Skocz do zawartości

Zestaw dla początkujących


Rekomendowana wypowiedź

Zestaw dla początkujących

Witam,

Czym więcej czytam, tym mniej wiem ;)

Chcialabym dobrać jakiś skuteczny spalacz tłuszczu plus może inne suplementy wspomagające utratę wagi oraz zbędnego obtłuszczenia w okolicach bioder i brzucha. Chodzę trzy razy w tygodniu na ćwiczenia: trening obwodowy, interwały, w ramach relaksu dodatkowe zajecia jogi. Niestety chwilowe niepilnowanie diety oraz zaniedbanie w cwiczeniach powoduje przybranie w obwodzie brzucha. 169 cm wzrostu i 69 kg wagi to zdecydowanie o 9 kg za dużo.... wcześniej trochę cwiczyłam, ale niczym się nie suplementowałam i byłam bardzo zmęczona, chociaż z obwodow niektórych części ciała udało mi sie pozbyć kilka cm. Bardzo proszę o doradzenie co zakupić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wagę to przy takim wzroście nie jest ona bardzo wysoka, nie mniej moim zdaniem skupiłbym się na zestawie działającym nie tylko na uporczywą tkankę tłuszczową brzuszną, ale też na czymś co wspomoże redukcję ogólnego poziomu tłuszczu brunatnego.

Jako spalacz miejscowy najlepszą opcją będzie Alphaburn, masz o nim sporo opinii i z tego co śledzę rynek suplementów to nic lepszego w tym kierunku jeszcze nie wymyślono, więc powinnaś być z niego zadowolona. Co do połączenia go to najlepszą opcją byłby termogenik który dodatkowo nasila jego działanie i masz w ten sposób kompleksowy zestaw działający na całe ciało, ze szczególnym naciskiem na uporczywe partie. Obecnie środkami z najwyższej półki są zdecydowanie ANS Thermo Craze oraz Fenix Ground Zero,  mają one najlepsze właściwości redukujące tłuszcz i dodają sporo energii. Jeśli jednak szukałabyś czegoś nieco lżej działającego pod kontem pobudzenia to do łączenia z Alphaburnem bardzo dobrze nadaje się Cannibal Inferno w wersji Apocalypse, nie pobudza mocno, a dobrze działa na ogólne zatłuszczenie.

Istotną kwestią będzie jeszcze hamowanie apetytu, jeśli masz z tym problemy to najskuteczniejszy będzie Ground Zero, ze względu na ekstrakt z Caralluma Fimbrata który doskonale tłumi głód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pure Clinical ma na pewno bardzo korzystny stosunek ceny do składu, natomiast jego właściwości typowo pobudzające będą mocniejsze niż np. Cannibal Inferno, za to w mniejszym stopniu nasila termogenezę. Jeśli więc szukasz czegoś lżejszego to właśnie Cannibal Inferno Apocalypse ma taki zaprojektowany skład. Aczkolwiek Clinical Burn też daje radę, choć tak jak mówię będzie pobudzał nieco mocniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie najważniejsze pytanie, jak to wszystko brać!?!? :) Na poczatek wybralam Clinical Burn, Alphaburn i Diuretic Complex. Na cwiczenia chodzę trzy razy w tyg, zazwyczaj jest to przedział od wtorku do piątku, godz 9 rano. Wstaje zazwyczaj ok 6.30. W weekendy raczej nie mam mozliwości ćwiczyć ale myslalam o właczeniu biegania. Czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie zawsze ma sens, multum korzyści zdrowotnych i dodatkowa aktywność do spalania większej liczby kalorii.

Co do samego dawkowania to Diuretic Complex 2 razy dziennie po 3 kapsułki do głównych posiłków.

Clinical burn wrzuć 1 kap. przed treningiem ( w dni wolne przed śniadaniem ) oraz 1 kap. przed obiadem. Jeśli jest ok to dokładasz po 1 kapsułce Alphaburna do każdej porcji Clinical Burna.

Ważne aby zachować chociaż te 5 godzin przerwy pomiędzy porcjami spalaczy. Jak przed treningiem będziesz mieć zbyt mało energii to możesz dawać porcje Clinical Burna 2 kap. ale zacznij od 1 w celu sprawdzenia tolerancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź. I juz myślałam, ze wiem wszystko, ale jeszcze ostatni zestaw pytań :)

Jak długo można/trzeba brać spalacze? Czy po skończonym opakowaniu zaczynamy kolejne od razu czy należy zrobić przerwę? 

Jaki rodzaj diety jest najlepszy przy takiej suplementacji? I czy mozna brać do tego inne witaminy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem każdy do końca opakowania i albo dwa tygodnie przerwy bądź inny spalacz oparty na innych składnikach, przerwa jest potrzebna aby nasze receptory ponownie się uwrażliwiły na składniki w danym spalaczu i tak aż do uzyskania pożądanego efektu, mi trochę zeszło gdyż niestety miałem trochę problem z podjadaniem i dopiero kiedy to wyeliminowałem poszło już lepiej no i też zmiana spalacza a raczej zestawu. Co do odżywiania to jeżeli będzie dużo węglowodanów to marne efekty i kasa na nic, trzeba ograniczyć podaż węgli na rzecz białka, pić dużo wody i zachowywać odpowiednie odstępy między posiłkami aby nie nakładały się na siebie zbytnio, o ile ogólnie węglowodany są nam potrzebne to ja przestrzegałem żeby je dostarczyć przed południem kiedy metabolizm jest na najwyższych obrotach i mówimy oczywiście o węglowodanach złożonych  - nie prostych, witaminy są zawsze wskazane , najlepiej w warzywach i owocach ale tu kłania się wiedza i trzeba poczytać co zmienia np indeks glikemiczny pod wpływem gotowania itd (np marchewka) właściwie na każdym etapie trzeba samemu trochę doczytać bo to tak czy inaczej przydaje się na przyszłość, tyle co ja wiem, resztę pewnie dopiszą bardziej doświadczeni, PZDR i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diety nie dostosowujemy do suplementacji tak naprawdę, natomiast ważne jest aby przy redukcji zachowywać ujemny bilans kaloryczny. Dobrze jest też starać się spożywać więcej produktów wysoko białkowych, a ograniczać węglowodany ( zwłaszcza te proste czyli cukry ). Co do długości stosowania spalaczy to można robić tak jak kolega wyżej napisał lub po prostu stosować tak długo jak odczuwasz pozytywne działanie danych produktów. Jeśli po pewnym czasie zauważysz słabsze efekty to znak, że należy sobie zrobić nieco przerwy lub wymienić je na takie, które mają inne składniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...