Skocz do zawartości

metabolic synedrex opinie i efekty  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz suplement ?

    • Znakomity
    • Dobry
    • Przeciętny
      0
    • Słaby
      0
  2. 2. Ocena działania

    • Działanie diuretyczne
    • Siła
    • Redukcja tłuszczu
    • Pobudzenie


Rekomendowana wypowiedź

Synedrex - najbardziej radykalny środek dostępny na rynku, zawiera potężną dawkę składników aktywnych w jednej specjalnie zaprojektowanej kapsułce która uwalnia energię aż do 12 godzin. Poza potężnym zastrzykiem niespotykanej wcześniej energii produkt ten całkowicie rozwiązuje problemyz łaknieniem i podjadaniem. Jedyny dostępny godny następca legendarnej Meridii.
 

  • Najskuteczniejszy supresant apetytu na rynku
  • Godny substytut kultowej Meridii
  • Zwiększa poziom energii i spalania uporczywego tłuszczu
  • Przeciwdziała ponownemu otłuszczaniu się
  • Każda porcja działa do 12 godzin!
  • Wystarczy 1 kapsułka dziennie by efektywnie spalić tłuszcz
  • Radykalnie przyspiesza metabolizm

Metabolic Synedrex bez wątpliwości jest najskuteczniejszym środkiem hamującym łaknienie o silnym działaniu termogenicznym i zwiększający poziom energii na długie godziny. Synedrex to także pierwszy na świecie spalacz który oferuje 4 stopniową przemianę materii. Synedrex działa poprzez zajęcie się 4 obszarów , które mogą spowolnić tempo przemiany materii. To rewolucyjne odkrycie zmiania powolny metabolizm na zdrowy szybki metabolizm dawnych lat.

METABOLIC_NUTRITION_Synedrex_opinie.jpg

Skład spalacza został opracowany na laboratoryjnie na podstawie badań prowadzonych przez doświadczony zespół doktorantów dietetyków oraz konsultantów technicznych pracujących dla firmy Metabolic Nutrition. Jego skuteczność potwierdza formuła wielokrotnie sprawdzana eksperymentalnie i klinicznie oraz liczne opinie używających go wyczynowych sportowców jak i innych użytkowników prezentowane szeroko na licznych sportowych forach internetowych .
 

METABOLIC_NUTRITION_Synedrex_dzialanie.p

Synedrex działa na podobnej zasadzie jak kultowa Sibutramina (lecz nie powoduje takich skutków ubocznych). Hamuje wychwyt zwrotny monoamin, przez co przyczynia się do nasilenia poposiłkowego uczucia sytości (pobudzenie ośrodka sytości i zahamowanie ośrodka głodu w podwzgórzu). Powoduje również wzrost termogenezy co łącznie z uczuciem sytości po posiłkowej prowadzi do redukcji masy ciała przez zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, szczególnie trzewnej.

 

źródło: www.BestBody.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno najmocniej pobudzający spalacz jaki stosował,em a zjadłem tego już sporo

 

nie wiem co to jest ale hamuje apetyt na wiele godzin tak samo jak kultowa meridia, ale bez skutków ubocznych typu ból głowy czy rozdrażnienie

 

spalacz raczej nie dla osób, które nic wcześniej nie stosowały lub mają problemy z ciśnieniem, mocniejszy w działaniu od większości spalaczy z geranium i efedryną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła kosa, pierwsze porcje wyrwały mnie z kapci :D Na dwie kapsułki dziennie wszedłem dopiero po dwóch tygodniach stosowania. Nie tylko super spala tłuszcz, ale co zauważyłem wywala sporo zatrzymanej wody podskórnej. Praktycznie przez cały idzie nie chce się po nim jeść, także dobrze pilnować się by nie robić głodówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem opakowanie od kumpla który ma problemy z ciśnieniem i nie mógł go stosować

