Skocz do zawartości

jet fuel superburn opinie i efekty  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz suplement ?

    • Znakomity
      117
    • Dobry
      9
    • Przeciętny
      1
    • Słaby
      2
  2. 2. Ocena działania

    • Działanie diuretyczne
      11
    • Hamowanie łaknienia
      19
    • Redukcja tłuszczu
      113
    • Pobudzenie
      19


Rekomendowana wypowiedź

Dawka to 75tka, no niedoczynność niedoczynność, ale nic wielce poważnego lekko podwyższone TSH. Poza tym zdrów jak rybka. 

A spalanko by się przydało i to takie konkretne.

 

Hejka,

mam identyczną przypadłość co Ty (niedoczynność, Euthyrox 75), TSH unormowane.

Czy zakupiłeś już te tabletki? Jeśli tak to jak z efektami? Jestem ciekawa, bo wiadomo, u nas przez tarczycę metabolizm do bani :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano > rok
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Witam,   Właśnie zakończyłem opakowanie GAT Superburn łączyłem go z Target A2. Na początku stosowałem 2 razy dziennie po 1 tabletce i powiem że telepało mną jak starą pralką ale organizm szybko się

Ja mam lekką niedoczynność tarczycy i okresowo stosuję Euthyrox. Superburn działa niezależnie od niego i nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków, przeciwnie tłuszcz leciał w dół bardzo przyjemnie i szybko.

 

Dzięki za odpowiedź. Wobec tego decyduję się na zakup. Ja chcę jeszcze dołożyć Target A2 i jakiś diuretyk (na pozbywanie się nadmiaru wody). Szkoda tylko, że to wszystko kosztuje majątek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie idealne, niestety nic co dobre nie jest tanie, ale jak mamy kupować coś co nie działa nawet za 1/3 ceny to lepiej nic nie kupować. Diuretyk najczęsciej jedno opakowanie w zuepłności wystarcza by wywalić całą zatrzymaną wodę podskórną z organizmu i oczyścić z toksyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, waze 58 kg przy wzroście 158. Potrzebuje zrzucić z 5 do 8 kg Max i zrzucenie oponki z brzucha. Chodzę na siłownię 3-4 razy w tyg. Diety jako takiej nie mam. Ograniczylam trochę jedzenie, słodycze, kolorowe napoje. Szukam środka który chociaż trochę spali mi tluszcz. Doradzcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, ja miałem ALri Hyperdrive 3.0+ i JetFuel Superurna, ten drugi nieco słabiej pobudza, ale zdecydowanie lepiej spala tłuszcz, także jeśli zależy Ci mniej na energii, a bardziej na redukcji tłuszczu to jest to lepsza opcja.

 

Tatiana, w Twoim przypadku JetFuel Superburn to bardzo dobra opcja, osobiście sugerowałbym połączyć z Target A2, gdyż masz jak wspomniałaś do spalanie przede wszystkim uporczywy tłuszcz brzuszny zgromadzony w okolic pępka, czyli tam gdzie jest zgromadzona tkanka tłuszczowa biała. Przy okazji hamuje on łaknienie na cukier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia Superburn zawiera stymulanty m.in. kofeinę (około 60mg na kapsułkę), Burn24 natomiast w ogóle nie pobudza.

 

Tatiana Superburn i Liporedux to bardzo fajne połączenie, stosujesz 2 kap. Superburna  (zaczynasz oczywiście od 1 kap. Superburna by sprawdzić tolerancję organizmu) + 10 naciśnięć pompki Liporedux (wsmarowujesz w newralgiczne miejsca na tułowiu, nogach, ew. rękach) po przebudzeniu, a potem taką samę dawkę obu środków przed treningiem lub po południu między posiłkami w dni wolne od treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hejka, mam problem ze stosowaniem, otóż ze strony internetowej zrozumiałam, że w dzień bez treningu należy wziąć 3 kapsułki po przebudzeniu, a w dzień treningu przed treningiem, zaś z kartki, którą dostałam wraz z przesyłką zrozumiałam tak:

w dzień bez treningu:

1 lub 2 kaps przed śniadaniem a następnie przed obiadem (i tu pytanie z jakim odstępem czasowym od posiłku?)

w dzień z treningiem:

1/2 kaps przed śniadaniem a następnie 30 minut przed treningiem.

