Skocz do zawartości

Ans thermo craze


Rekomendowana wypowiedź

Ans thermo craze

Witam. Jakis czas temu bralam spalacze tluszczu, zaprzestalam na Ground Zero bo byl jednak dla mnie za mocny. Zainteresowalam sie teraz ans i mam pytanie czy tak samo pobudza jak ground? po nim bylam za bardzo pobudzona dochodzilo trzesienie rak ogolne zle sie po nim czulam. Chcialabym kupic ans ale troche sie obawiam po moich przygodach z ground. Brałam tez target po nim czulam sie swietnie, ale przestalo na mnie dzialac. I jeszcze mam dodatkowe pytanie, czy jezeli biore tabletki hormonalne( nie antykoncepcyjne) to czy moge stosowac spalcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po redukcji na ANS, był to pierwszy spalacz który zrobił na mnie na prawdę  wrażenie, czułem chłód po stosowaniu- zapewne to skutek Alpha Yohimbiny i dobre pobudzenie , zbyt mocne tylko raz kiedy wziąłem dwie tabletki , nie stosowałem Fenixa lecz ANS ma sporo  tych samych składników  plus właśnie Alpha Yohimbine, ANS nie ma natomiast Synefryny i jej odmian  jak Fenix, pytanie  pierwsze czy nie masz żadnych problemów z ciśnieniem , sercem układem nerwowym,? drugie czy Fenixa stosowałaś na czczo ? czy z posiłkiem tez za bardzo pobudzał ? Ogólnie pierwsze kapsułki dla sprawdzenia tolerancji powinno się brać z posiłkiem i dopiero jak jest wszystko oki to na pusty żołądek, jeżeli chodzi o objętość środków pobudzających to ANS jest z pewnością ciut niżej , więc nie mając problemów zdrowotnych można się pokusić , na duży plus - wspomniana już Alpha Yohimbina, co do tabletek hormonalnych ? z tego co wiem żaden z nich nie koliduje , jednak niech ktos bardziej doświadczony się wypowie na forum, PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że ANS byłby dobrym środkiem, tak czy inaczej decyzję trzeba samej podjąć, należy też pamiętać że czasem jeden składnik może powodować złą tolerancje jeżeli natomiast po lekkim jedzeniu już nie czułaś nadmiernego pobudzenia to raczej nie była to kwestia składnika lecz zbyt mocnego działania i dlatego ANS w mojej opinii może się tutaj lepiej sprawdzić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przepraszam, że odnawiam temat po roku, ale mam te tabletki i: 

Czy to jest serio dobry suplement czy jakieś dziadostwo niewiadomego pochodzenia? Bo nie mogę znaleźć zbyt wielu opini o tym, a na pojemniczku nie ma nawet info o miejscu produkcji... 

Próbowałam brać, ale strasznie ma nieprzyjemny zapach po otwarciu, w środku kapsułki taki brązowawy glutek konsystencji plasteliny. I było mi po tym niedobrze. 

Tak ma być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fatburner napisał:

Przepraszam, że odnawiam temat po roku, ale mam te tabletki i: 

Czy to jest serio dobry suplement czy jakieś dziadostwo niewiadomego pochodzenia? Bo nie mogę znaleźć zbyt wielu opini o tym, a na pojemniczku nie ma nawet info o miejscu produkcji... 

Próbowałam brać, ale strasznie ma nieprzyjemny zapach po otwarciu, w środku kapsułki taki brązowawy glutek konsystencji plasteliny. I było mi po tym niedobrze. 

Tak ma być? 

ANS Thermo Craze (oryginał) to dobry spalacz tłuszczu, ale (nie jest już produkowany!) może zakupiłeś podróbkę z serwisu Allegro. W środku ma być proszek. Dostałaś rachunek razem z produktem? Towar był wysłany z USA jak podawał sprzedawca? Jeśli nie to skąd?

 p.s.

W dniu 23.06.2021 o 19:34, Milan89 napisał:

A ja chciałem przestrzec przed kupowaniem Thermo Craze od tzw. firm krzaków na Allegro, mam tu na myśli "sklep" ForeverStrong_pl. Zresztą poczytajcie opinie innych i się nie nadziejcie jak ja

https://www.opineo.pl/opinia/14657647

https://www.ceneo.pl/sklepy/foreverstrong.pl-s33971;030f3#scroll=first-review&tab=reviews

p.s. producent ANS już nie istnieje, strona jego również, kapsułki po zważeniu mają inną gramaturę niż na (krzywej) etykiecie, niewiadome pochodzenie towaru

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...