Skocz do zawartości

Rekomendowana wypowiedź

Pytanie: Mogę zdobyć enantal testosteronu. Chciałbym wejść na pierwszy cykl po pięciu latach naturalnych treningów, bo od ośmiu miesięcy nie jestem w stanie przekroczyć 80 kg. Myśla­łem o 10 tygodniach cyklu po 500 mg testosteronu tygodniowo. Jedyny problem polega na tym, że nie mam dostępu do środków potrzebnych do terapii pocyklowej. Czy przy takim cyklu jest ona potrzebna?

 

Odpowiedź: Powstanie koncepcji terapii pocyklowej było ważnym wydarzeniem w świecie kulturystyki. PCT sprawia, że zejście z cyklu jest o wiele mniej drastycznym przeżyciem dla organizmu, jeśli chodzi o przywrócenie równowagi hormonalnej. Znacząco skraca czas pełnej regeneracji po cyklu, pozwalając ocalić sporą część przyrostów uzy-s<anych dzięki sterydom oraz ograniczyć efekty uboczne odstawienia środków. Osobiście zachęcam cię do nabycia Clomidu i innych eow potrzebnych do pełnego PCT, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że zanim wprowadzono PCT sportowcy także stosowali sterydy. Po prostu w pewnym momencie przerywali ich przyjmowanie albo w kilku ostatnich tygodniach stopniowo zmniejszali aplikowane dawki. Taka strategia przynosiła zróżnicowane rezultaty, ale wtedy nie znaliśmy innych metod. Zawodnicy wciąż osiągali wspaniałe efekty i jakoś rzadko się słyszało o strasznych problemach zdrowotnych. Ja jestem wielkim zwolennikiem PCT, bo to po prostu działa. Nie mówię też, że to jedyna droga, stwierdzam tylko, że terapia po cyklowa jest drogą c wiele lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...