Jump to content
bartek 93

Pytanie o Evolab Alphaburn

Rekomendowana wypowiedź

Pytanie o Evolab Alphaburn

Witam serdecznie...kupiłem tydzień temu wspomniany spalacz tłuszczu Evolab Alphaburn..dieta dość rygorystyczna.Dużo białka i tłuszczu z ograniczeniem węglowodanów..Stosuje Alphaburn od tygodnia i waga ani cm ani drgnely..Przy obecnej wadze 72 kg,ćwiczenia min 4 razy w tygodniu kalorie mam około 2200..Stosuje bcaa oraz ten spalacz..Czy może trzeba poczekać aż zacznie konkretnie działać ? Stosuje go dwa razy dziennie..w dni treningowe raz przed ćwiczeniami i raz przed snem..w dni NT raz na czczo przed śniadaniem i raz przed snem..Ale w tydzień żeby nic nie spadło..dziwne trochę..Proszę o odpowiedź..pozdrawiam

Tydzień nie jest jakimś długim okresem czasu, jednak jeśli waga stoi w miejscu to możesz spróbować obciąć kalorię o około 200-300 kcal i zobaczyć jak ciało zareaguje. Poza tym jeśli trenujesz siłowo duże znaczenie może mieć tutaj kwestia składu ciała. Przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej waga może pozostawać taka sama lub zmieniać się nieznacznie, natomiast cała sylwetka może iść do przodu. Skupiłbym się na wyznaczniku jakim jest lustro, a nie koniecznie waga, choć jak sam mówię tydzień to jeszcze dość krótki okres. Obetnij kcal i zobacz za około 10 dni. Poza tym najlepiej przerzuć porcję przed snem gdzieś między posiłkami.

Ok dziękuję serdecznie za informacje.. generalnie to jest mój drugi okres redukcji bo przy pierwszym spadło 4 kg i 11 cm w pasie także chyba ok..bez żadnych spalaczy itd..teraz kupielm ten spalacz i chciałbym go jak najefektywniej wykorzystać..będę próbował tak jak napisałeś..tylko byłem ulany fest także jeszcze z 10 cm by pasowało zrzucić..może się uda z tym spalaczem..Pozdrawiam

Czy ktoś bardzo proszę może mi pomóc? Od 3 dni zażywam alphaburn evolab i zauważyłam że jest mi bardzo zimno. czy to zbieg okoliczności czy alphaburn może dawać takie odczucie? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

7 godzin temu, aga_kolata napisał:

Czy ktoś bardzo proszę może mi pomóc? Od 3 dni zażywam alphaburn evolab i zauważyłam że jest mi bardzo zimno. czy to zbieg okoliczności czy alphaburn może dawać takie odczucie? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Zobacz drugi komentarz: 

Wygląda na to, że są osoby, które mogą odczuwać tego typu dyskomfort.

Wspólną cechą wszystkich spalaczy targetowych, od johimbiny, przez target-a2 po alphaburna jest to, że odczuwamy uczucie zimna/lekkich dreszczy na skórze, tyczy się to większości osób i to naturalne jak mrowienie po beta-alaninie.

22 godziny temu, aga_kolata napisał:

Patryk Rychter, jzs

BARDZO Wam dziekuje za odpowiedz :) Poza tym moge dodac ze odczuwam (poza zimnem) brak laknienia! Poki co polecam,a efektow jeszcze nie widac ale to dopiwro 5 dni ...

Aga,

Daj znać w sierpniu jakie są efekty. 🙂

Mogę Dec znać już po 2 tyg! 2 cm w talii i 4cm w biodrach!.  jestem w szoku! Ale chcę podkreślić że moim problemem akurat nie jest brzuch Tylko niestety uda z ud nic mi nie zjechało ale może z czasem.  Niemniej jednak efekt w obwodzie talii i bioder jest. 

Mam jednak pewien problem- po tygodniu zażywania zaczęłam odczuwać male klucie w sercu. myślałam że może to zbieg okoliczności wiec odstawiłam na jeden dzień. kłucie zniknęło. następnego dnia zażyłam znowu się pojawiło.  Ktoś może powiedzieć coś na ten temat?

To kłucie "w sercu" to nie kłucie w mięśniu sercowym tylko klatce, rauwolscyna zawarta w spalaczach targetowych powoduje, że zmienione jest miejscowo przewodnictwo nerwowe, wiąże się z tym uczucie zimna czy kłucie w mięśniach, czasami to klatka, czasami to inne partie ciała. Polecam solidną dawkę magnezu i potasu, będzie po problemie, jeśli chodzi o to kłucie.

