Skocz do zawartości

spalacz genomyx phenadrol opinie efekty  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz suplement ?

    • Znakomity
      9
    • Dobry
      0
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      0
  2. 2. Ocena działania

    • Działanie diuretyczne
      0
    • Hamowanie łaknienia
      7
    • Redukcja tłuszczu
      8
    • Pobudzenie
      1


Rekomendowana wypowiedź

Spalacz Phenadrol jest jednym z najpotężniejszych spalaczy tłuszczu na rynku mający niespotykanie właściwości hamujące łaknienie i zwiększające poziom energii. Jako jeden z niewielu spalaczy na rynku wykazuje także potencjał oczyszczający organizm z toksyn i szkodliwych metabolitów.

 
  • Doskonale hamuje łaknienie
  • Na długie godziny zwiększa poziom energii i motywacji
  • Spala uporczywy tłuszcz z brzucha i bioder
  • Poprawia wygląd i definicję mięśni
  • Posiada silne właściwości detoksyfikujące

Genomyx Phenadrol zawiera unikalne skłądniki, które współdziałają i wzajemnie się uzupełniają, czego efektem jest niezwykle skuteczna formuła spalająca tkankę tłuszczową i hamujaca apetyt na długie godziny. Suplementy wspomagające utratę tkanki tłuszczowej mają dwa działania: zbyt silna stymulacja lub za mała skuteczność. Możesz źle się po nich czuć lub doświadczać zbyt mało efektów. Zupełnie inaczej jest w przypadku Phenadrolu.

Genomyx Phenadrol posiada silnie stymulujący efekt, dlatego należy dokładnie przestrzegać zasad stosowania. Ta mieszanka powoduje maksymalną termogenezę, spalanie i utratę tkanki tłuszczowej. Na szczęście, w przeciwieństwie do innych, podobnych formuł, Phenadrol nie powoduje drżenia czy uczucia dyskomfortu.

GENOMYX_Phenadrol_opinie.png
 

Formuła Phenadrolu została oparta na niezwykle silnych i skutecznych substancjach o działaniu pobudzającym oraz hamującym apetyt dzięki czemu spalacz firmy Genomyx z powodzeniem może być stosowany nie tylko przez osoby aktywne fizycznie, ale także przez ludzi prowadzących siedzący tryb życia i pracy. Fenadrol jest najbardziej skuteczną, a co za tym idzie najlepiej działającą kombinacją składników przyśpieszających redukujących tkankę tłuszczową na świecie.

 

źródło: www.BestBody.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z mocniejszych spalaczy jakie stosowałem, choć skład wygląda niepozornie. Łaknienie zabija całkowicie, co nieco dziwne czuć po jego zastosowaniu lekkie mrowienie jak po suplementach z beta alaniną. Bardzo fajnie wycina uporczywy tłuszcz z brzucha i bioder, pewnie dzięki johimbinie której musi tam być sporo bo czuć taki "chłód" na treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie stosowałem, ale brała go moja dziewczyna i z opinii wiem że mocno pobudza i jeszcze mocniej hamuje apetyt co dla niej było ważne

 

zauważyła też że poprawiła się jej nieco cera, co jest raczej dziwne po spalaczy, dopiero potem doczytałem że oczyszcza on także organizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Stosowałam Genomyxa i oczywistsze potwierdzam wypowiedzi powyżej, hamuje łaknienie na wiele godzin. Co do cery i skóry jest ładniejsza. 
Co do efektów nie mogę wiele powiedzieć bo zbytnio nie trzymałam się diety, jednakże wydaje mi się fiacik leci i wizualnie wyglądam lepiej.. Ale teraz chce przyłożyć się do diety i zakupiłam jeszcze jedno opakowanie i mam zamiar stosować z Diuretiuc Complex i ze spalaczem miejscowym SAN Liporedux. O efektach będę pisać. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam! Dostałem ten spalacz od kolegi a że darowanemu koniowi...☺chciałem go zastosować jako pierwszy przed stimerexem i ground ale juz pierwszego dnia zrezygnowałem. Podobnie jak kolega(on po kilku dniach)ja po  pierwszej kaps.  Dostałem dosłownie po 5 min mega czerwonej skóry na twarzy i okolicach klatki. Jak napisał Bestbody Phenadrol ma bardzo dużą dawkę syntetycznej formy witaminy B1 (sulbutiaminy) i moze powodowac wysypke. Trzeba wziac to pod uwage. Wszystko ustapilo po 15 min. Nawet fajnie pobudził i zahamował łaknienie już po jedne kaps. I nieźle podziałał diuretetycznie☺ jesli ktoś nie bedzie miał tak jak ja podobnych objawów chyba godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, legat napisał:

chciałem go zastosować jako pierwszy przed stimerexem i ground

Nie dopisałem że w zestawie redukcyjnym zaplanowany na 8 tyg. Doświadczenie z suplami: scorch, animal cuts,inferno, stimerex jednak takie objawy pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tylko od znajomego kilka kapsułek, mocno pobudzał i mocno hamował łaknienie, żadnej wysypki nie zauważyłem po nim, widocznie każdy organizm jest inny, sulbutiamina jest w wielu spalaczach, bo to popularny składnik dodający energii, jak ktoś miał problem jak kolega wyżej to najlepiej przez zakupem kolejnego sprawdzać czy nie ma tego składnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...