Skocz do zawartości

Spalacze tłuszczu bezpieczne przy tarczycy


Rekomendowana wypowiedź

Witam, 

Mam pytanie odnośnie suplementów diety-spalaczy tłuszczu. Mam 164cm i 61 kg wagi. Moim największym problemem po ciażach pozostał brzuch i uda. Niedługo rozpoczynam sezon na bieganie jednak zastanawiam się nad wypróbowaniem przed tzw. spalacza tłuszczu. Chciałabym schudnać jakieś 5kg. Problem w tym,że jestem po operacji tarczycy. Biore letrox 150 i chwilowo Novothyrol pól z 75. Moje pytanie brzmi czy jest jakiś suplement który podkręci mój metabolizm i nie zaszkodzi hormonalnie??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o typowe boostery metabolizmu to odpadają w Twoim przypadku jeśli stosujesz tego rodzaju leki. Po pierwsze nie ma sensu powielać ich działania, a poza tym zamiast je uzupełniać mogą ze sobą rywalizować i finalnie efekt będzie gorszy.

Jeśli szukasz dobrego termogenika który ma sporo składników spalających tłuszcz i dodatkowo podnosi poziom energii to można śmiało polecić Ignit3 od Olympus Labs. Masz tam sporą porcję dzienną więc bardzo łatwo można regulować porcje dla siebie i wypracować sobie dobrą tolerancję. Z produktów nie zawierających pobudzaczy najwyższa półka to Omega Sports Burn24 oraz Olympus Labs Assassinata. Z produktów posiadających też bardzo dobrym stosunek ceny do składu jest Corti-Lean z Brawna.

Do każdej z tych opcji możesz dorzucić Alphaburn jeśli zależy Ci na szybszej redukcji tkanki tłuszczowej z uporczywych miejsca. Z którymkolwiek spalaczem byś go nie połączyła wyjdzie Ci bardzo dobrej jakości zestaw na każdy rodzaj tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...