Może ktoś pomoże rozwiać moje wątpliwości? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lepszą opcją jest stosowanie spalacza 2 razy dziennie, chyba że są to suplementy o przedłużonym w czasie działaniu. W przypadku tego konkretnego środka który nie ma dużo stymulantów stosujemy 2 kapsułki na porcję 2 raz dziennie. Odstęp od posiłku idealny byłby w granicach 30 - 40 minut tak aby wszystkie składniki zdążyły dostać się do krwiobiegu i nie uległy zmieszaniu z treścią pokarmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :) jestem na diecie redukcyjnej, ktora jest ułożona przez trenera personalnego i trzy razy w tygodniu ćwiczę. Startuje niestety z wagi 90 178 cm. Schudłam juz kiedyś ale niestety nie uważałam co jem i kilogramy wróciły. Używałam juz dopalaczy tych słabszych i mocniejszych. Czytałam fora na temat Gat JetFuel Superburn plus Target a2. Moje pytanie brzmi, czy wystarczy sam Gat, czy lepiej połączyć go z targetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam pytanie zamówiłam gat jetfuel oraz satierim czy to dobre połączenie? Mam siedząca pracę czasem po 13 godz dziennie i przytyłam w ciągu roku ponad 10kg (obecnie 75kg)Dodam że nie ćwiczę. .Czy powinnam dobrać jeszcze coś do tego zestawu? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie jest ciekawe, Satietrim to na pewno najlepszy produkt w swojej kategorii. Czy coś dorzucić to pytanie czego oczekujesz poza spalaniem tłuszczu i hamowaniem łaknienia od tych suplementów. Jeśli zależy Ci na przyspieszeniu metabolizmu bo z tym masz problem (nieregularne odżywianie itp.) to najlepszym dodatkiem byłby Cannibal Claw. Jeśli Twoją bolączką jest uporczywy tłuszcz w okolicy brzucha i bioder czy na udach, to Evolab Alphaburn wydaje się być najlepsza opcją. A jeśli masz problem z zatrzymaną wodą pordkórną, cellulitem wodnym czy obrzękami to Diuretic Complex ma najlepszy skład pośród diuretyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

czy można ten spalacz łączyć z Chaos & Pain Cannibal Inferno Apocalypse?

na etykiecie pisze żeby nie przekraczać 6 kapsów na dobę?

jeszcze zapytam nieśmiało czy można spożywać alkohol (oczywiście okazjonalnie) biorąc ten spalacz

z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alkoholu to jeśli będzie to sporadyczne zdarzenie to nic się nie stanie, jednak w ten dzień nie stosuj żadnego spalacza.

 

Natomiast w kwestii łączenia tych dwóch środków to raczej nie do końca jest to najlepszy pomysł ponieważ w pewien sposób powielają swoje działanie. Oba te produkty należą do tej samej kategorii więc stosowanie ich w jednej porcji odpada. Natomiast alternatywnym rozwiązaniem jest stosowanie SuperBurn rano a Inferno w godzinach przed treningowych lub popołudniowych. W wersji Apocalypse jest to nieco mocniej pobudzający środek od SuperBurna. 

Co do dawkowania samego JetFuel'a to stosuj 2 kapsułki rano oraz 2 do 3 przed treningiem. Jeśli zdecydujesz się na połączenie z inferno to jedną z tych porcji zamień na 1-2 kapsułki tego spalacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To dobrze. Brałem 2 lara temu stara wersję i była kosa , dlatego chciałem wrócić do tego spalacza. Po 2 opakowaniach osiągnąłem super efekty. Miesiąc temu dla odmiany brałem Fenix groun zero i też byłem zadowolony , teraz po przerwie chce się wyciąć do końca i z porównania tych dwóch preparatów lepsze efekty i działanie miałem po Fuelu więc do niego wrócę skoro skład się praktycznie nie zmienił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...