Skocz do zawartości

Evolab Alphaburn + pure clinical burn. Jak stosować


ko0tu

Rekomendowana wypowiedź

Evolab Alphaburn + pure clinical burn. Jak stosować

Witam serdecznie

Mam 23 lata, waga 63, wzrost 165.

Chciałabym stosować takie połączenie Evolab Alphaburn + pure clinical burn. Czy to dobre połączenie? Zależy mi, aby głownie schudnąć z brzucha i bioder. 2 lata temu urodziłam córkę i te partie ciała wyglądają kiepsko. Chcę zjechać do wagi 50-55, dlatego dorzuciłam jeszcze pure clinical burn, redukcja całego ciała. Wcześniej stosowałam Slim factor i w sumie byłam w miarę zadowolona. Czy polecacie takie połączenie? Warto wydać 300zł?

Oczywiście dieta i ćwiczenia 3-5 razy w tyg.

Chciałabym się jeszcze zapytać jak stosować? Zawsze ćwiczę rano, na czczo. Czy te tabsy można łączyć? Tzn. jak wezmę Alphaburn to mogę od razu wziąć pure clinical? Czy musze odczekać np 15min?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłaś zadowolona ze Slim Factora to z takiego połączenia moim zdaniem tym bardziej, skład masz dużo lepszy + kompleksowe działanie na każdy rodzaj tkanki tłuszczowej. 8 kg jak najbardziej realne do zrobienia choć oczywiście niekoniecznie w 2 tygodnie, jednak ważne że stawiasz sobie realne cele. Clinical kiedyś testowała moja znajoma i wiem że była zadowolona, ale nie pamiętam ile dokładanie udało jej się zgubić. W tym zakresie cenowym chyba najlepsze połączenie na dzień dzisiejszy.

Co do dawkowania to nie ma sensu czekać 15 minut, ponieważ okres półtrwania większości składników to kilka godzin. Zacznij sobie od Pure Clinical i jeśli czujesz się dobrze to kolejnego dnia możesz już razem z nim dorzucić Alphaburn w jednej porcji. Jeśli ćwiczysz rano to pierwsza porcja wypada przed treningiem, a kolejna w ciągu dnia. Ważne by zachować te kilka godzin przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Arnold78 napisał:

Jeśli byłaś zadowolona ze Slim Factora to z takiego połączenia moim zdaniem tym bardziej, skład masz dużo lepszy + kompleksowe działanie na każdy rodzaj tkanki tłuszczowej. 8 kg jak najbardziej realne do zrobienia choć oczywiście niekoniecznie w 2 tygodnie, jednak ważne że stawiasz sobie realne cele. Clinical kiedyś testowała moja znajoma i wiem że była zadowolona, ale nie pamiętam ile dokładanie udało jej się zgubić. W tym zakresie cenowym chyba najlepsze połączenie na dzień dzisiejszy.

Co do dawkowania to nie ma sensu czekać 15 minut, ponieważ okres półtrwania większości składników to kilka godzin. Zacznij sobie od Pure Clinical i jeśli czujesz się dobrze to kolejnego dnia możesz już razem z nim dorzucić Alphaburn w jednej porcji. Jeśli ćwiczysz rano to pierwsza porcja wypada przed treningiem, a kolejna w ciągu dnia. Ważne by zachować te kilka godzin przerwy.

Dziękuje bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...