 

bardzo szybko pali tłuszcz, mi średnio schodziło po około 2kg tygodniowo (w ostatnim tygodniu 1kg), fajnie się na nim funkcjonuje bo energia przez cały dzień i nie czuć głodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Biorę od 3 tygodni, rok wcześniej brałam Sibutramina (Meridie) z której byłam i nadal jestem bardzo zadowolona, bez treningów i diety w ciągu 2 miesięcy spadło 5kg. Oczekuję podobnych efektów po Synedrex, ale na razie poza drżeniem rąk nic nie zauważyłam. Apetyt mam bez zmian, a szkoda, bo na ograniczenie podjadania najbardziej liczyłam, ma działanie przeczyszczające zwłaszcza 1h od przyjęcia kapsułki, cała "latam" i faktycznie mam energię ale do 3 godzin od wzięcia. Potem niestety nic. Po ok 4 godzinach od wzięcia kapsułki wszystkie opisane wcześniej objawy ustają. Mam ochotę na słodkie, jestem śpiąca i w ogóle nic mi się nie chce. Może ze mną jest coś nie tak? Niestety nie mam wiele czasu na treningi - praca za biurkiem. W domu robię od czasu do czasu T25 (polecam) mam jakiej 5kg do spalenia i liczę na cud z tym specyfikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem po pierwszym dniu i mogę powiedzieć że na razie jestem bardzo zachwycony działaniem. Dostałem taki zastrzyk energii, że musiałem wydłużyć swoją trasę do biegania a do tego jeszcze rowerem przejechałem z godzinę. Wcześniej miałem z tym spory problem, bo brakowało mi tej energii i co za tym idzie chęci do działania, a nawet jak wyrabiałem się to i tak nie było zbytnio widać jakichś efektów na wadze. Za parę miesięcy wtedy spaliłem jakieś 3kg, co według mnie jest słabo patrząc na wysiłek. 

Wracając do suplementu, na szczęście nie miałem żadnych efektów ubocznych typu bólu głowy czy jakichkolwiek innych. Apetyt jest nieco mniejszy, nie mam jakiegoś uczucia jakby żołądek był zapchany, ale tak po prostu się nie chciało jeść. Nawet po treningu jakby latam. Co do efektów odchudzających pewnie jest za wcześnie, ale jak na razie ten suplement dostaje ode mnie +. Do tego jeszcze staram się uważać na to, co i ile jem, więc tak kompleksowo mam nadzieje że osiągnę swój cel. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko zależy od celu suplementacji. Sam w sobie Synedrex jest produktem do którego działania nie są wymagane żadne inne suplementy, jednak wiadomo że istnieją takie które uzupełniają Jego działanie i możemy osiągnąć lepszy efekt. Jeśli zależy Ci na ogólnym spadku wagi, wzroście energii itp. to jest to dobry środek. Alphaburn możesz dorzucić jeśli masz duże problemy z uporczywą tkanką tłuszczową np. z brzucha czy bioder. Sporo osób łączy spalacze termogeniczne z Alphaburnem i bardzo sobie chwalą takie zestawy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Od stycznia jak się wziąłem za siebie zrzuciłem 16kg z czego 11kg to tłuszcz. Generalnie celem jest spalenie jeszcze trochę tłuszczu (teraz mam 16%) a poprzez ćwiczenia dorzucenie trochę mięśni. Swoją drogą to mogę brać kreatynę przed treningiem (wieczorem) przy Synedrexie?

Co do samego Synedrexu to po pierwszym dniu mogę potwierdzić że trzepie jak trzeba. Pierwsze dwie godziny od wzięcia nic nie dawały ale później już było dobrze efekty cieplne i pobudzenie świetne. Trzyma faktycznie długo, ale po około 8 godzinach miałem kryzys i chciało mi się spać... co ciekawe po około 30 minutach kryzys minął i dalej jest dobrze z pobudzeniem (choć nie jest to to co rano - góry mogłem przenosić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 2 tygodniach wyniki są rewelacyjne: stosując ten suplement wraz z codziennymi ćwiczeniami + zdrowe żywienie = minus 6 kg. Oponka widocznie mniejsza, choć jeszcze wygląd nie jest do końca zadowalający, trzeba działać dalej. Zobaczymy jakie będą efekty na samym końcu.

