Skocz do zawartości

Myogrow - Metabolic Nutrition 60 kaps


General

Rekomendowana wypowiedź

Myogrow - Metabolic Nutrition 60 kaps

Następny suplement już chyba trochę bardziej zaawansowany niż poprzedni RISE z Outbreak , Jest laxogenin , jakich efektów można się spodziewać? czy ma ktoś doświadczenie ? powinienem coś dorzucić do diety żeby ,,dobrze robił robotę " ? w sensie czy np, więcej kalorii? czy można  łączyć z erase fast?

Myogrow 60 caps

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś super na tych składnikach się nie znam, ale tam poza epikatechninami i niewielką ilością laksogeniny to nie ma nic. Jak ktoś mi daje ~200mg DAA w porcji to włącza mi się kontrolka, że ktoś chce mnie wy..ać, bo czemu to ma służyć?

Zobacz na Olympus Labs Massacr3, bardzo w USA chwalą, a samej laksogeniny jest 6 razy wiecej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Epi1logue + Massacr3 byłoby najlepsze jeśli chodzi o niehormonalne anaboliki - na bodybuilding się zachwycają (to nie są boostery testosteronu, wiec nie można ich porównywać z Rise itp.), ale też droższe od samego MyoGrow, które ma tylko Epikatechiny w dobrej dawce.

Firma Metabolic ma albo super produkty (CGP, Thermokal, ESP Extreme), albo takie nieopłacalne (cena-skład, gdzie tylko 1 składnik ma konkretną dawkę, inne śladowe albo niedziałające) jak Myogrow, Relaxitrol, Carni-10, Tri-Pep).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim połączeniu jest na porcję 600mg Epikatechin i 300mg Laksogeniny

Porównując do 2 kap. Myogrow, gdzie jest 200mg Epikatechin i 100mg Laksogeniny.

Wychodzi dokładnie 3 razy więcej składników aktywnych (DAA, i witaminy w Myogrow pomijam, bo to placebo w tych dawkach).
2 sztuki MyoGrow wychodzi drożej niż ww. połączenie, a do tego mamy jeszcze z połączenia Ep1logue i Massacr3:
600 mg Vaso6
300 mg Urolityny

A to już są mega dawki. Sam SNS Vaso6 gdzie mamy 300mg tego Vaso6 kosztuje ponad 100zł, a w opakowaniu jest połowe mniej tego składnika (odkąd jest w Re1ginie to każdy chwali tą przed treningówkę więc pewnie działa). Pozostaje jeszcze urolityna, dla której nie znam monopreparatu, ale jakby nie patrzeć wychodzi znacznie korzystniej niż produkt Myogrow. To tylko moje spojrzenie na temat :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ważysz powyżej 90 kg to dawka 2+2 kap. faktycznie mogła być mieć zastosowanie, jeśli nie, to 1+1 dwa razy dziennie moim zdaniem wystarczająca, bo dawki są i tak parukrotnie wyższe niż w innych produktach tego typu czy monopreparatach. Czy byłaby różnica tego nie wiem, sam bym chętnie przetestował 2 tygodnie mniejszą dawkę i potem dwa razy większą, ale w tym miesiącu fundusze już nie pozwolą na takie zakupy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...