Skocz do zawartości

Pomoc w doborze spalaczy


Rekomendowana wypowiedź

Najpierw stosowałam burn24 3x2kaps, ok.pół godziny przed posiłkiem, zużyłam całe opakowanie 90 i całe 180 i nie było żadnego efektu (dobrze że nie przytyłam). Apetyt ani trochę się nie zmniejszył.

Po tej nic nie skutecznej kuracji kupiłam EvolabAlphaburn , biorę 3x1kaps., też ok.pol godziny przed posiłkiem czasem godzinę przed posiłkiem, zostało mi kilka kapsułek z tego opakowania, i moje wymiary nie zmniejszyły się nawet o 1cm a waga nie spadła.

nie jem żadnych fastfoodow ani nie pochłaniam mega ilości jedzenia, bardzo ograniczyłam słodycze 

A do tego mam pracę fizyczną, 8godzin ruchu.

Czy ze mną coś nie tak czy robię coś nie tak? A może połączyć kilka spalaczy jednocześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jaką masz aktualną masę ciała oraz wzrost. I postaraj się co nieco sprecyzować odnośnie odżywiania, najlepiej licząc przykładowe 2-3 dni ile orientacyjnie kalorii spożywasz. Jest to bardzo ważne, bo znam sporo osób które twierdzą że jedzą w miarę zdrowo i normalne porcje a wychodzi z tego 3000 kcal na dzień. Co do spalaczy to na pewno dobrze będzie sięgnąć po coś co hamuje apetyt czy przyspiesza metabolizm. Masz jakieś przeciwwskazania zdrowotne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniadanie: 4 średnie kromki chleba (chyba żytni) z masłem, rzerzucha lub serem, kawa z mlekiem bez cukru

Obiad: talerz zupy lub jak są ziemniaki nie wiem wagowo ale tak jakby upchnąć je do szklanki to może byłoby 250ml sos, 1kotlet, surówka z marchewki że śmietaną,  kawa

Kolacja: ok. 3kromki chleba z masłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty dobrane fatalnie, brak białka oraz bardzo dużo źródeł słabej jakości węglowodanów i multum kalorycznych tłuszczy. Musisz zacząć od zapoznania się z podstawowymi zasadami zdrowego odżywiania, zwiększyć spożycie białka oraz warzyw. Bez tego ciężko by widzieć duże zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...