Skocz do zawartości

Testosteron


mark442

Rekomendowana wypowiedź

Testosteron

Z racji tej, że mój testosteron nie jest zbyt wysoki a mam już swoje lata (niemal 44), pomyślałem o sztucznym zwiększeniu jego poziomu zastrzykami. Zakładając, że to będzie testosteron prolongatum, to pytanie jest takie - ile i jak często go brać aby nie przekraczać normy a przynajmniej nie za bardzo? Jak długo mogę go w takim razie brać i jaki odblok później zastosować? Dostęp mam dosłownie do wszystkiego. Jutro będę też sprawdzał poziom prolaktyny, bo coś mi się wydaje, że za wysoka jest ;) W takim wypadku iść do lekarza rodzinnego aby coś wypisał? Mam takiego, co wypisze mi wszystko, pytanie tylko co? Do speca od hormonów u mnie kolejka na 6-8 miesięcy więc odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz stosować testosteron bardziej w celach witalnych i prozdrowotynych niż typowo dopingujących to moim zdaniem warto skonsultować te kwestie z endokrynologiem, chociażby pójściem na prywatną wizytę. Poza tym jeśli już chcesz brać się na teścia to moim zdaniem mniejsze dawki niż 250 mg tygodniowo są bez sensu, bo nie odczujesz praktycznie żadnych większych korzyści, a odblok i tak trzeba będzie przeprowadzić. Jeśli czujesz że produkcja u Ciebie nie jest taka jakbyś oczekiwał to warto planować sobie dłuższe cykle, aby nie odczuwać zbyt często tzw. dołu hormonalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...