Skocz do zawartości

Dobór Odpowiedniego Spalacza tłuszczu


Rekomendowana wypowiedź

Dobór Odpowiedniego Spalaczu tłuszczu

Witam wszystkich, nowy na forum , zwracam się z prośbą o pomoc w doboru dobrego odpowiedniego spalacza , wydatek jak narazie max 200zł. Coś o mnie:

Wiek - 20 lat

Wzrost - 178 cm

Waga - 91kg

Aktywność Fizyczna - 3 razy w tygodniu siłownia , trening fbw + cardio 45 min, w niedziele czasami rower 30-40km. Praca Biurowa, Węgle minimum

 

Dieta  2350 kcal, trzymana od miesiąca i 2 tygodni, stosowałem do tej pory pseudo spalacze - thermo speed xtreme z olimpa, i final cuts z real pharm, mam wrazenie ze to tylko lepsza potliwość i energia na treningu nic poza tym , spadek wagi przez ten okres jedynie 4kg, z 95, w obwodach też małe spadki. Woda 2 litry dziennie. Rozumiem że cierpliwość, ale 2kg miesiąc to jest mało... , mimo systematycznych treningów diety. zauważyłem różnice w ramionach i troche bokach brzucha ale , uda , poślady i klatka zwisająca to jest dramat. Będę wdzięczny za pomoc. Wiem że spalacze same nic za mnie nie zrobią , dlatego jako dodatek chcę stosować by przyspieszyć nieco. Nie choruje na nadciśnienie czy na wysokie dawki kofeiny i stymulantów także bez problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie masz wiele ciekawych opcji do wyboru, ja szukałbym czegoś co zawiera składniki działające zarówno na tkankę tłuszczową brunatną oraz białą. Moim zdaniem idealnie pasującym tu środkiem jest ANS Thermo Craze, bardzo dobry skład pod kontem redukcji tłuszczu, fajnie pobudza, a skoro trenujesz to zapewne Ci się to przyda. Masz tam między innymi Paradoksyne czy Rauwolfie więc działa także na brzuch, boki itp. Miałem porcję od znajomego i klepie naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kazam napisał:

W tym budżecie masz wiele ciekawych opcji do wyboru, ja szukałbym czegoś co zawiera składniki działające zarówno na tkankę tłuszczową brunatną oraz białą. Moim zdaniem idealnie pasującym tu środkiem jest ANS Thermo Craze, bardzo dobry skład pod kontem redukcji tłuszczu, fajnie pobudza, a skoro trenujesz to zapewne Ci się to przyda. Masz tam między innymi Paradoksyne czy Rauwolfie więc działa także na brzuch, boki itp. Miałem porcję od znajomego i klepie naprawdę dobrze.

Dobrze, a powiedz mi jakie to ma nasilenie tego "kopa". jak brałem 400mg kofeiny nieraz to czułem się jakbym schodził, 200 było już optimum i jest ok, bardzo mocno stymuluje ?? To też nie chce sobie krzywdy tym zrobić wiadomo, ewentualnie jakies inne słabsze pobudzenie a znowu uderzajace w tkanke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przeliczyć dokładanie działania kofeiny na działanie innych składników pobudzających niestety. Poza tym weź pod uwagę, że spalacz stosujesz codziennie, a nie tylko przed treningiem i organizm szybko się zaadaptuje do danej ilości stymulantów. Jeśli jesteś zdrowy to na pewno żadnym spalaczem tłuszczu sobie krzywdy nie zrobisz. Jeśli chcesz coś słabiej pobudzającego, a też ciekawego pod kontem redukcji tłuszczu to dobrą opcją według składu i opinii jest Cannibal Inferno w wersji Apocalypse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...