Skocz do zawartości

Kupię / Sprzedam / Zamienię


Sabine

Rekomendowana wypowiedź

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Mam na sprzedaż kilka suplementów, niestety miałam do nich trzy podejscia i na rózne sposoby, wywołują u mnie wymioty i problemy zołądkowe a nie mogę sobie pozwolić na takie coś :( Pozniżej to co mam na sprzedaż, probowałam też kilka innych, niektóre wybrałam, inne się przeterminowały już niestety. 

 

Lipodrene Hardcore - data ważności 07/ 20 jedno opakowanie zafoliowane a drugie zużyte około 15 tabletek

Lean Fx - data wazności 09/20 nowe zafoliowane

Satietrim - data ważności nowe zafoliowane opakowanie 03/17 a drugie niecała połowa 10/17

 

Wszystko przechowywane w zaciemnionej szafce, z dala od ciepła, oryginalne i zakupione w sklepie internetowym. Mieszkam w UK ale mogę wysłać do Polski, jeśli ktoś zainteresowany to proszę o kontakt, nie podaje cen bo jestem otwarta na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest z oryginalnego sklepu wiec nie ma mowy o podrobce. Nie ma mozliwości wysyłki za pobraniem z Uk, tu w ogole czegoś takiego nie ma. Mogę zaoferować płatnośc przelewam, przez paypal bądz wystawić suplement na eBay. Innej uczciwej drogi chyba nie wymyślę niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

 Alphaburn. drugi dzień dodatkowo Erase Fast oraz Ground Zeropierwsze dni trzeba przetrwać i pilnować ciśnienie. W życiu ich nie oddam nie zamienie hahah.. czasem warto zrobić przerwę, to normalne ORGANIZM reaguje na nową substancję, potem sie przyzwyczaja.

Co prawda do dziś nie jestem w stanie wziąć wiecej niż jedna dziennie Alphaburn lub Ground Zero, ogólnie to biore wszystkie trzy ale po jednej. Czasem chciałabym coś na apetyt na wieczór, pomaga Stimerex a wypróbuje Caralluma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam! Podepnę się pod ten temat... Mam do sprzedania 2 opakowania spalacza tłuszczu z firmy OMEGA SPORTS Burn24. Zostały kupione na bestbody, moge przesłac screen kupna. Jedno z nich zostało otworzone i zużyto 1-2 tabletki, drugie jest nie otworzone. Data ważności obydwu to marzec 2021. Cena za dwa opakowania to 180zł plus koszty wysyłki:

InPost - 12,99zł
Paczka w RUCH - 8,49zł
DPD - 10,49zł

Istnieje możliwość kupienia jednego opakowania, wtedy cena 1szt. to 90zł plus koszty wysyłki. Proszę o pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • Forum Sportowe zmienił tytuł na Sprzedam/Zamienię/Oddam
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.06.2021 o 22:17, Ed.nowacka napisał:

Niestety ledwo zaczęłam przyjmować okazało się ze jestem w ciąży, więc sprzedam prawie całe opakowania,szkoda żeby się zmarnowały . Alphaburn 83 tabletki w opakowaniu, Fenix Ground Zero 77.

Ja takie  bym kupił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 22:17, Ed.nowacka napisał:

Niestety ledwo zaczęłam przyjmować okazało się ze jestem w ciąży, więc sprzedam prawie całe opakowania,szkoda żeby się zmarnowały . Alphaburn 83 tabletki w opakowaniu, Fenix Ground Zero 77.

Niestety juz nie aktualne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...