Skocz do zawartości

trening słabe rezultaty


soixante

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Ćwiczyłem 9 lat sport ogólnorozwojowy pompki, przysiady, brzuszki, drążek, kettlebell, rower, skakanka itp. Teraz miałem przerwę 5 lat. Miesiąc temu wróciłem do treningów. Z początku rower. Na początku przejeżdżałem 30 km dziennie przez kilka dni. Teraz ledwo mogę przejechać 20km po 20 dniach jeżdżenia. Jak zrobię dzień przerwy to jestem słabszy niż jak jeżdżę ciągiem te 4 dni. 2 dni ledwo daję radę przejechać te 20 km po jednym dniu przerwy. Tak samo jest z innymi ćwiczeniami. Zacząłem robić brzuszki. Już robię kilka dni. Na początku weszło bardzo dobrze. Nie miałem zakwasów dopiero 3 dnia złapały mnie zakwasy. I tak samo jak z rowerem. Jestem coraz słabszy. Robię też pompki. Ale zaczynałem od 20 i codziennie dodawałem po 2 więcej. Teraz zacząłem robić program 100 pompek. Na razie nie odczuwam spadków jak w przypadku roweru czy brzuszków. Dlaczego tak się dzieje? Odżywiam się dobrze. Dużo protein jem. Ogólnie mam pojęcie o trenowaniu bo przez te 9 lat na samej diecie i samych tych ćwiczeniach które opisałem wyżej zrobiłem niezłą budowę i chciałbym do niej wrócić. Ale coś jest nie tak. Zamiast być silniejszy i wytrzymalszy to ja idę w dół. Macie jakieś pomysł co jest grane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...