Skocz do zawartości

jet fuel superburn opinie i efekty  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz suplement ?

    • Znakomity
      117
    • Dobry
      9
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Działanie diuretyczne
      11
    • Hamowanie łaknienia
      19
    • Redukcja tłuszczu
      113
    • Pobudzenie
      19


Rekomendowana wypowiedź

witam, który spalacz JETFUEL SUPERBURN czy JETFUEL PYRO  jest lepszy typowo na spalanie tzw oponki z brzucha i boczków? Czy może lepsze efekty beda po dorzuceniu czegoś do spalacza? Wspomnę tylko, że ćwiczę 4 razy w tyg, waga 70 kg , cel - 65-60 kg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Witam,   Właśnie zakończyłem opakowanie GAT Superburn łączyłem go z Target A2. Na początku stosowałem 2 razy dziennie po 1 tabletce i powiem że telepało mną jak starą pralką ale organizm szybko się

JetFuel Superburn to klasyczny spalacz tłuszczu, redukuje tłuszcz z całego działa poprzez działanie termogeniczne. Natomiast JetFuel Pyro to przede wszystkim eneregetyk, a w dalszej kolejności spalacz. Zawiera mniejszy udział składników spalających tłuszcz, a większy składników pobudzających i niwelujących zmęczenie. Oczywiście Superburn też dodaje energii, ale nie w takim stopniu.

Jeśli zależy nam w szczególności na spalaniu uporczywego tłuszczu białego, zgromadzonego w okolicy pasa, to można do spalacza termogenicznego takiego jak JetFuel Superburn dodać suplement działający komplementarnie względem niego o działaniu targetowym na tłuszcz biały, jak chociażby Evolab Alphaburn czy Performax Ta2 Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie - po analizie wielu spalaczy zdecydowałam się na duet Alphaburn + jet fuel. Wczoraj był mój pierwszy dzień i jako że chciałam się „zapoznać” a nie od razu z gruber rury :) to wzięłam rano do śniadania Alphaburn a przed treningiem jet fuel. Po pierwszym zero niedogodności, ale gdy wróciłam do domu po treningu czułam się jak pijana, rano obudziłam się jak na kacu, w głowie świszczy, jestem senna (?) i boli mnie głowa generalnie. Miałam też problem z zaśnięciem. Czy to normalna reakcja organizmu który się przyzwyczaja, czy może jet fuel nie jest dla mnie? Dodam że wzięłam asekuracyjnie po 1 tabl. Nie mam dużo do zrzucenia, ale organizm się zablokował i strasznie się męcze wszystko stoi w miejscu od pewnego czasu dlatego postanowiłam sięgnąć po 2 uzupełniające się spalacze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po 1 kap. Jet Fuel Superburna masz takie objawy, gdzie producent sugeruje, że porcja pełna to 3 kap., to oznacza że masz nadwrażliwość na któryś ze składników. Proponuję wziąć 1 kap. Superburn'a razem z jakimś posiłkiem. Jeśli będzie tak samo to odstaw, jeśli OK, to stosuje 2x1 kap. z dwoma posiłkami przez 7 dni, a potem spróbuj 1 kap. przed śniadanie mi 1 kap. przed treningiem lub między posiłkami.

Z tym, że jeśli opisywane przez Ciebie dolegliwości byłyby po spalaczu tłuszczu, to zauważyłabyś je już przed treningiem, a nie dopiero po. Może za ciężko trenowałaś? Żaden ze składników w spalaczach nie działa tak długo, żebyś następnego dnia miała 'kaca'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...