Skocz do zawartości

jet fuel superburn opinie i efekty  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz suplement ?

    • Znakomity
      117
    • Dobry
      9
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Działanie diuretyczne
      11
    • Hamowanie łaknienia
      19
    • Redukcja tłuszczu
      113
    • Pobudzenie
      19


Rekomendowana wypowiedź

Jet Fuel Superburn - to najmocniejszy z serii kultowych spalaczy tłuszczu jaki kiedykolwik został opracowany. Oparty jest o czterostopniowy innowacyjny system składników spalających tłuszcz na wielu płaszczyznach.
 

  • Wyłącznie klinicznie potwierdzone składniki
  • Najmocniejszy JetFuel w historii
  • Pozwala spalić do 12% więcej kalorii w ciągu dnia
  • Specjalnie zaprojektowane kapsułki z mikrorozdrobnionym proszkiem

GAT Jet Fuel SuperBurn jest oparty o nowoczesną technologię Micron RD, która dostarcza składniki aktywne szybciej niż jakikolwiek inny spalacz. Substancje czynne zawarte w spalaczu mają mniej niż 20 mikronów! Proces mikronizacji powoduje, że JetFuel nie tylko szybko zaczyna działać, ale także dostaje się do głębokich warstw tłuszczu pozwalając uwalniać z niego energię. Oddziałuje również na te rejony ciała, z którymi inne spalacze sobie nie radzą.

2011d9a9bb611972med.jpg
 

Jetfuel Superburn to spalacz który możesz stosować zawsze wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowej energii, niezależnie od charakteru podejmowanego wysiłku. Jet Fuel pomoże Ci za każdym razem, kiedy chcesz wykonać intensywny trening, jedziesz w długą trasę samochodem, a nawet kiedy chcesz być pełen energii na nocnej imprezie! Gdyby tego bylo mało, Jetfuel Super Burn da Ci dodatkowy zastrzyk energii, aby zachować trzeźwość umysłu, gdy poświęcasz noc, aby wykonać ważną pracę, bądź uczysz się do egzaminu, na studiach lub w szkole.
 
Jesli jesteś w okresie redukcji masy ciała, GAT Jetfuel Superburn będzie suplementem, który może pomóc Ci na kilka sposobów. Przede wszystkim dlatego, że posiada silne właściwości spalania zbędnej tkanki tłuszczowej, zawiera kompleks składników, które przyspieszają spoczynkową przemianę materii, zwiększając zużycie i spalanie wolnych kwasów tłuszczowych dla pozyskiwania energii, która następnie zostanie wydalona z organizmu pod postacią ciepła. Jetfuel PYRO nasila uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z magazynów zlokalizowanych w tkance tłuszczowej, dzięki czemu łatwiej i skuteczniej zostaną one zużyte do produkcji energii.
 
źródło: www.BestBody.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Witam,   Właśnie zakończyłem opakowanie GAT Superburn łączyłem go z Target A2. Na początku stosowałem 2 razy dziennie po 1 tabletce i powiem że telepało mną jak starą pralką ale organizm szybko się

mój ulubiony spalacz na początek redukcji, kiedy to organizm jest mocno zatłuszczony

 

nie powoduje żadnych nieprzyjemnych efektów za wyjątkiem bardzo dużej potliwości na treningu, no ale coś za coś

 

jeśli chodzi o spalanie tłuszczu to dałbym mu maksymalną ocenę, nie pobudza mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Bardzo dobry termogenik. Na treningu spora potliwość, na codzień czułem tylko takie dość przyjemne "grzanie" w środku, bez potliwości itp. Łączyłem go razem z Lean FX i efekty były bardzo dobre, nie pamiętam ile już kilo zrzuciłem, była widoczna jednak różnica patrząc w lustro. Trenowałem późno wieczorem i nie było problemów z zasypianiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacja, co prawda nie odczuwam praktycznie żadnego pobudzenia i potliwość zwykła jak przed, ale po dwóch zuzytych opakowaniach w 2 miesiące 9kg samego tłuszczu poszło z 104kg do 95kg przy wzroście 184cm.

oczywiście stosowany z odpowiednią dietą, tzn wywaliłem fast foody i śmieciowe jedzenie, nie katuję się, ani nie głoduję. Napewno wrócę jeszcze do tego produktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Zamówiłem ten produkt jako swój pierwszy spalacz, mimo że niektórzy odradzali mi go ze względu na dosyć zaawansowany skład. Postanowiłem jednak zaryzykować, ponieważ na codzień pijam sporo kawy i trenuje 5 razy w tygodniu, dlatego zastrzyk energii byl bardzo wskazany. 

Idealna porcja dla mnie to 2 kapsułki przed aktywnością fizyczną,  nastomiast w innych porach zdecydowanie lepiej reaguje na jedną, całkowicie pozwoliło mi to odstawić kawę i wszystkie inne napoje energetyczne. Dużym atutem jest to, że kiedy stosuje jedną porcję bez akywności fizycznej to nie obserwuje u Siebie znacząco wzmożonej potliwości i innych tego typu objawów. Sytuacja się zmienia gdy zarzucam 2 kaps. i idę robić trening. Już po rozgrzewce jest miazga, czuje się dosłownie jak w saunie. Teraz już może nieco organizm się zaadoptował ponieważ kończę opakowanie, ale produkt oceniam na zasłużoną piątke z plusem.

Na wadzę tylko 3,5kg spadku, natomiast co najważniejsze dla mnie spadł sam tłuszcz, bicek nawet nieco na plus :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Superburn można stosować razem z Target-A2, suplementy te wykazują efekt synergii względem siebie i w sumie to bardzo popularne połączenie.

 

Mogłbyś w skrócie opisać jak mam stosować polaczenie tych obu suplementów?I czy moge użyc z tym polaczeniem jeszcze jakis suplement?Jeśli tak to jaki polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie zakończyłem opakowanie GAT Superburn łączyłem go z Target A2. Na początku stosowałem 2 razy dziennie po 1 tabletce i powiem że telepało mną jak starą pralką :D ale organizm szybko się przystosował i dawka zatrzymała się na 2 razy dziennie po 2 tabletki. Jeśli chodzi o moc pobudzenia to było ono zauważalne ale nie przesadnie mocne. Pod koniec opakowania pobudzenie przestało być zauważalne.

 

Szybko wkręca organizm na wysokie obroty podczas aktywności fizycznej oraz zwiększa wytrzymałość podczas niej. Zwiększonej potliwości nie stwierdziłem. Jakieś 30 minut po zażyciu w brzuchu odczuwałem przyjemne ciepło (może to być spowodowane również A2) co w okresie zimowy na plus :P polepszenie koncentracji również na plus.

 

A teraz trochę cyferek:

Waga zeszła z 82,5 na 77,6 kg

Fat 21,5% na 18,8%               

BMI 23,8 na 22,4

Proszę wziąć pod uwagę że stosowałem GAT Superburn + Target A2 a moim głównym celem było zrzucenie tłuszczu z boków i brzucha. W pasie zeszło z 94,5 na 87 cm tak więc takie połączenie z pewnością działa i mogę każdemu polecić : )

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz niedoczynność tarczycy to nie powinno być żadnych problemów bo spalacze jeśli już to przyspieszają metabolizm, a go nie hamują. Ale jeśli to jakaś poważna choroba i duże dawki hormonu tarczycy stosujesz to warto zapytać lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...