Skocz do zawartości

Połączenie Massacr3 i Ep1logue z Olympus Labs


Rekomendowana wypowiedź

Połączenie Massacr3 i Ep1logue z Olympus Labs

KAZAM - dziękuję za ta wskazówkę i będę wdzięczny za jeszcze jakieś spostrzeżenia

Ruszam od pierwszego , cel zwiększenie masy mięśniowej bez otłuszczenia, trochę od tyłka strony podszedłem gdyż  najpierw zrobiłem w końcu( i znowu rzeźbę) a teraz... ha jest wyzwanie, Laxogenina sama w sobie ma  zwiększać apetyt ale skoro ma powodować wzrost mięśni to też tak musi być, inna sprawa jak będę spisywał się z odżywianiem, dokupiłem jeszcze białko  i do każdego posiłku zamierzam dorzucać po  dwie porcje - 70 g  (53g białka), co daje 267 kcal, )samych węglowodanów tez podaż chcę zwiększyć o ok 15 %, głównie kasza jęczmienna z warzywami, ryż brązowy, czerwona i czarna fasola . Jeżeli ma ktoś doświadczenie podobne lub też oczywiście wiedzę , najlepiej jedno i drugie 🙂 to chętnie poczytam jeszcze, 

Pytania: Czy w celu wyeliminowania odkładania się tłuszczu  stosować spalacz ? Mam ANS Thermo Craze , Może sama Yoha żeby na brzuszku się nie odkładało lub może wystarczy Booster metabolizmu ? mam jeszcze Cannibal Claw ale mogę dokupić inny .Z pewnością nie da się idealnie wycelować ale jestem otwarty .

 

 

5a-hydroksy Laxogenin

Epicatechin

UroBolin

VASO-6

http://m.polish.nutritionsteroids.com/quality-9213425d-powerful-plant-based-hormone-5a-hydroxy-laxogenin-for-muscle-building-with-good-effect

 5A-Hydroksy Laxogenin Opis :

5a-hydroksy-laksogenina jest sapinogenem steroidowym, chociaż jest to zagadką, o ile nie jest to pożądany laksinogen, ponieważ nie ma dostępnego dla niej standardu laboratoryjnego, ani też nie wymieniono go w bibliotece GCMS.

Oświadczenia marketingowe dotyczące tego związku mówią, że jest to jedyny produkt, jaki kiedykolwiek został zaprojektowany, aby zwiększyć masę i siłę bez wpływu steroidowego i że nie ma pozytywnego wyniku dla sterydów.

Testy wykazały, że synteza białka wzrosła o ponad 200%, co jest kluczem do wzrostu masy mięśniowej i przyspieszonej naprawy.

W testach 5a-hydroksyaksaina ma zbilansowaną odpowiedź kortyzolu, która jest głównym kamieniem węgielnym dla zdrowego powrotu do zdrowia i redukcji wyniszczenia mięśni.

Wykazano również, że balansuje kortyzol na dietach o obniżonej kaloryczności, pomaga kontrolować glukozę i zwiększa funkcję tarczycy.

Ponadto Laxogenin ma rzeczywiście dość głębokie działanie przeciwzapalne. Oprócz tego, że można go syntetyzować z diosgeniny, jest on składnikiem smilax sieboldii.

Oto niektóre z zalet 5a Hydroksy Laxogenin:

 5a ma takie same działanie jak Anavar, ale nie daje żadnych skutków ubocznych toksyczności dla wątroby, a także nie daje pozytywnego wyniku leczenia steroidowego.

Według kilku sportowców, Laxogenin zwiększył swoją siłę w ciągu 3-5 dni i zaobserwowali wzrost masy mięśniowej w ciągu 3-4 tygodni.

5a Hydroksy wykazał również pozytywne wyniki w równoważeniu odpowiedzi kortyzolu i zwiększaniu funkcji tarczycy.

5a Hydroksyl pomaga w kontrolowaniu poziomu glukozy w organizmie.

5a hydroksy ma działanie przeciwzapalne.

W testach, 5a Hydroxy wykazał 200% wzrost syntezy białka.

5a hydroksy nie daje żadnych skutków ubocznych i jest bezpieczny w użyciu, ponieważ nie wywiera również toksycznego działania na wątrobę i organizm. Jednak nadal najlepiej jest go stosować z dyscypliną, stosując zalecaną dawkę, która wynosi 50-100 mg na dobę.

5a Hydroksy Laksogenina jest uważana za jedyny związek syntetyzowany w celu zwiększenia masy i siły mięśni bez żadnych efektów ubocznych ze strony steroidów i nie daje pozytywnych wyników sterydom.

 Jak działa 5A-Hydroksy Laxogenin

Laksogenina jest hormonem roślinnym, który został wyizolowany syntetycznie z kłączy Smilax Sieboldii.

