Skocz do zawartości

Dodanie suplementacji do redukcji


kalu

Rekomendowana wypowiedź

Dodanie suplementacji do redukcji

Witam na początku stycznia zacząłem ćwiczyc redukcyjnie.W dniu dzisiejszym waga wynosi około -15kg. (Jest 108).Od samego początku brałem HMB 1250 w ilosci 3 kapsułek w dzień treningowy i 2 w nietreningowy. Bilans w tygodniu to 4 ĆW/3 NĆW.Obecnie podniosłem tę dawkę do 4 kapsulek w trenigowy i 3 w nietreningowy oraz dołozyłem kreatyne i teraz nasuwa się pytanie jak ją stosować?Zacząłem jakies 2 dni temu i biore po 6 (2x3) dziennie, kontynuowac branie w takich ilosciach codziennie, czy coś zmienic? Oraz planowalem kupić jakąś przedtreningowke z kofeina, jakies porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMB jeśli skończysz opakowanie to więcej nie kupuj, ma to potwierdzony brak działania przez większość badań i jedyna korzyść z tego suplementu to obecność leucyny w niewielkiej dawce, jednym słowem szkoda kasy.

Co do kreatyny najlepiej bierz cyklicznie jeśli dopiero zaczynasz treningi. Stosuj codziennie 10 gram przez okres około 8 tygodni, zobacz ile masz w kapsułce i sobie przelicz. Optymalnie 5 g przed i 5 g po treningu, w dni wolne 5 g 2 razy dziennie o dowolnej porze.

Co do przed treningówek to jest tego sporo na rynku, ja sobie bardzo chwalę Sparta Kraken której używałem ostatnio, pobudza bardzo dobrze i fajnie poprawia ubicie mięśni na treningu. Na plus brak zjazdu po treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma suplementu który może przekształcać tłuszcz w mięśnie bo to dwie całkowicie inne tkanki pod względem biologicznym. Możliwa jest jednak redukcja tkanki tłuszczowej i jednoczesna rozbudowa masy mięśniowej, szczególnie u osób z niewielkim stażem. Bardzo dobrą opcją są wtedy spalacze tłuszczu zawierające Pradaoxine która nasila uwalnianie najbardziej uporczywej tkanki białej i umożliwia jej szybką redukcję jak np. ANS Thermo Craze, który z pewnością bardzo dobrze działa w tym kierunku. Dodatkowo jeśli realnie szukasz czegoś co wspomoże rozwój masy mięśniowej i ma potwierdzone działanie anaboliczne to poza kreatyną, ciekawym związkiem jest Ursolic Acid np. od Haya Labs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...