Skocz do zawartości

Wybór dobrego spalacza


Rekomendowana wypowiedź

Witam,

Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w doborze dobrego spalacza?

Zaczęłam ćwiczyć w domu fitness, nie piję słodkich ani gazowanych napojów. Tylko woda lub sok. Miałam już spalacz Cutting Edge ale efektów nie było widać. Próbowałam z dietą bo mam rozpisaną ale nie daje rady nie podchodzi mi to po prostu. Nie objadam się na noc, staram się jeść mniejsze porcje a częściej. Nie mam dużo do zrzucenia, ważę około 56 kg przy wzroście 158, mam problem z brzuchem i udami i dlatego chciałabym coś zrzucić. Według wagi tłuszcz to 22%, woda 54,5 %, mięśnie 38,2%. Nie chciałabym raczej termogeników bo nie wiem jak bym się czuła stosując je. Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz czegoś co będzie działało miejscowo możesz zwrócić uwagę na Evolab Alphaburn. Masz tam składniki działające targetowo na uporczywą tkankę tłuszczową, a jeśli nie będziesz go łączyć z termogenikami czy kawą to sam w sobie nie ma dużego potencjału pobudzającego. Alternatywą może być Liporedux który też dobrze się sprawdza szczególnie na partie z którymi masz problem, jednak w pierwszej kolejności celowałbym w Alphaburna, ewentualnie w połączeniu z Diuretic Complex bo może się okazać, że masz tendencje do łapania cellulitu wodnego w tych partiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najpierw edukacja, potem się wypowiadaj, chyba, że cel rejestracji na forum jest odwrotny o czym świadczą twoje posty.

Bezpłatna lekcja ode mnie:

Cytat

Cel badania?
Sprawdzenie czy istnieje możliwość miejscowego spalania tkanki tłuszczowej.

Metoda badania?

Grupą badawczą było szesnaście aktywnych fizycznie kobiet w przedziale wiekowym 27 - 35, które podzielono na dwie grupy. Czas trwania planu treningowego dla obu grup był taki sam i wynosił 8 tygodni. W grupie pierwszej sesje treningów skupiały się na górnych partiach ciała, po czym następowało 30 minutowe cardio na rowerze stacjonarnym.
W drugiej grupie - odwrotnie - sesje treningowe skupiały się na dolnych partiach ciała, po czym następowało 30 minut cardio na ergometrze ręcznym. 

Narzędzie weryfikacyjne: Ilość tłuszczu w poszczególnych partiach ciała mierzona była za pomocą DEXA i fałdomierza.

WYNIKI:
1. Odnotowano podobną ilość spalonego tłuszczu w obu grupach.
2. W grupie pierwszej - odnotowano większą redukcję tkanki tłuszczowej w górnych partiach ciała 
3. W grupie drugiej - odnotowano większą redukcję tkanki tłuszczowej w dolnych partiach ciała

WNIOSKI: Wyniki badania sugerują, że program treningu w trakcie którego skupiamy się na ćwiczeniach konkretnej partii ciała, przed treningiem wytrzymałościowym powoduje miejscową utratę tkanki tłuszczowej.

źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28497942

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...