Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w doborze spalacza


Rekomendowana wypowiedź

Proszę o pomoc w doborze spalacza

Witam, mój problem polega na dużych udach, pośladkach i trochę brzuchu.

Wczoraj przyszedł mi zamówiony Evolabs Alphaburn. Chciałbym dokupić jakiś dodatkowy spalacz aby to wszystko współgrało lecz żeby nie oddzialowywal na serducho/nie pobudzał. Trochę czytałem i myślałem nad https://www.bestbody.com.pl/brawn-thyrolean-p-1449.html  lub https://www.bestbody.com.pl/primeval-labs-pyretic-p-1508.html

Może być? Może jest coś lepszego?

 

Zawsze byłem raczej chudy, ale jakiś czas temu przestałem o siebie dbać, ruszać się, zaczęło się latanie po mcdonalnach, wpychanie na siłę itd. wszystko poszło w dupę, uda, brzuch. Teraz chciałbym to naprawić

Dodatkowo staram się od kilku dni jeździć po godzinie dziennie na rowerze stacjonarnym. Dietę ograniczyłem do owsianki+jaj na śniadanie, chudego mięsa+kasza+ warzywa na obiad, ciemne pieczywo z twarogiem i jakimś warzywkiem na kolację.

Jeszcze jedno pytanie. Ile po zażyciu na pusty żołądek Alphaburn mogę zjeść. Czytałem różnie że 30minut/1h/1.5h. Aktualnie staram się jeść dopiero 1h-1.5h po łyknieciu tabletki. Można zmniejszyć ten czas czy tak jest okej?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spalaczy bez stymulantów Pyretic wygląda bardzo ciekawie, moim zdaniem z Alphaburnem jak najbardziej będzie dobrze współgrał i śmiało możesz to połączyć. Wiadomo, że nie da się wskazać jednego najlepszego produktu w danej grupie, ale Pyretic to napewno najwyższa półka jeśli chodzi o skład.

Co do Alphaburna to przynajmniej te 30 - 40 minut przerwy warto zachować. Choć bardziej niż o samo jedzenie chodzi tutaj o węglowodany. Jeśli masz posiłek białkowo-tłuszczowy to śmiało możesz wcześniej, ale jeśli jest tam sporo węgli to godzinkę warto odczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassinate jest popularniejszy, w USA zbiera super opinie, bo tam są popularne produkty marki Olympus Labs (m.in. ze względu na cenę, u nas niekoniecznie), ma moim zdaniem lepszy skład i będzie lepszy od Pyretic'a, który też ma fajny skład, ale mimo wszystko nieco gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...