Skocz do zawartości

Nadczynność Tarczycy a Spalacz Tłuszczu


kamcio100

Rekomendowana wypowiedź

Nadczynność Tarczycy a Spalacz Tłuszczu

Witajcie. 

  • wiek - 26 lat
  • waga  - 103Kg
  • wzrost - 179cm 
  • liczba posiłków - Tutaj różnie 3-4 dziennie, cały czas walczę z dietą aby prawidłowo się jej trzymać. 
  • pora aktywności fizycznej - po godz. 17 
  • inne stosowane suplementy - Brak 
  • stosowane dotychczas spalacze tłuszczu - Nie stosowałem 
  • przeciwwskazania zdrowotne - Nadczynność tarczycy

po takim wstępie, teraz coś o mnie. Postanowiłem w końcu wziąć się za siebie, bo cały czas walczę z samym sobą odnośnie poprawy swojego wyglądu i kondycji. Trafiłem tutaj ponieważ chciałem kupić : REDOX HARDCORE lub REDOX EXTREME ale dobrze się stało, że znalazłem to forum i mój ,,szybki" zakup to rozwiało.. Następnie przeszedłem na dział suplementów i zobaczyłem ranking spalaczy i tak poczytałem go, i mam kilka przemyśleń co mógłbym kupić, dlatego też teraz to piszę, i proszę was o pomoc. 

Mam plan treningowy i zaczynam już nim ćwiczyć, z dietą cały czas walczę ale to tylko kwestia przełamania, ogólnie bardzo mocno się pocę a najbardziej na twarzy, byle jaki wysiłek, nie wiem, przejście z samochodu do pracy, lub do domu to jest już u mnie nadpotliwość taka jakiej by się nie powstydził nie jeden spalacz, dlatego też mniemam że mam nadczynność tarczycy (moja mama też to ma i u niej to jest wybadane) ja jeszcze się nie badałem jednak po objawach jakie za sobą ta dolegliwość niesie mniemam że też to mam, i nie pomagają tutaj żadne suplementy typu PerspiBlock itd bo to raczej na pewno tak czy siak nie działa. 

Ale do rzeczy, przeglądając owy dział o którym wspominałem ,,wybrałem" dla siebie takie dwa spalacze (kupię narazie tylko jeden) i chciałem zasięgnąć waszej opinii czy to będzie dobry wybór tego lub tego ?

1. SPARTA NUTRITION HYDRA SHRED 270G

lub 

2. HI-TECH PHARMACEUTICALS HYDROXYELITE 90 KAP

Ceny są kosmiczne, jednak jeżeli to ma pomóc mi w walce z moim brzuchem (bo tutaj tak najbardziej o niego się rozchodzi i o ,,boczki") to kupię jeden z preparatów, no chyba że polecicie mi coś innego, nie chcę też za bardzo czegoś pobudzającego, ogólnie moja praca to 8-16 ,  praca siedząca przed komputerem. 

Jeżeli coś pominąłem proszę o info, oraz bardzo proszę o pomoc, będe bardzo wdzięczny ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch spalaczy nieco lepszą opcją w Twoim przypadku będzie Hydra Shred. Nie nasila termogenezy w takim stopniu jak hydroxyelite i w przypadku odczuwania zbyt dużego pobudzenia łatwiej jest ustalić dla siebie odpowiednią dawkę (nie trzeba bawić się w rozdzielanie kapsułek). Nie ma on w swoim składzie typowych boosterów metabolizmu, ani nie dostarcza prekursorów tarczycy więc nie ma przeciwwskazań przy Twoich dolegliwościach. Cenowo też wypada nieco ekonomiczniej, a sama objętość składników aktywnych jest spora. Moim zdaniem to obecnie jeden z najlepszych splalaczy tłuszczu w formie proszku, masz jeszcze Alphamine z PES, uznany produkt. Z tym, że niestety obecna wersja już jest nieco słabsza od poprzedniej i poszedłbym w stronę Hydra Shreda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...