• Like 1

Od 11.07 stosuje spalacz Pure Clinical Burn. Nie mam problemu z pobudzeniem, chociaż jak wezmę porcję po godzinie 20 to ciężko zasnąć, dlatego stosuję:

6:10 - 1 kap. PCB - zaraz po przebudzeniu 
6:30 - śniadanie
10, 14 - posiłek w pracy
+/- 16:45 - 1 kap. PCB
+/- 17 - obiad (ostatni posiłek)
21-22 - trening w domu

Do PCB planuję dorzucić EvoLab Alphaburn. Na początku 2 x 1kap. Stosować razem z PCB (po przebudzeniu oraz przed obiadem)?

Alphaburn możesz rozpocząć od 1 kap. do każdej porcji Pure Clinical Burn, chociaż większość osós stosuje pełną dawkę 3 kap. dziennie, można to stosować w dwóch porcjach, osobiście brałbym w dni treningowe 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem, a w dni wolne od treningu 2 kap. rano i 1 kap. po południu. Zacznij oczywiście od 1 kap. dwa razy dziennie. Niekórzy stosują trzecią porcję wieczorem, ale spotkałem się z 1-2 opiniami od osób wrażliwych, że utrudnia zasypianie.

• Like 1

Ja biorę PCB 2 kap. I jedną kapsulke alphaburn przed treningiem oraz 1 kap PCB i jedna alphaburn po południu..PCB wogole mnie nie pobudza..trochę wieksza potliwosc na treningu to jedyny efekt jak narazie..ze snem też nie mam problemu..chyba coś mocniejszego trzeba kupić..Synedrex niby klepie ostro 

• Like 1

W dniu 26.07.2019 o 10:08, -BOSSY- napisał:

To kłucie "w sercu" to nie kłucie w mięśniu sercowym tylko klatce, rauwolscyna zawarta w spalaczach targetowych powoduje, że zmienione jest miejscowo przewodnictwo nerwowe, wiąże się z tym uczucie zimna czy kłucie w mięśniach, czasami to klatka, czasami to inne partie ciała. Polecam solidną dawkę magnezu i potasu, będzie po problemie, jeśli chodzi o to kłucie.

Dziękuję bardzo za odpowiedz☺

Jzs

Tak, ustapilo. Uczucie chłodu już pod koniec 1.tygodnia, a kłucie pojawiło się w 2.tyg i ustalili po ok 7dniach.

Czy mogę przy okazji poprosić o polecenie- o ile taki istnieje- spalacze tłuszczu z okolic ud i pośladków? Czy istnieje takowy?🤔

Możesz przetestować SAN Liporedux, skład ma bardzo dobry i sporo kobiet na forum bardzo chwaliło ten środek. Akurat na takie obszary moim zdaniem spalacze w formie żelu jak najbardziej mają sens, nie tylko spalają tłuszcz, ale rozbijają cellulit i napinają skórę, przez co efekt końcowy jest na prawdę bardzo fajny.

• Like 1

14 godzin temu, Kazam napisał:

Możesz przetestować SAN Liporedux, skład ma bardzo dobry i sporo kobiet na forum bardzo chwaliło ten środek. Akurat na takie obszary moim zdaniem spalacze w formie żelu jak najbardziej mają sens, nie tylko spalają tłuszcz, ale rozbijają cellulit i napinają skórę, przez co efekt końcowy jest na prawdę bardzo fajny.

Ooo Kazam, dzięki! Bardzo cenię sobie Twoja opinie -sporo czytałam Twoich wypowiedzi☺

Szanowni Koledzy,

Czy to możliwe że alphaburn działa na tarczyce? Ja mam usuniętą i jestem na hormonach regulujących pracę tarczycy fakt że wyniki wahają się bardzo często ale po dwóch tygodniach stosowania alphaburn odnotowałem skok w wyniku TSH. Może to być Zbieg okoliczności ale wolę się upewnić bo czytałam że niektóre z tych spala czy działają właśnie na tarczycę czy też poprzez tarczycę.  ktoś coś wie na ten temat?

Alphaburn, a raczej składniki w nim zawarte są obojętne dla pracy tarczycy. Chyba, że ktoś ma chorobę Hashimoto, to według badań, nawet ekstrakt z zielonej herbaty może wpływać na markery. Na pracę tarczycy mają wpływ tzw. boostery metabolizmu, żaden spalacz targetowy nie ma składników działających w tym kierunku.