na forum ale potrzebuje porady :) madrej glowy. 

Mam 43 lata wzrost 175cm waga 90kg. Silownia okolo 3-4 razy w tygodniu,w miare dobra dieta. Okolo tygodnia temu zakupilem Stimerex Hardcor. Oprocz tego biore odzywke bialkowa.

 

Moj problem to brzuch jest bardzo wystajacy (okolo 107cm). Wyglada jakby byl napompowany. 

 

Moze ktos moglby mi doradzic jak rozlozyc trening aby szybciej zgubic brzuch. Moze powinienem Stimerex polaczyc jeszcze z czyms??? 

bede wdzieczny za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek

 

Jeśli jak sam napisałeś stosujesz odpowiednią dietę a twój brzuch dalej jest napompowany to może być to wina np. zbyt dużej ilości błonnika pokarmowego. Drugą opcją jest poprostu spora ilość zgromadzonej tkanki tłuszczowej i wody podskórnej. Stimerex jak najbardziej wpływa na poprawę wyglądu naszego ciała i jest bardzo dobrym spalaczem, jednak jeśli chcesz przyspieszyć efekt to możesz sięgnąć po środki odziaływujące typowo na tkankę tłuszczową brzuszną oraz wodę podskórną. Najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie Erase Fast z Alphaburn które oddziaływuje kompleksowo na te rejony. Oprócz tego ma szereg innych zalet.

W kwestii treningu to niestety nie da się go rozłożyć w taki sposób aby organizm szybciej gubił brzuch, natomiast warto poza siłownią dodać treningi tlenowe około 30- 40 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs

Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź. Wczoraj dodałem 45 min aerobów do mojego treningu. Na razie bedą to dwie sesje tygodniowo. Zerknę też na suple, które opisaleś. 
Przy okazji kolejne pytanie. Który trening siłowy? Split czy Full Body Workout?  Zależy mi na poprawie sylwetki a nie na byciu mutantem.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą opcją w okresie redukcji będzie Full Body ze względu na znacznie większe zużycie energii niż przy tradycyjnym splicie. Oczywiście aby miało to sens musi być wykonywany na odpowiednio wysokiej intensywności i z wykorzystaniem ćwiczeń złożonych z wolnymi ciężarami. Maszyny mogą być jedynie sporadycznym uzupełnieniem. Split to dobra opcja dla osób które chcą skupić się już na detalach i dopracowaniu szczegółów sylwetki. Można go śmiało zastosować na końcu redukcji, kiedy to poziom tkanki tłuszczowej będzie odpowiednio mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, wielkie dzięki.Czyli idę w dobra stronę.Ułożyłem sobie FBW. Jedno ćwiczenie na każdą grupę. Cztery serie po dwanaście powtórzeń. I tak przez piersze dwa tygodnie. Kolejne dwa osiem do dziesięciu powtórzeń a w dwóch ostatnich tygodniach po sześć powtórzeń. Oczywiście trening trzy razy w tygodniu.

Czy taki plan ma sens? Będę wdzięczny za wskazówki i rady, czy i co poprawić.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zupełnie zielony jeśli o stosowanie jakiejkolwiek chemii (dopalaczy/wspomagaczy/reduktorów), nigdy nie stosowałem żadnych proszków. Zainteresowałem się Stimerexem Hardcore, ze względu na pozytywne opinie na jego temat, a ja jestem po prostu za gruby. Mam 33 lata, 183 cm wzrostu i ważę 91 kg. Przytyłem w ciągu ostatnich 3 lat ponad 10 kg. Całe dotychczasowe życie ważyłem ok 78 kg. Chciałbym wrócić do takiej wagi w związku z tym zastanawiam nad kupnem Stimerexa. Problem w tym, ze nie jestem też bywalcem silowni. Jedyna moja forma aktywności fizycznej, to po pracy, czyli po godzinie 18 rower, rolki, pływanie, bieganie. Bardzo proszę bardziej doświadczonych kolegów z forum, o radę odnośnie czy Stimerex jest w stanie mi coś pomóc przy takim trybie życia? Będę brał tabsę z rana i szedł do pracy na 8 godzin a potem co drugi dzień rower/bieganie/plywanie.

 

Dzieki :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możesz spróbować, ponieważ to taki typ suplementu który działa niezależnie od aktywności fizycznej, a poza tym u Ciebie ona występuje. Siłownia to tylko jedna z możliwości, dlatego zupełnie nie rozumiem dlaczego większość ludzi kojarzy stosowania spalaczy tłuszczu właśnie z siłownią.