Jak widać w tym badaniu opublikowanym w Journal of Phytochemistry, Laxogenin został z sukcesem wyizolowany publicznie w 1992 roku. Można również zobaczyć te same pozytywne wyniki z tego badania, opublikowane w Journal of the Brazilian Chemical Society.

Pochodzący z Chin i Japonii Smilax Sieboldii jest nazywany wiecznie zielonym pnączem, który rośnie do średniej wysokości siedmiu stóp.

Ponieważ Laxogenin jest izolowany ze źródła rośliny, jest uważany za sapogeninę steroidową.

Co ważniejsze, Laxogenin należy do grupy o nazwie Brassinosteroids.

Brassinosteroidy, zwane również BR, tworzą grupę 40 różnych steroidów, które są syntetyzowane wyłącznie z roślin.

W samych roślinach te steroidy pobudzają wzrost i witalność.

Podczas gdy badania dotyczące Brassinosteroids są ograniczone, ta klasa steroidów roślinnych wykazuje doskonałą obietnicę dla potencjału budowania mięśni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że chcesz do każdego posiłku dodać 53g białka dodatkowo? Mógłbyś podać ile będzie go dziennie, może tak będzie łatwiej sprawdzić czy OK.
Z tym odkładaniem się tłuszczu na brzuchu w okresie masy to 50% stanowi genetyka, a 50% metabolizm. Jeśli będziesz zwiększał kalorie stopniowo, efekty może nie będą aż tak szybko widoczne, ale na pewno będzie mniejsze ryzyko otłuszczenia.

Połączenie supli super! Też mnie interesuje efekty :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz normalnie spożywam ok 1,8 g  przy wadze 72 kg co daje jakieś 130 gramów, tyle z jedzenia przygotowanego przeze mnie , mięso , jaja, ser, ryż , fasola, dokupiłem odżywki Whey Protein i myślałem o dodaniu dwóch miarek  około posiłkowo, co daje ok 53 gramy (3 razy na dzień) , wiem że to wychodzi więcej niż z przygotowywanych posiłków ale gdybam że lepiej mi podnieść spożycie białka niż węgli bo organizm lepiej go przemieli , no kurczę lato się zbliża he he , co do samego tłuszczu to najwięcej zdecydowanie odkłada mi sie na brzuchu i boczkach, nie mam ogólnej tendencji do tycia ale brzuch tak  🙂 , mimo iż na co dzień z reguły dużo się ruszam, to żeby spalic wszystko z brzucha potrzebuję spalacza i dodatkowo min 4 treningów  w tygodniu przez dobre 3 miechy😱

 

Będę wdzięczny za wszystkie wskazówki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generale nie wliczaj białka z ryżu czy fasoli. Co prawda są teorie, wedle której aminokwasy ograniczające ze źródeł niepełnowartościowych mogą się kompensować z aminokwasami z innych produktów, ale w sportach sylwetkowych nikt tej teorii nie uwzględnia. Nadmiar białka (powyżej 2,5g/kg mc.) nie będzie skutkował szybszym przyrostem masy (chyba, że stosujemy farmakologię, gdzie poziom testosteronu zwiększa się kilkunastokrotnie, a będzie powodował konwersję białka do glukozy i zakwaszenie organizmu. Dodaj tyle białka z odżywki by uzyskać 2-2,5g białka na kilogram masy ciała, nie więcej.

Zwiększ tłuszcze w diecie (bez nich nic testosteronu Ci nie podniesie, nawet najlepsze środki) do ilości ~1g/kg mc., reszte uzupełnij z węgli. Trzymam kciuki !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

General, spróbuj wejść na dodatni bilans kcal i stopniowo dodawaj, kiedy waga/wygląd stanie. Co do uniknięcia otłuszczania - polecam robić cardio na masie po 20-30 min 3-4/week. U mnie to zdało rezultat, a zawsze popełniałem ten błąd i dużo tłuszczu zyskiwałem. Do tego możesz więcej zjeść i masz lepsza przyswajalność makroskładników. Oczywiście robiąc cardio dalej byłem na nadwyżce, a nie miałem wiecznie wydętego brzucha :) Powodzenia, daj znać, jak efekty :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kurczę cały czas wychodzi gdzieś moje jeszcze niedouczenie ale jak to mówią nie od razu Rzym zbudowali, KAZAM -BARDZO DZIĘKUJĘ za skonkretyzowanie tematu i proszę dopisz jeszcze odnośnie stosowania, wiem już jak poprzednio pisałeś że 1+1, tylko Ep1logue zalecają stosować przed treningiem  lub na pusty żołądek , a Massacr3 powinienem raczej z posiłkiem, jak się na to zapatrujesz? wrzucać obydwa ze śniadaniem i potem obiadem , czy razem na czczo, a potem przed obiadem czy kolacją ? czy jeszcze inaczej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano pierwsza porcja !!! , pomierzyłem obwody i za dwa tygodnie , a potem za miesiąc zdam relację czy coś , a jeżeli tak to w jakim stopniu ruszyło, nie jestem wcale mięśniakiem , choć fajnie się teraz wyrzeźbiłem, jednak jak już kiedyś wspomniałem chcę trochę przybrać zanim moje mięśnie ,,pójdą " na emeryturę 🤣, do celu idę ze zwiększoną podażą białka - 2,1g na kg, 15 % więcej tłuszczu i 15 % węgli - oczywiście złożonych, waga 72,4 w slipach🤣 po porannej toalecie 🤣, zobaczym jak będzie. Jeżeli ktoś ma jakieś spostrzeżenia co do tego połączenia, podaży kalorii etc, to zapraszam do komentarzy, trzymam palec na pulsie i do dzieła !!!💪