Zdziwiło mnie tylko to, jak niektórzy piszą, że zbytnio pobudza i nie ustaje ten efekt nawet do 12 godzin. Bo ja osobiście jednak mam takie pobudzenie nie zbyt długo, po blisko 4 godzinach już czuję się jak zwykle. No, ale na mnie nawet  mocna kawa zazwyczaj nie za bardzo działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Zastanawiam się nad kilkoma rzeczami. Dziś zjadłam (ze smakiem) drugą porcję, trochę mniejsze wow niż wczoraj, kiedy wzięłam pierwszy raz (i wypedałowałam na rowerku 20 minut więcej niż zwykle bez zadyszki i modlitwy o ratunek). I teraz tak: jak to jest przy spalaczach w ogóle, a w tym szczególnie, z wyrabianiem tolerancji? Czy jest jakiś moment (nie podejrzewam, że już, tylko w ogóle), kiedy te środki po prostu nagle przestają działać? Nie udało mi się też znaleźć informacji na temat tego, ile dni można brać Synedrexa, czy się robi jakieś przerwy, ciśnie całą 60, czy do końca życia rano można lecieć jak z czosnkiem ;) I jak to działa w dzień, w którym akurat nie mam treningu? 

 

A poza tym nie mam aż takiej sieki, którą niektórzy opisują - faktycznie czuję przypływ energii, ale bez szału. W ciągu dnia i tak walczę ze sobą, żeby nie było spanka, kawy jak były 4 dziennie tak są, po trzech/czterech godzinach wraca chęć na podjadanie. Wieczorem już bardzo trudno się ogarnąć z jedzeniem. Ale i tak się zachwycam. Dawno tak szybko i sprawnie nie myłam podłogi bez dobijającego niechcemisia i zmęczenia po pracy jakbym tonę węgla przerzuciła. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To jest lipna wersja, ale chyba innych nie ma na rynku. Dobre wersje miały ponad 900mg składników aktywnych w kapsułce i inny skład. Te spalacze Hi-Tech'a oparte o 2-aminoisoheptane są znacznie gorsze. Lepiej już kupić starą wersję hellfire/stimerex-es/lipodrene hardcore, które są jeszcze na rynku, gdzie jest dwa razy więcej porcji i stosunek cena/ilość/skład wypada lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lipodrene w żóltych kapsach obecnie , ale właśnie mi nie pasuje zbytnio poniważ 1 kapsułka nie pobudza wcale, a jak wezme 2 przed treningiem , to żygać mi się chcę jak myślę o jedzeniu , tak mocno hamuje apetyt że aż mdli , dopiero jakieś 2,5h po treningu mogę coś wszamać , do tego ślinotok i cieknie z nosa  :) i ręcę się trzęsą ,ale ogolne pobudzenie takie do treningu prawie żadne , już lepiej na mnei działał Pure clinical burn w porcji 3,4 tabsy przed treningiem . Z tych co ty podałeś to są z 1,3 geranium , nie wiem czy chcę taki mocny stymulant , a reszta skład taki jak ja mam w lipodrene , tyle że zamiast 1,3 mam DMHA(2-aminoisoheptane)  ephedra extrakt zniechęca bo to nie ma nic wspólnego z efedryną a może od tego taka reakcja u mnie , albo od tego Senegalia Berlandieri , nie mam pojęcia , dlatego nei chcę spalaczy co mają podobny skład do mojego lipoderne :) chociaż ten helfire ma fajny skład orginal z usa . ale zamówiłem już ten bo ludzie mówili że to spoko pobudza i mam nadzieje że synedrex , doda mi troche energi . moim zdaniem skład ma całkiem spoko jeśli patrząc na to co ma,  ma Yohe,synefryne,2-amino ,fenytylamina i l dopa a objętościowo to nie wiem , to wezme 2 najwyzej 😆

Edytowane przez brof123
Jeszcze dodam że ten lipoderne co mam użyje , jak zejdę niżej z kaloriami w końcowce redukcji , bo naprawdę jeść się wcale nei chce i mdli :) ale puki waga spada na 2800kcal , to muszę jeść troche a po treningu ważne by uzupełnić białko i węgle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , doszła dzisiaj do mnie paczka ze spalaczem . Jak to dawkować ?