Sam Stimerex to dosyć mocny spalacz więc zacznij od 1 kapsułki dziennie i po kilku dniach dopiero dołóż drugą przed aktywnością fizyczną lub w godzinach popopłudniowych. Może być stosowany przez każdego kto nie posiada nadciśnienia ani żadnych innych problemów z układem sercowo naczyniowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie.

Chcę zacząć stosować ten srodek , i slyszałam ze działa dobrze w połączeniu z Targetem A2 oraz lecheek AD3

Dodam że : trenuje na siłowni przynajmniej 3 4 x w tyg. Pracuje jako kelnerka więc też się nabiegam , a chciała bym zgubić lekką reka 10 kg. Co polecacie?

Jesli te spalacze to jak je brac?

Jaka dawka ?

Przed posilkiem ?

Po?

W trakcie ?

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po ciazy zostalo mi 20kg, chcialabym zrzucuic to w miare szybko.  Cwicze codziennie po 30 minut na wiecej nie mam czasu niestety, dieta to zdrowe odzywianie i 5 posilkow dziennie. Nie widze jakos efektow, a jestem juz od miesiaca na takim trybie i chcialabym sie wspomoc czyms. Mysle o polaczeniue stimerixu z satietrim, mozna to bezpiecznie polaczyc? Jesli tak, to w jakich ilosciach dziennie powinnam brac? I druga spraw, cwicze na wieczor okolo godziny 20, wyczytalam ze po treningu powinno sie zjesc a nie przed jesli chce sie spalic tluszcz. I co najlepiej jesc? Bialko plus wegle? czy samo bialko? Bede wdzieczna za odpowiedzi :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpretatorka

 

Najważniejszą kwestią jest fakt, że ad-3 to suplement obniżający poziom estrogenów i w żadnym przypadku NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY U KOBIET dlatego jeśli chcesz zdecydować się na dołożenie do tego zestawu czegoś co usuwa wodę podskórną to zdecydowanie najlepszą opcją na rynku będzie Amix Diuretic Complex, który dodatkowo pomaga redukować celulit wodny. 

 

Co do spalaczy to Stimerex Hardcore oraz Target A-2 to środki z wysokiej półki i jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych oraz nie przeszkadza Ci stosunkowo mocne pobudzenie to śmiało możesz je stosować. Jedyne co można zasugerować to zamiast target a-2 lepiej wybrać Evolab Alphaburn, ponieważ ma dokładnie taką samą dawkę kluczowego składnika który jest w targercie a dodatkowo bardzo wartościową fukoksantynę, przez co jest skuteczniejszy i bardziej opłacalny, oczywiście jak najbardziej nadaje się do łączenia ze Stimerexem. 

 

 

Mandi87

 

Jeśli trening trwa tak jak napisałaś 30 minut to nie ma konieczności spożywania po nim węglowodanów, natomiast białko oraz pewną ilość zdrowych tłuszczy jak najbardziej warto dostarczyć przed pójściem spać. Satietrim i Stimerex osoby zdrowe i bez nadciśnienia jak najbardziej mogą bezpiecznie łączyć. Najczęściej stosujemy 3 x dziennie po 1 kapsułce Satietrimu do posiłków, natomiast Stimerex 1 kapsułkę rano, a drugą przed obiadem lub przed aktywnością fizyczną, Choć jeśli ćwiczysz późno to lepsza dla Ciebie będzie ta pierwsza opcja. Ewentualnie zamiast Stimerexu można sięgnąć po Spalacz Fenix Ground Zero który ma lepszy skład w kwestii bezpośredniego spalania tłuszczu, a nie pobudza aż tak mocno. I pamiętaj że wszelkie spalacze odpadają jeśli jesteś w okresie karmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam 163 cm wzrostu i ważę 67 kg, głównie tkanka tłuszczowa na brzuchu i ramionach... nie wiem jak się tego pozbyć, więc chciałabym spróbować wspomóc się spalaczami... myślę o stimerex hardcore + target A2 tak jak to tu polecacie... problemów zdrowotnych raczej nie mam..To dość duży wydatek, a nie wiem czy warto...

Dodam, że nigdy nie stosowałam żadnych spalaczy - raz w życiu brałam jakieś tabletki z zieloną kawą, ale efektów żadnych! 

Jeśli chodzi o dietę to żadnej nie stosuje... tzn żadnej takiej przepisowej...praca nie pozwala mi na regularne posiłki i zbyt dużo ruchu, nie jem jednak po 18, ograniczam słodycze, jednak jak wiadomo cukier to nie tylko słodycze...znajduje się w wielu produktach typu chleb itp

Proszę o poradę, czy wymieniony zestaw to dobre rozwiązanie przy nie chodzeniu na siłownie? da to jakiś efekt? chciałabym spaść z wagi chociaż 5 kg bo nie zależy mi na ciele modelki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...