Skocz do zawartości

dynamic thermocore


Rekomendowana wypowiedź

Witam

Chcialabym zapytać o spalacz dynamic thermocore czy jest on jest w miare bezpieczny dla kobiet i czy jest skuteczny. Zamierzam go kupić ogólnie trzymam diete (wysokobialkową) i troche sie ruszam. Nie jest to mój pierwszy spalacz, napiszcie opinie czy jest skuteczny i czy dla kobiet tez moze być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, stosowałam pod koniec zeszłego roku ten spalacz i w mojej opinie ma super działanie, na wadze spadło mi w miesiąc 3 kg, ale nie miałam sporo do zrzucenia. Z tego co mi wiadomo to nie ma tam żadnych składników hormonalnych ani innych, które byłyby przeciwwskazaniem do stosowania przez kobiety. Jeśli szukasz dobrego spalacza to będziesz zadowolona, jeśli natomiast szukasz czegoś co bardzo mocno pobudza to są mocniejsze środki na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermocore jak już wspomniano wyżej nie zawiera żadnych srodków antyestrogennych, progestogennych, ani innych hormonalnych, może być z powodzeniem stosowany przez obie płci jeśli nie ma przeciwskazań takich jak problemy z układem krążenia, sercowo-naczyniowym, czy problemów neurologicznych.

Ma bardzo dobre działanie termogeniczne, wiec spisuje się dobrze także przy sporym otłuszczeniu organizmu.

 

Jeśli zależy nam w szczególności na spalaniu tłuszcz trzewnego czy białego można połaczyć Thermocore z suplementem przyspieszającym metabolizm spoczynowy i spalający w szczególności taki uporczywy tłuszcz - Athletix Lean FX.

 

Opinie o Dynamic Thermocore są m.in. w tych tematach:

http://forum-sportowe.pl/topic/173-dynamic-formulas-thermocore/

http://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-t%C5%82uszczu-ranking/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...