Na ulotce piszę codziennie rano z posiłkiem 1 kapsułka .

Ja myślę w dni treningowe przed aktywnościa 1 kaps.

w Dni nie treningowe , po przebudzeniu , ale brać to na czczo z rana czy po posiłku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synedrex w mocnej wersji 45 kap. stosuje się 1 kap. raz dziennie (producent na opakowaniu sugeruje żeby stosować 1 kap. rano ze śniadaniem - zapewne dla osób, które nie znają swojej tolerancji na stymulanty).

Pierwsze porcje możesz stosować z posiłkami w celu sprawdzenia tolerancji organizmu, potem już normalnie 1 kap. rano przed śniadaniem lub 1 kap. przed treningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje 45 kap. stosujemy 1 rano lub 1 przed treningiem (jeśli nie jest wieczorem, jeśli jest to po południu). Chociaż znam osoby, które stosowały wersje 45 kap. dwa razy dziennie po 1 kap. Prawdę pisząc nie słyszałem o wersji 45 kap. z DMHA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zdaje relacje!!! Ten spalacz to Szatan . Może powiem o sobie ,bo też trzeba wziąść pod uwage że waże 110 kilo,  a 1 capsułka  po posiłku, wykręciła mnie niemiłosiernie.

Plusy to takie,  brak zmęczenia całkowitego i koncentracja mega na trening żeby wykonać , jestem tylko ja i ciężar i  nic nie istnieje.
zjadłem dzisiaj płatki owsiane z bananem i orzechami + białko wpc - 750 kalori , a na treningu skatowałem się jak nigdy , jestem dzisiaj tylko na tym posiłku i nie mogę jeść :) mimo że kalori spaliłem w chuy ;] muszę coś na siłę wepchać w siebie , to jest + i - .

ciśnienie skoczyło mi do 165/95 i się troche przestraszyłem , zmierzyłem 30 minut po treningu , do tego ślinotok,dziwny katar wodnisty,muszę dużo pluć i dziwne uczucie na bani , nie wiem jak to określić.

a ze spalaczy już brałem : Pure clinical burn, Lipodrene wersja z DMHA/2-amino... .

Poradzccie czy brać to dalej ? jak tak cisnienie wywaliło? 
Mam plan żeby odsypywać pół tabletki , bo to proch w kapsułkach.
Myślę że organizm stopniowo się przyzwyczai do stymulantów . No i ja mam tą wersje 45 caps z Dmha.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie faktycznie mocno wysokie, chyba, że to po intensywnym wysiłku, a nie po samym spalaczu. Można odsypywać połowę porcji (chociaż nigdy to nie będzie połowa, bo dawki są w miligramach) lub stosowanie tylko 1 kap. dziennie rano, a trenowanie po południu, lub trenowanie rano, a stosowanie spalacza w okolicy południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kazam , obrałem patent na tą kosę :) kupiłem puste kapsułki w aptece i odsypuje polowe , biore z rana jedną połówkę i przed treningiem drugą i jest gitara , powoli przyzwyczajam organizm do spalacza i już czuje że będę mógł wejść na 1 kaps rano .

Nie wiem czemu tak mocno czuje ten spalacz , bo kawy sypanej to sypie po pół kubka. A pure clinical burn brałem po 4 kapsy przed treningiem by cos poczuc . Uważam że ten Synedrex to mega kosa w chu.. :) zobaczymy jak efekty . pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...