20190601_094524.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2019 o 10:13, petesampras napisał:

Kazam oczywiście zna się lepiej, ale imo Massacr3 powinno wrzucać się na w miarę pusty żołądek przed treningiem w DT, a z dala od posiłków w DNT, ja tak przynajmniej robię ;)

Zgadzam się, Massacr3 zawiera m.in. Vaso6, które jest bardzo dobrym wolumizerem NO, wiec przed treningiem jak najbardziej. Nie wspominałem o konieczności stosowania z posiłkami :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałeś , niedokładnie się wyraziłem  , chodziło mi o to że pisałeś 1 +1 dawkowanie, natomiast to że być może z posiłkiem to utkwiło mi w głowie po opisie Myogrow (Laksogenina m.in) , tam było zalecane z posiłkami ale jak piszę teraz , tylko tak kojarzyłem , wrzucam od soboty pierwszą porcję na czczo a potem z dala od posiłków, dziękuję

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiera bardzo dobre opinie, ja czekam na przesyłkę , nadmienię tylko że Genius to  skład taki jak Satietrim + 5- HTP, po samym składzie wypada dużo lepiej. Przesyłka powinna być u mnie w piątek gdyż nie ma mnie teraz w Polsce to po kilku dniach napiszę jak sprawa tłumienia apetytu wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem nic jeszcze ze względu na to iż do wczoraj nie czułem działania, wieczorami dopadał już wilczy głód ze ślinotokiem, (biorę od piątku - popołudnie), wczoraj na wieczór coś drgnęło, zażyłem Genius ok 16 i już do wieczora apetyt był trochę stłumiony co nie znaczy że moje oczy nie gapiły się na lodówkę🤣, dziś już znacznie lepiej i czuję też większy pozitiv pewnie dzięki 5-HTP, nie chcę bardzo chwalić  póki co ale czuć że zaczyna działać

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ktoś też próbuje te cukierki 😎😀

Kiedyś miałem "Test eruption" od cybera i tam było laxo w dawce 50mg i było czuć, tutaj powinno być już mega 😎

Ja mam Massacr3 i Alpha Shredded.
Stosuję dopiero 4 dzień więc na razie za bardzo nie mogę się wypowiedzieć ale będę również obserwował temat i też się wypowiem 😀

 

20190611_115201.jpg

20190611_115207.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie dwutygodniowej suplementacji. Po pierwsze o czym już pisałem – po kilku dniach zaczął mnie dopadać niesamowity głód !!! ciężki do opanowania i pierwszy raz taki odczuwałem- z pomocą przyszedł Genius Diet Pills o czym też pisałem w osobnym temacie

. Następna sprawa , niesamowita waskularyzacja, po godzinie ćwiczeń –  pompki, podciąganie , brzuszki , przysiady wyglądałem jakbym cały dzień orał w polu żyły powychodziły na całym ciele ( zdjęcia zrobiłem zarówno ,,kabli” jak i mięśni ,, pompy ‘’ gdzie było to najbardziej widoczne, a dodając do tzw. ,,pompy mięśniowej’’ to do tej pory w tych miejscach takiej nie miałem nawet w połowie), raz dodałem do zestawu jedną miarkę RE1GN – czyli pół porcji to na serio wyglądałem jak model do nauki rozmieszczenia naczyń krwionośnych , zapewne za sprawą cytruliny oraz agmatyny. Siła …cóż najpierw myślałem że to efekt placebo, jednak biorąc pod uwagę iż odstawiłem wszelkie pobudzacze a treningi zwiększyły swoją objętość czasową o 20 minut a ilość powtórzeń o kolejne cztery to raczej niemożliwe. Obwodów nie mierzyłem natomiast waga + 950 gr ( ważyłem się o tej samej godzinie dziś rano , w slipach etc.. jak przed rozpoczęciem suplementacji), co mogę dodać , tkanki tłuszczowej nie przybyło – wizualnie, kolejny  ,,raport’’ za następne dwa tygodnie, PZDR dla wszystkich zainteresowanych 😎

 

20190614_064848.jpg

20190616_165553.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...